Free Fire Hassasiyet Ayarları (En İyiler)

Free Fire en iyi hassasiyet ayarlarını sizler için hazırladık. Bu verdiğimiz ayarları yaparak, oyun içerisinde daha iyi vuruşlar yapabilir ve birinci olabilirsiniz.
Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları
Free Fire’da kazananın siz olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Free Fire hassasiyet ayarları oyun içerisinde oldukça önemli bir yer alıyor. Free Fire’da rakipleri yenmek için birçok taktik mevcut. Fakat tartışılmaz olarak en önemlilerinden biri rakipleri iyi görebilmek ve iyi nişan alabilmek. Oyundaki kasmalar da dürbün ve hassasiyet ayarlarınızı etkileyebilir. Telefonunuza göre hangi ayar FPS’inizi yüksek tutuyorsa, o ayarlarda oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Free Fire Hassasiyet Ayarları

Öncelikle bu konuda paylaştığımız bir videoyu eklemek isteriz. Bu videoda size en uygun ayarları nasıl bulabileceğinizi anlatıyoruz. Bu videoyu izledikten sonra aşağıdaki önerilerimize de göz atmanızı öneririz.

Tüm battle royale oyunlarında, oyuncular oyunu oynarken mümkün olduğunca hızlı bir şekilde rakiplerini vurması gerekiyor. Free Fire veya PUBG Mobile gibi oyunlarda düşmanları kolayca alt etmenin en iyi yolu kafadan vuruşlar atmak. Birçok oyuncu, Free Fire’da en iyi hassasiyet ayalarının ve diğer ayarların nasıl yapılacağını bilmiyor.

Free Fire Dürbün
Düşmanları kolayca alt etmenin en iyi yolu, iyi bir hassasiyet bulmaktır.

Bizlerde bu konuda oyunculara yardım etmek adına, en iyi hassasiyet ayarlarını hazırladık. Önerdiğimiz ayarları yaparak oyun içerisinde birçok kafadan vuruşlar atıp rakiplerinizi yere serebilirsiniz.

Hassasiyet Ayarları

Free Fire Hassasiyet Ayarları
Free Fire Hassasiyet Ayarları.

Aşağıda göreceğiniz gibi Free Fire hassasiyet ayarları bu şekilde:

  • Genel kamera hassasiyeti: 50.
  • Kırmızı nokta hassasiyeti: 100.
  • 2x dürbün hassasiyeti: 16.
  • 4x dürbün hassasiyeti: 18.
  • AWM dürbün hassasiyeti: 20.

Bunlar Free Fire’da nişan alma ve atış için en iyi kamera hassasiyeti ayarları. Düşmanları hızlıca tespit etmek için genel kamera hassasiyetini 50 yaparsanız daha iyi göreceksiniz. Ayrıca aynı zamanda görüşün çok fazla dalgalanmamasını da sağlar. Bu oyunda nişan alma becerinizi ve kafa vuruşlarınızı daha iyi geliştirmek için egzersiz modunda pratik yapabilirsiniz. Ya da Clash Squad modunda kafadan vuruş pratikleri yapabilirsiniz. Bu becerinizi geliştirmeye yardımcı olur.

Kafadan vuruşlar atmak için ipuçları

Free Fire Hassasiyet İçin İpuçları
Kafadan vuruşlar atmak için bir kaç farklı ipuçları.

Kafadan vuruşlar atmak için Free Fire en iyi hassasiyet ayarlarının yanı sıra, bu oyunda kafadan vuruşlar atmak için bazı ipuçları bulunuyor. Sizlere verdiğimiz taktik ve ipuçlarını her gün belli bir süre yaparsanız, oyuna kısa süre içerisinde alışacak ve rakiplerini çok rahat bir şekilde yere düşürebileceksiniz. Ayrıca ”Booyah!” almanız da kolaylaşacak. Ayrıca nişan almanızı daha da kolaylaştırmak için “Free Fire Nişan Alma ve Refleks Geliştirme Taktikleri” adlı rehberimize mutlaka göz atın.

Egzersiz modunda antrenmanlar yapın

Free Fire Pratik
Kafadan vuruşlarınızı daha iyi hale getirmek için bol bol pratik yapmalısınız.

Kafan vuruş becerinizi geliştirmek için nişan alma kabiliyetinizi geliştirmelisiniz. Bu kabiliyetinizi geliştirmek için eğitim moduna girebilir, antrenmanlar yapabilirsiniz. Eğitim modunda oynarken genellikle botlarla veya oyuna yeni başlamış oyuncular ile karşılaşırsınız. Sıralı bir maça girmeden önce iyi bir çalışma yaparsanız, oyun içerisinde sağlam işler yapabilirsiniz.

Ayrıca, kontrol ayarlarını ve hassasiyet ayarlarını yaparken de eğitim modunda oynayabilirsiniz. Tercihinize ve cihazınızın kalitesine bağlı olarak hassasiyeti en sevdiğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Free Fire’da en iyi hassasiyet ayarlarını sizler için yukarıda belirttik, tekrardan oraya bir göz atıp pratikler yapmaya devam edebilirsiniz.

Silahlar ve Eklentiler

Free Fire Silah ve Eklenti
Kafadan vuruşları kolaylaştırmak adına fazla sekmeyen silahları kullanırsanız daha iyi olur.

Free Fire’da iyi bir silahı oynuyorsanız kafadan vuruşları kolaylaştırmak adına güzel eklentiler seçmeniz gerekiyor. Nişan aldığınızda veya rakibe düz ateş ettiğinizde geri tepmesi düşük silahları kullanmanız çok daha iyi. Keskin nişancı tüfekleri kafadan vuruşlar atmak için en ideal silahlar, ancak orta veya yakın mesafede bu silahlar ile rakibinizi düşüremezsiniz. O yüzden en iyi silahı seçip, o silaha eklentiler takmanız daha iyi olacak. Hangi silahı alacağınız konusunda kararsız kalıyorsanız Free Fire’da yeni oyunculara silah önerileri yaparak silah konusunda da yardımcı olduk.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler