Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar

Wild Rift’in en iyi nişancı şampiyonları neler? Wild Rift’te en iyi nişancıları alıp maçlarınızı kolayca kazanabilir ve üst liglere hızlıca çıkabilirsiniz.
wild rift en iyi nişancı şampiyonlar
Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar içeriğimizle oyundaki en güçlü nişancıları öğrenin.

Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar içeriğimizle nişancı rolünde damga vurmanızı sağlayacak şampiyonları öğrenin. LoL Mobile: Wild Rift, bir süredir ülkemizde de oynanabilir durumda ve birçok oyuncu, oyun henüz açık betada olmasına karşın mücadelesine başladı. Bu mücadelede çoğunlukla kazanan tarafta olmak içinse oynadığınız rollerde en iyi ve güçlü şampiyonları tercih etmeniz gerekiyor. Peki, Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar hangileri?

Wild Rift’in En İyi Nişancı Şampiyonları

LoL Mobile: Wild Rift, başta ülkemiz olmak üzere Avrupa ve bazı diğer bölgelerde de oynanabilir hale geldi. Bu gelişmeyle birlikte uzun bir süredir heyecanla beklenen Wild Rift’e milyonlarca oyuncu adeta akın etti. Bu akının ardında bazı oyuncuların oyunu merak etmesi yatarken bazılarında ise bu oyunda bir an önce en iyi olma çabası yatıyor. Oyunun eğlenceli parçalarından biri olan ifade kullanma özelliğini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için Wild Rift ifade kullanma nasıl yapılır içeriğimize göz atabilirsiniz.

wild rift en iyi nişancı şampiyonları
Wild Rift’te birbirinden güçlü nişancı şampiyonlar bulunuyor.

Eğer siz de Wild Rift’te bir an önce yüksek seviyelere çıkmak ve oyunun olası profesyonel arenasına göz kırpmak istiyorsanız, oynadığınız roldeki en iyi şampiyonları tercih etmek zorundasınız. En iyi ve güçlü şampiyonları tercih ederek oynadığınız rolde daha verimli olabilir, mevcut meta içerisinde güçlük çekmeden oyunlarınızı tamamlayabilirsiniz. Peki, nişancı rolündeki en iyi şampiyonlar hangileri? Nişancı rolündeki en iyi şampiyonlara geçmeden hemen önce oyundaki en güzel ve en ihtişamlı kostümleri öğrenmek için Wild Rift en iyi şampiyon kostümleri içeriğimize mutlaka göz atın.

Jinx

wild rift en iyi nişancı şampiyonlar jinx
Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar – Jinx

Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar listemizde değineceğimiz ilk nişancı, oyunun en güçlü şampiyonlarından biri olan Jinx olacak. Oyunun erken ve geç dönemleri için harika bir tercih olan Jinx, çok yönlü yetenek setiyle birlikte oyun içerisinde oldukça tehlikeli olabiliyor. Wild Rift’in League of Legends’dan farklı olarak sahip olduğu küçük harita boyutu ve daha hızlı temposu nedeniyle daha da ön plana çıkan Jinx, kullandığı roketler ile rakiplerinin canını normalden daha fazla yakabilme potansiyeline sahip. Çok yönlü yetenek setinin yanında oynaması ve öğrenmesi de oldukça kolay olan Jinx ile nişancı rolüne daha kolay bir şekilde adapte olabilirsiniz. Jinx’e dair daha fazla şey öğrenmek için Wild Rift Jinx Build içeriğimizi mutlaka ziyaret edin.

Ashe

wild rift en iyi nişancı şampiyonlar ashe
Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar – Ashe

League of Legends’ın başlangıcından itibaren Ashe, oyundaki diğer nişancı şampiyonlarına oranla daha kolay olması nedeniyle daha da ön plana çıktı. Wild Rift özelinde değiştirilmiş bir formata sahip olan Ashe, geniş menzili ve hedefleri yavaşlatabilecek yetenek setiyle Wild Rift’in en iyi nişancıları arasında yer alıyor. Rakiplerini rahatça dürtebilen, onların kaçmalarını engelleyebilen ve güçlendiğinde oldukça ölümcül olabilen Ashe, bu yetenek setini zaman zaman takım arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kullanma potansiyeline de sahip. Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere Ashe, kolay bir oynanışa sahip olduğu için nişancı rolüne yeni başlayan oyuncular tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Wild Rift’i arkadaşlarınızla oynuyorsanız ve eğer alt koridor ikilisi olarak arkadaşınızla beraber mücadele ediyorsanız, arkadaşınızla en güçlü koridor ikilisini oluşturmak için Wild Rift en iyi destek şampiyonları içeriğimize göz atabilirsiniz.

Jhin

wild rift en iyi nişancı şampiyonlar jhin
Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar – Jhin

Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar listemizde bulunan Jhin, oyunda oynaması en zor şampiyonlardan bir tanesi. Yetenek setini Jinx’e benzetebileceğimiz Jhin, Jinx’den farklı olarak sadece dört mermiye sahiptir. Bu dört mermiyi kullandığında mermilerini tekrar doldurması gereken Jhin, bu bağlamda saldırı hızına en az ihtiyaç duyan nişancılardan bir tanesidir. Ancak bu durum, Jhin’in gücünden bir şey eksiltmez çünkü Jhin, sahip olduğu yetenek setiyle ve alacağı eşyalarla birlikte tüm menzillerde yıkıcı hasar verebilen çeşitliliğe sahip bir nişancıdır. Takım savaşlarında Jhin ile güvenli pozisyonlarda rakibinizin canını epey yakabilirsiniz. Oyundaki en iyi tank şampiyonları öğrenmek için Wild Rift en iyi tank şampiyonlar içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Miss Fortune

wild rift en iyi nişancı şampiyonlar miss fortune
Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar – Miss Fortune

Wild Rift’te oynaması kolay olan bir diğer şampiyon Miss Fortune’dur. Büyü tabanlı bir saldırı gücü taşıyıcısı olmasıyla ön plana çıkan Miss Fortune, erken oyunu biraz zorlanarak geçirse de oyunun ilerleyen aşamalarında gittikçe güçlenen bir hal alıyor. Öyle ki aynı anda birden fazla düşmana saldırmasına olanak sağlayan yetenek setiyle Miss Fortune, oyunun sonlarına doğru her koşulda takımının nihai taşıyıcısı konumuna ulaşıyor. Miss Fortune ile erken oyunda zorlansanız bile sabırlı oynayarak oyunun sonunda mükemmel işlere imza atabilirsiniz. Oyun deneyiminizi olumsuz yönde etkileyen oyuncuları nasıl raporlayacağınızı öğrenmek için Wild Rift oyuncu raporlama nasıl yapılır içeriğimize göz atabilirsiniz.

Ezreal

wild rift en iyi nişancı şampiyonlar
Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar – Ezreal

Oyunun en çok oynanan ve büyü tabanlı bir diğer saldırı gücü taşıyıcısı olan Ezreal, Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar içeriğimizde değineceğimiz son şampiyon. Sahip olduğu yetenek setiyle hem bir anda yüksek hasarlar çıkartabilen hem de sıçra sihirdar büyüsü olmamasına karşın kendi yetenek setindeki Sihir Geçişi ile zor durumlardan kolaylıkla kaçabilen Ezreal, oyundaki tehlikeli nişancılardan bir tanesi konumunda. Oynaması ne kolay ne de zor olan Ezreal ile birkaç maç oynayıp elinizi bu şampiyona ısındırabilir ve ilerleyen zamanlarda bu şampiyonun ölümcül gücünden faydalanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts