Wild Rift En İyi Şampiyon Kostümleri

League of Legends: Wild Rift en iyi şampiyon kostümleri içeriğimizle oyunda bulunan kostümler arasından en iyilerini keşfedin.
lol mobile wild rift en iyi şampiyon kostümleri
LoL Mobile: Wild Rift’te bulunan en iyi kostümler hangileri biliyor musunuz?

League of Legends: Wild Rift en iyi şampiyon kostümleri içeriğimizle birbirinden güzel kostümler arasından en iyilerini keşfedin. League of Legends’ın önemli parçalarından birisi de kostümler. Oyun üzerinde hiçbir artı veya eksi yaratmayan kostümler, bu özelliğine karşın oyun deneyimini iyi yönde etkileyebiliyor. Peki, oyundaki en iyi kostümler hangileri?

League of Legends: Wild Rift En İyi Şampiyon Kostümleri

LoL Mobile: Wild Rift nihayet ülkemizde de aktif hale geldi ve bu gelişmenin ardından milyonlarca oyuncu adeta oyuna akın etti. Riot Games’in LoL Mobile: Wild Rift’i duyurmasıyla birlikte bu gelişme, ülkemizde de gayet olumlu karşılanmış ve oyuncular sabırla oyunu beklemeye başlamıştı. Oyunda bulunan şampiyonları öğrenmek için tüm Wild Rift karakterleri içeriğimize mutlaka göz atın.

lol mobile wild rift en iyi şampiyon kostümleri listesi
LoL Mobile: Wild Rift’te birbirinden güzel kostümler bulunuyor.

LoL Mobile: Wild Rift’in geliştirme çalışmaları sürse de League of Legends’dan bazı kostümler oyuna çoktan eklendi. Eğer LoL Mobile: Wild Rift deneyiminizi birbirinden güzel kostümlerle süslemek istiyorsanız, az sonra yapacağımız önerileri dikkate alarak birbirinden başarılı ve heybetli kostümlerle oyun keyfinizi daha da artırabilirsiniz. Başarılı ve heybetli kostümlere değinmeden hemen önce, takımınız için kötü giden bir maçı erken bir şekilde nasıl bitirebileceğinizi öğrenmek için Wild Rift teslim olma nasıl yapılır içeriğimize göz atmanızda fayda var.

Arcade Ahri

lol mobile wild rift arcade ahri
Arcade Ahri

League of Legends’daki en popüler kostümlerden birisi olan Arcade Ahri, bu güçlü büyücü orta koridor karakterine retro bir görünüm sağlıyor. Kostüm üzerindeki geçmiş dönem detayları kostümü oldukça güzel kılıyor. Ayrıca yine bu tasarıma uygun animasyonlar ve seslendirmeler ile o dönemin ruhunu daha fazla hissedebilirsiniz. Eğer orta koridor oyuncusuysanız ve Ahri oynamayı seviyorsanız, Arcade Ahri kostümü tercih edebilirsiniz. Oyun deneyiminizi olumsuz etkileyen oyuncuları nasıl raporlayabileceğinizi öğrenmek için Wild Rift oyuncu raporlama nasıl yapılır içeriğimize göz atabilirsiniz.

Kozmik Karanlık Jhin

lol mobile wild rift kozmik karanlık jhin
Kozmik Karanlık Jhin

Benzersiz animasyonlarla donatılmış bir başka görünüm olan Kozmik Karanlık Jhin, şu anda LoL Mobile: Wild Rift’te bulunan iki efsanevi kostümden birisi konumunda. Oyunda bulunan bazı şampiyonlarla benzersiz etkileşim diyaloğu bulunan Kozmik Karanlık Jhin kostümü, aynı zamanda oldukça etkileyici animasyonlara da sahip. Şampiyonun görünümünü baştan aşağı değiştiren bu etkileyici kostüm ile alt koridorda oynarken rakiplerinize daha fazla korku salabilirsiniz. İçerisinde Jhin’in de bulunduğu oyundaki en iyi saldırı gücü taşıyıcılarını öğrenmek için Wild Rift en iyi nişancı şampiyonlar içeriğimize mutlaka göz atın.

K/DA ALL OUT Seraphine

lol mobile wild rift kda all out seraphine
K/DA ALL OUT Seraphine

League of Legends’ın ve Wild Rift’in en yeni şampiyonlarından Seraphine, yayımlandığı tarih itibariyle K/DA etkinliğiyle çakıştı ve bu iki gelişmenin yakın tarihlerde gerçekleşmesi oyuncuların faydasına oldu. K/DA etkinliği kapsamında kostümü çıkartılacak şampiyonlar arasına Seraphine’de eklendi ve ortaya harika bir kostüm çıktı. Müzik temalı bir şampiyon olan Seraphine, K/DA kostümü ile de birleşince benzersiz bir ses seti içeriyor.

Sonsuz Kılıç Yi

lol mobile wild rift sonsuz kılıç yi
Sonsuz Kılıç Yi

Orman oynayan oyuncuların vazgeçilmezi Master Yi’yi kostümsüz oynamak olmaz. Master Yi, her ne kadar birbirinden farklı kostümlere sahip olsa da Sonsuz Kılıç kostümü bu şampiyon için ayrı çünkü hanedan savaşçılarından ilham alarak giyindiği kostümle oldukça çekici olan Sonsuz Kılıç Yi kostümü, bu özelliğiyle oyundaki en etkili kostümler arasına girmeyi başarıyor. İçerisinde Master Yi’nin de bulunduğu ormancı rolünün en iyi şampiyonlarını öğrenmek için Wild Rift en iyi ormancı şampiyonlar içeriğimize mutlaka göz atın.

Jeton Düşmanı Yasuo

lol mobile wild rift jeton düşmanı yasuo
Jeton Düşmanı Yasuo

Video oyunu konseptli bir başka kostüm olan Jeton Düşmanı Yasuo kostümü, tıpkı Arcade Ahri gibi karaktere çok farklı ve etkileyici bir hava katmayı başarıyor. Retro konsepte sahip Jeton Düşmanı Yasuo kostümü, üzerinde canlı renkler barındıran bir kostüm olduğundan dolayı oldukça çekici gözüküyor. Yasuo’nun diğer kostümlerinin ağırlığı ve ciddiliği düşünüldüğünde, Jeton Düşmanı Yasuo kostümün değeri ve kıymeti daha da artıyor.

İbliskılıç Tryndamere

lol mobile wild rift ibliskılıç tryndamere
İbliskılıç Tryndamere

League of Legends’daki en popüler kostümlerden biri olan İbliskılıç Tryndamere, devasa kılıcıyla alıcılarına göz kırpmayı başarıyor. Sahip olduğu şeytani temayla oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran İbliskılıç Tryndamere kostümü ile daha yükleme ekranı esnasında rakiplerinize korku salabilirsiniz. Eğer Tryndamere oynamaktan keyif alıyorsanız, bu kostümü mutlaka edinmelisiniz.

Ölüm Elçisi Zed

lol mobile wild rift ölüm elçisi zed
Ölüm Elçisi Zed

League of Legends’ın ve LoL Mobile: Wild Rift’in en popüler şampiyonlarından biri olan Zed’e dair bir kostüme bu içerikte yer vermemek olmazdı. Zed, her ne kadar LoL Mobile: Wild Rift’te şimdilik sınırlı sayıda kostüme sahip olsa da Zed’in en iyi kostümlerinden biri Riot Games tarafından oyuna eklendi. Ruh biçiminde görünen Ölüm Elçisi Zed kostümü, Zed’in görünümünü büyük ölçüde değiştiriyor ve karaktere çok farklı bir hava katmayı başarıyor.

Kelle Avcısı Akali

lol mobile wild rift kelle avcısı akali
Kelle Avcısı Akali

Kelle Avcısı kostüm seti, League of Legends’daki en etkileyici kostüm setlerinden biri. Bu kostüm setinde şampiyonlar, pembe desenli koyu siyah bir zırh giyer ve yine bu konsepte sahip silahlarını kuşanırlar. Bu görünüm, söz konusu Akali kostümü olunca daha da göz alıcı oluyor. Akali’ye oldukça yakışan pembe renkle Kelle Avcısı Akali kostümü, şüphesiz oyundaki en iyi kostümlerden biri.

Zombi Avcısı Jinx

lol mobile wild rift zombi avcısı jinx
Zombi Avcısı Jinx

Jinx’in orijinal görünümünden çok da farklı olmamasına karşın ufak detayların etkileyici değişikliğiyle Zombi Avcısı Jinx kostümü, bu listeye girmeye hak kazanıyor. Eğer kostüm tercih ederken karakterin kostümsüz halinin çok bozulmamış bir halini tercih etmek istiyorsanız, Zombi Avcısı Jinx kostümü tam size göre.

Süper Galaksi Fizz

lol mobile wild rift süper galaksi fizz
Süper Galaksi Fizz

Fizz, League of Legends’da çok sayıda kostümü olan şampiyonlardan bir tanesi. Ancak LoL Mobile: Wild Rift’te şu ana kadar sadece iki tane Fizz kostümüne yer verildi ve bu kostümlerden bir tanesi Süper Galaksi Fizz kostümü. Aslında oyuna eklenen her iki kostümü de oldukça başarılı olsa da, Süper Galaksi Fizz kostümü bir adım öne çıkmayı başarıyor. Galaksiler arası bir savaşçının zırhını kuşanan bu kostümde mekanik hissi sonuna kadar hissedebilirsiniz. Özellikle Fizz’in bu kostümle ulti kullandığında ortaya çıkan animasyon oldukça etkileyici.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler