Wild Rift İsim Değiştirme

Wild Rift’te nasıl isim değiştirebileceğinizi biliyor musunuz?
wild rift nick değiştirme
Wild Rift isim değiştirme işlemini adım adım anlattık.

Wild Rift isim değiştirme rehberi ile başka bir kullanıcı adı kullanarak oyuna devam etmeye karar verdiğinizde bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oyunlarda oyuncuların kullanıcı adı değiştirmeleri gayet sık rastlanan bir durum. Peki, bu işlemi Wild Rift’te nasıl gerçekleştireceğinizi biliyor musunuz?

Wild Rift İsim Değiştirme

wild rift isim değiştirme
LoL Mobile: Wild Rift’te oyuncular, diledikleri zaman kullanıcı adlarını değiştirme hakkına sahip.

Gayet basit olan kullanıcı adı değiştirme sürecinin ardından yeni kullanıcı adınızla oyunda mücadele edebilirsiniz.

İsim Değiştirme (Adım Adım)

Wild Rift isim değiştirme işlemini başlatmak için öncelikle Riot Games’in sitesine gitmeli ve hesabınızın bağlı olduğu mail adresini ve şifrenizi kullanarak giriş yapmalısınız.

  1. Riot Games’in internet sitesine gidin ve hesabınızın bağlı olduğu email ve şifre ile giriş yapın.
  2. Giriş yaptdıktan sonra çıkan ekranda mail hesabınızı onaylatın.
  3. Hesabınızı onaylattıktan sonra açılan ekranın sol kısmında bulunan “Riot ID” sekmesine tıklayın. Riot ID sekmesine tıkladıktan sonra çıkan ekranda mevcut kullanıcı adınızı göreceksiniz.
  4. Kullanıcı adınızın yanında bulunan “Kalem” işaretine tıklayın.
lol mobile wild rift isim değiştirme nasıl gerçekleştirilir
Kullanıcı adınızı değiştirmek için Riot Games hesabınızla giriş yaptıktan sonra birkaç basit işlemi gerçekleştirmelisiniz.
  • Açılan ekranda kullanmak istediğiniz yeni kullanıcı adını girin. Bu kullanıcı adını girdikten sonra yanında bulunan “#” isterseniz rastgele şekilde isterseniz dört haneli dilediğiniz sayıyı girin.

Kullanıcı adım ne zaman değişir?

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra kullanıcı adınız birkaç saat içerisinde değişmiş olacaktır. Eğer kullanıcı adınız birkaç saat içerisinde değişmediyse telaşlanmayın. Zira kullanıcı adı değiştirmeye çalışırken de görebileceğiniz üzere Riot Games, bu işlemin 30 güne kadar sürebileceğini belirtiyor. O yüzden sabırlı olmanızda fayda var.

Wild Rift İsimleri Üzerine

Neredeyse tüm oyunlarda oyunculardan bir kullanıcı adı seçmesi isteniyor. Bazı oyuncular istedikleri kullanıcı adını kullanmakta şanslı olurken bazı oyuncular ise diledikleri kullanıcı adlarını daha önceden birisinin almasından dolayı kullanamıyor.

Kullanıcı adı ve isim karmaşıklığın durumlarının yanında bazı oyuncular, çeşitli nedenlerden ötürü kullanıcı adlarını değiştirmek isteyebiliyor. Bu da Wild Rift isim değiştirme gibi işlemlerin sıklıkla oyuncuların karşısına çıkabileceğini gösteriyor.

Oyun içindeki isminizi, kullanıcı adınızı değiştirmek oyundan tanıştığınız arkadaşlarla aranızdaki bağlantıyı da düşürebilir. İsminizi değiştirdikten sonra hepsine yeniden selam verip kendinizi tanıtmayı unutmayın. Çünkü Wild Rift bu konuda diğer oyunculara herhangi bir bildirim göndermiyor.

Umuyoruz ki yukarıdaki maddelere uygulayıp sorunsuz bir şekilde oyun içindeki isminizi değiştirmişsinizdir. Şimdi size birkaç önerimiz var. Görselliği artırmak istiyorsanız oyunda çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilen ve oyunun zevkli parçalarından biri olan ifadeleri nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için Wild Rift ifade kullanma nasıl yapılır içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
8
Shares
1 comment
  1. Ben lol üyeliğim ile girmiştim mail hesabını da kullanıcı adınıda hatırlamıyorum ama şifreyi hatırlıyorum ne yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts