CS: GO Wall Hack Kodu

Duvarların arkasından vura vura ilerleyebilirsiniz.
CS GO wall hack kodu
CS GO wall hack kodu

CS: GO wall hack kodu ile duvarların arkasını görerek rakipleri daha kolay alt etmek mümkün. Tabii bunu oyun içi kodlar ile yapabilirsiniz. Üçüncü parti yazılım indirerek böyle bir şey yaparsanız bir daha oyunu oynayamayabilirsiniz.

Bu içerikte neler var?

Rakiplerinizi duvardan görme kodunu aktif etmeden önce geliştirici konsolunuz henüz etkinleştirilmemişse ilk olarak etkinleştirmeniz gerekiyor. Oyun içi ayarlarınıza müdahale edip oyun içi deneyiminizi değiştirebileceğiniz bu konsola yazacağımız sadece iki kod ile wallhack’i aktif edeceğiz.

CS: GO’da geliştirici konsolu nasıl etkinleştirilir?

  1. Oyun ayarlarına gidin “Developer Console’u Etkinleştir (~)” seçeneğini EVET olarak ayarlayın.
  2. Bu işlemin ardından Klavyenizdeki tilde (~) tuşuna basarak konsolu açabilirsiniz.
CS GO wall hack kodu

CS: GO Wall Hack Kodu

  1. Geliştirici konsolunu açın (~)
  2. Şu komutu girin: sv_cheats 1
  3. Maça girmeden önce “r_drawothermodels 2” kodunu konsola yazarak etkinleştirebilirsiniz.
  4. Artık rakipleri duvar arkasından görebilirsiniz!

İşlemi tamamladınız, sv_cheats etkinleştirildi ve duvardan görme kodu olan r_drawothermodels 2 açıldı. Bunun yanı sıra sv_cheats ile birlikte tüm hack komutlarını kullanabilirsiniz. Oyundaki tüm hile kodlarını görmek için de aşağıdaki butona tıklayarak tüm hileleri gösterdiğimiz içeriğimize gidebilirsiniz.

Bu kod ne işe yarıyor?

Bu kodu kullanırsak oyunda hile yapmadan oyuncuları duvarların arkasından görebiliyoruz. Aslında, kod sadece oyuncuları görmenizi değil, aynı zamanda oyundaki mevcut farklı nesneleri de görmenizi sağlar.

CS GO wall hack kodu
Peki kendi sunucumda hileleri nasıl kapatırım?

Kendi sunucumda hileleri nasıl kapatırım?

Bu kodun sunucunuzda kullanılmasını istemiyorsanız, tek yapmanız gereken konsolu açmak ve “sv_cheats 0” yazmaktır. Bu komutu yazdığınızda, “noclip” gibi birçok komut sunucudan yasaklanacaktır. Bu kodun 0 kısmı 1 ise, tüm hileleri yeniden etkinleştirecektir. Sizin gibi aynı ayrıcalıklara sahip olan herkes onu kodlayabilir. Dolayısıyla, sunucuda 1’den fazla Yönetici varsa, bu komutu da değiştirebilirler.

CS: GO oynarken hile kullanmak yerine sizlere yardımcı olabilecek uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunun için CS: GO oyuncularına yardımcı olabilecek mobil uygulamalara göz atabilirsiniz.

CS GO wall hack kodu
CS: GO konsol komutları

Bu kodun yalnızca sunucuda yazılan komutları engellediğini unutmayın. Hala 3. parti uygulamalarla hile oyuncuları olabilir. Bunu engellemek için FACEIT sunucularını kullanabilirsiniz. Eğer kendiniz bir server kurup engellemek istiyorsanız bu sunucular pek önemsemeniz gereken konular değil.

CS GO Wallhack kodu
Peki bu Valve sunucularında çalışır mı?

CS: GO Wall hack kodu Valve sunucularında çalışır mı?

Maalesef bu mümkün değil. Çünkü “sv_cheats 1” yazmamızın nedeni hilelerin kilidini açmaktır. Bu komutu yazmazsak hile kodu yazamayız ve wall hack kodunu kullanamayız. Valve ise kendi sunucularında bunu engellemiş durumda o yüzden bu imkansız.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts