Wild Rift açık beta 27 Ekim’de başlıyor!

League of Legends: Wild Rift bölgesel kapalı betası 22 Ekim’de sona erecek ve 27 Ekim’de açık beta denemelerine başlayacak.
Wild Rift açık beta
Wild Rift Karakterleri

League of Legends: Wild Rift bölgesel kapalı betası 22 Ekim’de sona erecek ve 27 Ekim’de açık beta denemelerine başlayacak.

Wild Rift açık beta sunucusu 27 Ekim’de başlıyor!

League of Legends: Wild Rift, 27 Ekim’de Endonezya, Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da açık betaya giriyor. Riot Games, yaptığı açılamada da oyunu piyasaya sürmeye hazırlanmak için 22-27 Ekim tarihleri arasında oyunun askıya alınacağını duyurdu. Belirtilen tarihler arasında oyuncular oyunu indiremeyecek.

Wild Rift açık beta
Wild Rift Amerika için 2021’in baharında Amerika’da çıkacak.

Testflight, geliştiriciler tarafından iOS cihazlarda beta sürümleri ve testleri işlemek için kullanılan bir hizmet. iOS’un Testfight’ı denemeleri de 22 Ekim’de kapanacak ve Android sürümü de ertesi gün duraklatılacak. Beta, 27 Ekim’de yukarıda belirtilen ülkelerden tüm oyuncuların oyunu Android ve iOS’ta indirebilecekleri şekilde geri dönecek. Riot, iOS’ta Wild Rift beta sürümüne erişebilen oyuncuların Testflight sürümünün kaldırılmasını ve oyunun App Store üzerinden yeniden indirmelerini tavsiye ediyor.

Riot, oyun açık betaya geçiş yaparken oyuncuların ilerlemesinin ve envanterinin sıfırlanmayacağını da açıkladı. 27 Ekim’de açık beta yayınlandığında oyuncuların kapalı betada yaptığı tüm ilerlemeler korunacak. Riot geçtiğimiz gün Wild Rift’i aralık ayında Avrupa, Okyanusya, Vietnam ve Tayvan’a geleceğini duyurdu. Öte yandan Amerika için ise 2021’in baharında piyasaya sürmeyi planlıyor.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler