Garena Free Fire Uzun Mesafeli Çatışmalar İçin En İyi Silahlar

garena free fire uzun mesafe çatışmalar için en iyi silahlar
Garena Free Fire’da uzun mesafeli çatışmalar için en iyi silahların hangileri olduğunu biliyor musunuz?

Garena Free Fire uzun mesafeli çatışmalar, oyuncuların sıkça karşılaştığı bir durum. Oyunda yakın mesafeli çatışmalar olduğu kadar uzun mesafeli çatışmalar da oluyor ve bu çatışmalar çoğu zaman oyuncunun kaderini belirliyor. Peki, oyun içinde bu kadar etkili olan uzun mesafeli çatışmalar için en iyi silahlar hangileri?

Free Fire Uzun Mesafeli Çatışmalar İçin En İyi Silahlar

Garena Free Fire uzun mesafeli çatışmalar ile birlikte macera tüm hızıyla sürüyor. Son olarak OB23 güncellemesiyle karşımıza çıkan oyunda hayatta kalmak için verilen sıkı mücadeleler devam ediyor. Hayatta kalmak için verilen mücadelelerden birisi de uzun mesafeli çatışmalar. Rakibimiz uzakta olsa bile, eğer durum uygunsa, onu etkisiz hale getirmek oldukça kritik. Oyundaki en hızlı karakterleri öğrenmek için Garena Free Fire en hızlı karakterler içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

garena free fire uzun mesafe çatışmalar için en iyi silahlar listesi
Garena Free Fire’da bazı silahlar var ki uzun mesafeli çatışmalarda oldukça etkili olabiliyor.

Peki, bu kadar büyük öneme sahip uzun mesafeli çatışmalarda en etkili sonucu almak için ne yapmalısınız? Tabi ki o durum için en uygun silahları kullanmalısınız. Garena Free Fire’da birbirinden etkili birçok silah bulunsa da bazı silahlar var ki uzun mesafeli çatışmalarda kullanıcısının işini epey kolaylaştırıyor. Peki o silahlar hangileri? Uzun mesafeli çatışmalarda kullanabileceğiniz en iyi silahlara geçmeden önce, geçtiğimiz satırlarda değindiğimiz OB23 güncellemesinde kullanabileceğiniz en iyi karakterleri öğrenmek için Garena Free Fire OB23 güncellemesi kullanılabilecek en iyi karakterler içeriğimize göz atabilirsiniz.

M82B

garena free fire uzun mesafe çatışmalar için en iyi silahlar m82b
Hali hazırda yüksek hasara ve uzun menzile sahip olan M82B, araçlara daha da fazla hasar verebiliyor.

Garena Free Fire uzun mesafeli çatışmalar için en iyi silahlar listemize, oyunun en güçlü silahlarından biri olan M82B ile başlıyoruz. İsabetli mermi başına 90 hasar atabilen ve oldukça uzun bir menzile sahip olan M82B, çok uzak mesafede bulunan rakiplerinizi vurmaya olanak sağlıyor. Oldukça etkili bu özelliğinin yanı sıra araçlara daha da fazla hasar verebilen M82B, kullanıcısına birçok konuda avantajlar sağlıyor. Oyunda bulunan ve genel özellikler bakımından en iyi keskin nişancı tüfeklerini öğrenmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız Garena Free Fire en iyi keskin nişancı tüfekleri içeriğimize mutlaka göz atın.

M14

garena free fire uzun mesafe çatışmalar için en iyi silahlar m14
Yüksek hasarı ve uzun menziliyle zaten ölümcül olan M14, yüksek atış hızı ile bu durumu daha kısa hale getiriyor.

Garena Free Fire uzun mesafeli çatışmalar için en iyi silahlar listemizin ikinci sırasında M14 bulunuyor. Uzun mesafeli çatışmalar için oldukça etkili bir alternatif olan M14, sahip olduğu özelliklerle kullanıcısına büyük avantajlar sağlıyor. Yüksek mermi hasarı, sahip olduğu uzun menzil ve yüksek atış hızıyla oldukça öldürücü olan M14 ile mesafeler, olası skorlar için engel değil. Hasar bakımından oyunun en güçlü silahlarını öğrenmek istiyorsanız Garena Free Fire en güçlü silahlar içeriğimize göz atmanızda fayda var.

AWM

garena free fire uzun mesafe çatışmalar için en iyi silahlar awm
Garena Free Fire’daki en iyi silah olan AWM, genel olarak başarılı özelliklerinin yanı sıra oyundaki en uzun menzile sahip silah konumunda.

Garena Free Fire uzun mesafeli çatışmalar için en iyi silahlar listemizin bir numarasında, genel olarak oyunun en iyi silahı olan AWM bulunuyor. Oyundaki en uzun menzile sahip silah olan AWM, bu uzun menzilinin yanı sıra sahip olduğu hasar oranıyla da diğer silahları arkasında bırakmayı başarıyor. Kafadan isabetli bir mermide rakipleri etkisiz hale getirmeyi başaran AWM, zaman zaman vücuda isabet eden tek bir mermide de rakiplerinizi etkisiz hale getirebiliyor. Eğer bu silahı nasıl kullanacağınızdan pek emin değilseniz, sizler için hazırladığımız Garena Free Fire AWM nasıl kullanılır içeriğimizi mutlaka ziyaret edin. Garena Free Fire’a dair daha fazla içerik için sitemizi takip edebilir ve YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler