Wild Rift sunucu durumu nasıl kontrol edilir?

LoL Mobile: Wild Rift sunucu durumunu nasıl kontrol edebileceğinizi biliyor musunuz?
lol mobile wild rift sunucu durumu
LoL Mobile: Wild Rift sunucu durumunu nasıl kontrol edebileceğinizi biliyor musunuz?

LoL Mobile: Wild Rift sunucu durumu nasıl kontrol edilir? Yeni bir oyun olan ve bu nedenle zaman zaman oyuncuların problemle karşılaşabildiği LoL Mobile: Wild Rift’te sunucu kaynaklı problemler de yaşanabiliyor. Peki, sunucu kaynaklı problemleri öğrenmek için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

LoL Mobile: Wild Rift Sunucu Durumu Kontrol Etme

Duyurulduğu andan itibaren büyük bir merakla yayımlanması beklenen ve şu an açık betada bulunan LoL Mobile: Wild Rift’te oyunun geliştirme aşamaları devam ediyor. Oyunun çıkma tarihi giderek yaklaşsa da doğal olarak oyunda hala bazı problemler bulunuyor. Bu bağlamda oyuncular, zaman zaman bağlantı hatalarıyla karşılaşabiliyor. LoL Mobile: Wild Rift’in açık betasına dair daha detaylı bilgi için LoL Mobile: Wild Rift bölgesel açık beta başladı içeriğimize göz atabilirsiniz.

lol mobile wild rift sunucu durumu kontrol etme
LoL Mobile: Wild Rift’te zaman zaman bazı problemler yaşanabiliyor.

Bu içeriğimizde, oyuncuların bazen kendi internet bağlantılarından dolayı bazense LoL Mobile: Wild Rift sunucularından kaynaklanan bağlantı hatasının kaynağını öğrenme yöntemine değineceğiz. Eğer karşılaştığınız bağlantı hatasının kendi internetinizden mi yoksa oyundan mı kaynaklandığını belirleyemiyorsanız, biraz sonra değineceğimiz basit işlemlerin ardından bu sorunun kaynağını kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Oyunun dinamiklerini erkenden öğrenmek için Wild Rift derece, eşleştirme ve ilerleyiş sistemleri belli oldu içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

lol mobile wild rift sunucu durumu nasıl kontrol edilir
Oyunda bir problemin olup olmadığını öğrenmek için Riot Games’in internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

LoL Mobile: Wild Rift sunucu durumu nasıl kontrol edilir?

Oyunu oynarken bağlantı hatasıyla karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken, Riot Games’in internet sayfasını ziyaret etmek olmalı. Zira Riot Games, sunucularında veya oyunda yaşanan bir problemin ardından internet sayfası üzerinden olası problem durumu ile ilgili bilgilendirici bir metin paylaşmakta. Eğer Riot Games’in sitesinde probleme dair bir paylaşım yoksa ama hala problem yaşıyorsanız bu bağlantıdan Wild Rift oyununu seçin. Bu işlemin ardından çıkan ekranda oyunun şu anki gidişatına göre bir bilgilendirici yazı yer alıyor. Eğer LoL Mobile: Wild Rift’te bir sorun varsa, o sorun bu ekranda gözükecektir. Ancak bu ekranda problem yine gözükmüyorsa, oyunda her şey yolunda demektir. Yakın zamanda Türkiye’ye gelecek LoL Mobile: Wild Rift’in ülkemizde ne zaman oynanabilir olacağını öğrenmek için League of Legends Wild Rift Türkiye’ye geliyor içeriğimize mutlaka göz atın.

lol mobile wild rift sunucu durumu kontrol
Oyunla ilgili anlık gelişmeler için oyunun sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Eğer yukarıda değindiğimiz işlemlerde bir problem görünmüyorsa ancak siz hala problem yaşıyorsanız, LoL Mobile: Wild Rift’in ve Riot Games’in sosyal medya hesaplarını da kontrol edebilirsiniz. Olası bir problem durumunda oyun ekibi, gerekli bilgileri oyunculara doğrudan oradan da sağlayabiliyor. Bu adımdan da eliniz boş döndüyseniz, ilgili probleminizle ilgili bir destek bileti oluşturabilirsiniz. Böylelikle Riot Games, sorununuzu detaylıca araştıracak ve eğer kendilerinden kaynaklanan bir problem varsa bunu en kısa sürede düzelteceklerdir. Wild Rift’teki en iyi şampiyonları öğrenmek için Wild Rift en iyi şampiyonlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler