Garena Free Fire En Güçlü Silahlar

İçerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip silahlar barındıran Garena Free Fire’da en güçlü silahlar hangileri?
garena free fire en güçlü silahlar
İçerisinde birçok silah barındıran Garena Free Fire’da en güçlü silahlar hangileri?

Garena Free Fire en güçlü silahlar içeriğimizde, hasar bakımından oyunun en iyilerini inceliyoruz. Garena Free Fire’da zafere giden yolda büyük önem taşıyan bazı faktörler mevcut. Bu önemli faktörlerden bir tanesi de silahlar. Peki, silahlar arasında en güçlüleri hangileri?

Garena Free Fire En Güçlü Silahlar

Özellikle son aylarda yükselişe geçen ve oyuncu kitlesini epey büyütmeyi başaran Garena Free Fire’da macera sürüyor. Yeni oyuncuların oyuna katılmasıyla birlikte oyun hakkındaki soru işaretleri de artıyor. Garena Free Fire’ın sahip olduğu oyun dinamikleri, oyunda birden çok faktörün etkili olmasına olanak sağlıyor. Bu faktörlerden belki de en önemlisi ise silahlar.

garena free fire en güçlü silahlar listesi
Garena Free Fire’da birbirinden farklı özelliklere sahip birçok silah bulunuyor. Peki, bu silahlar arasında en güçlü silahlar hangileri?

Oyunun doğası ve dinamiği gereği silahlar oldukça kritik ve Garena Free Fire’da birbirinden farklı birçok silah bulunuyor. Oyunda bulunan silahlar farklı özellikler barındırıyor ve kullanılması gereken yerler özelliklerine göre değişiyor. Peki, birbirinden farklı özellikler barındıran silahlar arasında en güçlüleri hangileri?

KAR98K

garena free fire en güçlü silahlar kar98k
Bir keskin nişancı tüfeği olan KAR98K, usta ellerde harika işlere imza atabilir.

Hasar bakımından ilk beş sırada bulunan silahları inceleyeceğimiz ve sıralama olarak beşinciden birinciye doğru gideceğimiz Garena Free Fire en güçlü silahlar içeriğimizde bahsedeceğimiz ilk silah KAR98K. Bir keskin nişancı tüfeği olan KAR98K, 5 mermi kapasitesine sahip ve isabetli mermi başına 90 hasar veriyor. Mesafe olarak da oldukça başarılı olan KAR98K, becerikli ellerde gayet başarılı işler yapabilir. Keskin nişancı tüfeklerine dair daha fazla bilgi için Garena Free Fire en iyi keskin nişancı tüfekleri içeriğimize göz atın.

AWM

garena free fire en güçlü silahlar awm
Oyunun en popüler silahları arasında ilk sıralarda bulunan AWM, sahip olduğu birçok özellik ile oyunun en iyilerinden birisi.

En güçlü silahlar listemizin dördüncü sırasında AWM bulunuyor. Hasar bakımından silahları incelediğimiz bu seride dördüncü sırada bulunmasına rağmen AWM, oyunun en popüler silahları arasında başta geliyor diyebiliriz. Özellikle uzun mesafe atışlarda oldukça etkili olan AWM, hasar olarak KAR98K ile aynı hasara sahip olsa da mesafe ve mermi değiştirme hızı istatistiklerinde KAR98K’nın önünde bulunuyor. AWM’ye dair daha detaylı bilgi için Garena Free Fire AWM nasıl kullanılır içeriğimize göz atabilirsiniz.

M1014

garena free fire en güçlü silahlar m1014
Yakın mesafede en ölümcül silahlardan biri olan M1014, sahip olduğu yüksek şarjör değiştirme hızıyla birlikte oldukça kullanışlı durumda.

Garena Free Fire en güçlü silahlar listemizin üçüncü sırasında M1014 bulunuyor. Altı mermilik bir şarjör kapasitesi olan ve isabetli mermi başına 94 hasar verebilen M1014, diğer pompalı tüfeklere nazaran yakın mesafede daha öldürücü özelliğe sahip. Ayrıca diğer pompalı tüfeklere nazaran daha kısa olan şarjör değiştirme süresi ile de oldukça etkili olan M1014 ile yakın mesafe çatışmalarında oldukça iyi oyunlara imza atabilirsiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız, sizler için hazırladığımız Garena Free Fire yeni oyunculara silah önerileri içeriğimize mutlaka göz atın.

SPAS12

garena free fire en güçlü silahlar spas12
SPAS12 hasar bakımından oldukça iyi olsa da bazı teknik özelliklerinden dolayı pek tercih edilmiyor.

En güçlü silahlar listemizin ikinci sırasında SPAS12 bulunuyor. Pompalı tüfekler sınıfında bulunan SPAS12, isabetli mermi başına 97 hasar verebiliyor. 5 mermilik bir şarjör kapasitesine sahip olan SPAS12’nin şarjör kapasitesi ekstra olarak artırılabiliyor. Tüm bu özelliklerine karşın teker teker sıkma özelliği ile zaman zaman can sıkabilen SPAS12, bu özelliği nedeniyle oyuncular tarafından pek tercih edilmiyor. Pompalı tüfeklere dair daha detaylı bilgi için Garena Free Fire pompalı tüfekler nasıl kullanılır içeriğimize göz atmanızda fayda var.

M1887

garena free fire en güçlü silahlar m1887
İsabetli mermi başına 100 hasar veren M1887, oyundaki en güçlü silah konumunda.

Garena Free Fire en güçlü silahlar listemizin birinci sırasında, isabetli mermi başına 100 hasar verebilen M1887 bulunuyor. Sadece iki mermilik bir şarjör kapasitesine bulunmasına karşın oldukça öldürücü olan M1887, yakın mesafe çatışmalarda kullanıcısını mutlak favori yapmaya aday. Bu listeyi oluştururken silahların sadece hasar bakımından sıralandığını bir kez daha belirtmekte fayda var. Oyundaki diğer güçlü silahlar hakkında daha detaylı bilgi için Garena Free Fire en iyi silahlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts