League of Legends Wild Rift Türkiye’ye geliyor!

League of Legends Wild Rift Türkiye’ye geliyor!
league of legends wild rift türkiye
League of Legends Wild Rift Türkiye’ye geliyor!

League of Legends Wild Rift Türkiye yolunda! Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve yakın zamanlarda birkaç bölgede kapalı beta durumunda olan League of Legends Wild Rift, önümüzdeki aylarda Türkiye’de de oynanabilir durumda olacak. Peki Wild Rift ne zaman çıkacak?

League of Legends Wild Rift Türkiye yolunda!

Bir süredir kapalı betada bulunan ve sadece sınırlı sayıdaki bölgeler içerisindeki sınırlı sayıda oyuncu tarafından oynanabilen League of Legends Wild Rift, nihayet Türkiye’ye geliyor. Geçtiğimiz saatlerde League of Legends Türkiye sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruyla oyunun Türkiye’de test edileceği tarih belli olmuş oldu. Kapalı beta sunucusuna sahip bölgelere dair daha detaylı bilgi için League of Legends: Wild Rift kapalı beta sürümüne iki yeni ülke eklendi içeriğimize göz atabilirsiniz.

league of legends wild rift türkiye
League of Legends Wild Rift, uzunca bekleyiş ardından nihayet Türkiye’ye geliyor.

Bu içeriğimizde, League of Legends Wild Rift’in Türkiye’ye ne zaman geleceğine ve ön kayıt için neler yapmanız gerektiğine değineceğiz. Oyuna dair detayları ve ön kayıt için gerekenleri yaptıktan sonra oyuna erkenden hazırlanmak için sizler için hazırladığımız Wild Rift en iyi şampiyonlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

league of legends wild rift türkiye sunucusu ne zaman açılacak
League of Legends Wild Rift Türkiye sunucusu Aralık ayında açılacak.

League of Legends Wild Rift Türkiye sunucusu ne zaman açılacak?

League of Legends Wild Rift Türkiye sunucusu Aralık ayında oyuna eklenecek. Hali hazırda sınırlı sayıda bölgelerde kapalı beta sunucusuna sahip oyun, bu gelişmeyle beraber Uzak Asya’nın dışında başka bir bölgede de oynanabilir hale gelecek. League of Legends Wild Rift sadece Türkiye’de değil, diğer Avrupa ülkelerinde de oynanabilir durumda olacak. Avrupa bölgesinin yanı sıra Okyanusya, Vietnam ve Taywan bölgelerinde de oyunun kapalı beta sunucusu açılacak. Tüm bu saydığımız bölgelerde oyunun kapalı beta durumunun devam edeceğini ve oynamaya hak kazanacak oyunların ön kayıtla belirleneceğini belirtmemizde fayda var. League of Legends Wild Rift’e yeni başlayacak oyunculardan biriyseniz, sizin için hazırladığımız Wild Rift Şampiyon Rehberi: Yeni başlayan oyunculara öneriler içeriğimizde kendinize uygun başlangıç şampiyonlarını öğrenebilirsiniz.

league of legends wild ön kayıt
League of Legends Wild Rift Türkiye kapalı betasına katılmak için ön kayıt yaptırmanız gerekmekte.

League of Legends Wild Rift Türkiye sunucusuna nasıl ön kayıt yaptırabilirim?

League of Legends Wild Rift Türkiye sunucusunda oyunun kapalı beta aşamasına katılmak için ön kayıt yaptırmanız gerekmekte. Kayıt için League of Legends Wild Rift ön kayıt sayfasına gitmeniz gerekiyor. Bağlantıya gittikten sonra çıkan sayfada kapalı beta için kaydol seçeneğine tıklayın. Çıkan ekranda mobil cihazınızın sahip olduğu platforma göre tercih yapın. Tüm bu işlemlerin ardından ön kayıt için gerekenleri sağlamış olacaksınız. Bu gelişmenin ardından heyecanlanan oyuncular için hemen bir uyarı yapalım. Aynı hesapla birden fazla kez ön kayıt yaptırmanız hiçbir şey değiştirmeyecek. Bu nedenle sadece bir kez ön kayıt yaptırmanız yeterli. League of Legends Wild Rift’e eklenen son güncellemeye dair detayları öğrenmek için League of Legends: Wild Rift kapalı beta 0.5 güncellemesi içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts