CS: GO Wall Hack Kodu

CS: GO’da wallhack kodunu biliyor musunuz?
CS GO wall hack kodu
CS GO wall hack kodu

CS: GO wall hack kodu ile duvarların arkasını görerek rakipleri daha kolay alt etmek mümkün. CS: GO wall hack kodu sayesinde oyunu oynarken duvarın arkasındaki adamların yerini tespit edip rakiple karşı karşıya gelmeden bile ateş ederek öldürebiliriz.

CS: GO Wall Hack Kodu

Bu kodu kullanırsak oyunda hile yapmadan oyuncuları duvarların arkasından görebiliyoruz. Aslında, kod sadece oyuncuları görmenizi değil, aynı zamanda oyundaki mevcut farklı nesneleri de görmenizi sağlar. Geliştirici konsolunuz henüz etkinleştirilmemişse ilk olarak etkinleştirmeniz gerekmektedir.

CS GO wall hack kodu CSGO Konsol Komutları

CS: GO’da geliştirici konsolu nasıl etkinleştirilir?

  • CS GO wall hack kodu yazmak için oyun ayarlarına gidin “Developer Console’u Etkinleştir (~)” seçeneğini EVET olarak ayarlayın.
CS GO wall hack kodu kKavyenizdeki tilde tuşuna (~) basarak konsolu açabilirsiniz.[/caption]

Geliştirici konsolunu etkinleştirdiğinizde, klavyenizdeki tilde tuşuna (~) basarak konsolu açabilirsiniz. Başka bir tuş bağlantınız olabilir, tuş bağlama ayarlarınızda hangi tuşun konsolu açtığını kontrol edebilirsiniz.

  • Geliştirici konsolunu açın (~)
  • Tür: sv_cheats 1
  • Enter tuşuna basın

İşlemi tamamladınız, sv_cheats etkinleştirildi ve tüm hack komutlarını kullanabilirsiniz. Maça girmeden önce “r_drawothermodels 2” kodunu konsola yazarak etkinleştirebilirsiniz.

CS GO wall hack kodu Kendi sunucumda hileleri nasıl kapatırım?

Kendi sunucumda hileleri nasıl kapatırım?

Bu kodun sunucunuzda kullanılmasını istemiyorsanız, tek yapmanız gereken konsolu açmak ve “sv_cheats 0” yazmaktır. Bu komutu yazdığınızda, “noclip” gibi birçok komut sunucudan yasaklanacaktır. Bu kodun 0 kısmı 1 ise, tüm hileleri yeniden etkinleştirecektir. Sizin gibi aynı ayrıcalıklara sahip olan herkes onu kodlayabilir. Dolayısıyla, sunucuda 1’den fazla Yönetici varsa, bu komutu da değiştirebilirler. CS: GO oynarken hile kullanmak yerine sizlere yardımcı olabilecek uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunun için CS: GO oyuncularına yardımcı olabilecek mobil uygulamalara göz atabilirsiniz.

CS GO wall hack kodu CS GO wall hack kodları

Bu kodun yalnızca sunucuda yazılan komutları engellediğini unutmayın. Hala 3. parti uygulamalarla hile oyuncuları olabilir. Bunu engellemek için Faceit sunucularını kullanabilirsiniz. Eğer kendiniz bir server kurup engellemek istiyorsanız bu sunucular pek önemsemeniz gereken konular değil.

CS GO Wallhack kodu CS GO Wallhack kodu Valve sunucularında çalışır mı?

CS: GO Wall hack kodu Valve sunucularında çalışır mı?

Maalesef bu mümkün değil. Çünkü “sv_cheats 1” yazmamızın nedeni hilelerin kilidini açmaktır. Bu komutu yazmazsak hile kodu yazamayız ve wall hack kodunu kullanamayız. Valve ise kendi sunucularında bunu engellemiş durumda o yüzden bu imkansız.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler