WhatsApp Silinen Mesajları Görme

WhatsApp'ta Silinen Mesajları Görme

WhatsApp üzerinden silinen mesajları görme düşüncesi herkesin aklına takılmıştır. Size gelen ama siz henüz görüp okuyamadan silinen mesajlarla mutlaka karşılaşmışsınızdır. Bu mesajları görmek aslında sanıldığı kadar zor değil.

WhatsApp: Herkesten Silinen Mesajları Görme

Dünyanın en fazla kullanıcıya sahip mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp’ta zaman zaman özellikle grup konuşmalarında bir mesajın siz daha görmeden silindiğine şahit olmuşsunuzdur. Bilindiği üzere WhatsApp’da gönderilen bir mesajı henüz karşı taraf okumamışsa, gönderilen mesajı her iki taraftan da silebilmektesiniz. Bu şekilde keşke yazmasaydım diyebileceğiniz ya da dalgınlıkla yanlış kişiye gönderdiğiniz mesajları karşıdaki kişi okumadan silebilirsiniz.

Whatsapp Silinen Mesajları Okuma
Whatsapp’ta silinen mesajları kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Aynı durum sizler için de geçerli, birisi size mesaj gönderebilir ve siz o mesajı henüz okumadıysanız siz görmeden silebilir. Ancak sizlere aktaracağımız uygulama sayesinde WhatsApp’ta silinen mesajları görebilirsiniz.

WhatsApp'ta Silinen Mesajları Görme
WhatsApp’ta Silinen Mesajları Görme

Uygulamanın adı Notification History. Bu uygulama Android cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve WhatsApp’ta silinen mesajları görebilirsiniz. Uygulamayı kullanması ve uygulamanın çalışma biçimi de oldukça basit. Notification History uygulaması telefonunuzun arka planında sessizce çalışmakta ve size gelen tüm mesajları kaydetmekte, üstelik mesajlar silinse bile uygulama sayesinde kayıtlı kalmakta. Bu şekilde WhatsApp’tan birisi size mesaj gönderip daha sonrasında silse bile Nootification History sayesinde bu mesajı görebilirsiniz. Ayrıca diğer uygulamalara oranla çok daha az batarya tüketimi ve erişim izni istemediğinden dolayı güvenlik konusunda içimize su serpiyor ancak çok gizli ve önemli yazışmalarınız varsa bu tür uygulamalar üçüncü parti bir yazılım olduğundan dolayı yine de dikkatli olmalısınız.

Bu uygulama şimdilik iPhone kullanıcıları için geçerli değildir. WhatsApp’ta silinen mesajları gösteren uygulama sadece Android platformda mevcut fakat iOS için de böyle bir uygulama gelirse sizlere bildireceğiz. WhatsApp’ta silinen mesajları gösteren uygulama Notification History‘i indirmek için Google Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
3 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts