Azar hesabı nasıl silinir? – Azar Hesap Silme

Azar hesabı nasıl silinir?
Azar hesabı nasıl silinir?
Azar hesabı nasıl silinir?

Azar hesabı nasıl silinir veya nasıl kapatılır bilmek isteyenler için nasıl yapıldığını araştırdık. Azar hesabınızı Android, iOS hatta PC üzerinden de hesabınızı kapatabilirsiniz.

Azar hesabı nasıl silinir?

Azar hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

  • Azar hesabınızı silmek için öncelikle Azar uygulamasına girin.
  • Uygulamaya girdikten sonra “Arkadaşlar” sekmesine giriş yapın ve ekranın sağ üst köşesindeki “Ayarlar” çarkına tıklayın.
  • Bu işlemin hemen ardından “Azar Hakkında” seçeneğine tıklayın.
  • Sonrasında “Hesabı Sil” seçeneğine tıklayın.
Azar Hesap silme
Azar Hesap Silme

Tüm bunları yaptıktan sonra hesabınızı sildiğinizde arkadaşlar, iletiler, değerli taşlar ve hesabınızın tüm bilgilerinin kalıcı olarak kaybedileceğini hatırlatan bir pencere ile karşılaşacaksınız. Hesabınızı gerçekten silmek istediğinize eminseniz karşınıza çıkan pencerede “Tamam” seçeneğine tıklayın.

Azar Hesap Kapatma
Azar hesabınızı silmeden önce gerçekten silmek istediğinizden emin olmalısınız.

Hesabınızı silmeden önce mutlaka okuyun!

Azar hesabınızı kapatmadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar yer alıyor. Arkadaş, mesajlar ve değerli taşlarınız gibi bütün verilerin tam anlamıyla silineceğini belirtelim. Bunun yanı sıra Azar referans kodu ile uygulamaya kayıt ettirdiğiniz kişilerden gelen ödülleri de kaybedeceğinizi unutmayın.

Silinen hesaplar yeniden açılır mı?

Azar hesabınızı sildikten sonra hiçbir şekilde yeniden açma gibi bir şansınız bulunmuyor. Bu yüzden hesabınızı silmeden önce gerçekten silmek istediğinize emin olmalısınız. Aksi halde pişman olursanız bunun geri dönüşü olmayacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts