LoL Mobile: Wild Rift bölgesel açık beta başladı!

Wild Rift’in açık beta sürümü Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da oynanabilir!
LoL Mobile Wild Rift
LoL Mobile Wild Rift’in açık beta süreci başladı!

League of Legends Wild Rift için açık beta süreci başladı! Wild Rift’in açık betaya çıkmasının ardından Türkiye’den de betaya katılım için davetler başlayacak.

Wild Rift açık beta süreci başladı!

League of Legends: Wild Rift’in açık beta sürümü artık Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’daki tüm oyuncular tarafından kullanılabilir. Bölgesel açık beta hem Android hem de iOS’ta yayınlandı. Bu bölgelerdeki oyuncular, oyunu Google Play Store veya Apple’ın App Store üzerinden indirebilirler. Dün, Wild Rift’in resmi Twitter hesabı üzerinden Riot şu açıklamalarda bulundu:

“Bu şimdiye kadar ulaştığımız en büyük adımlardan biri ve açık beta boyunca hepinizle birlikte Wild Rift’i geliştirmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Wild Rift, Ekim 2019’da Android, iOS ve konsollar için duyuruldu. Oyun, mobil cihazlar için optimize edilebilmesi için bazı temel farklılıklarla PC’de olan League of Legends’a benzer olacak. Riot maç sürelerini 15 dakika civarında tutmak istediğinden Wild Rift haritası orijinal Sihirdar Vadisi haritasına göre daha küçük olacak. Wild Rift’in şampiyon havuzu PC’ye benzese de bazı yenilikler yapıldı.

LoL Mobile Wild Rift Türkiye
League of Legends Wild Rift, aralık ayında Türkiye’de!

Riot daha öncesinde oyunun konsol lansman setiyle birlikte mobil versiyonunun 20202nin sonunda yayınlamayı planladığını söylemişti. Ancak oyun, Covid-19 salgını nedeniyle ertelendi. Aralık ayında Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Okyanusya, Rusya, Tayvan, Türkiye ve Vietnam’a gelecek. Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Hindistan için ise oyunun 2021 yılında bahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts