Cyberpunk 2077 Para Kazanma Rehberi

Cyberpunk 2077’de para kazanmak için birçok yol bulunuyor. Oyun içinde kısa sürede zengin olabilmek için yapmanız gerekenler neler?
Cyberpunk 2077 para nasıl elde edilir
Cyberpunk 2077 para kazanma rehberi sayesinde, para sorununu ortadan kaldırabileceksiniz.

Cyberpunk 2077 para kazanma rehberi sayesinde elinizde bol miktarla paralar olacak. Bu rehberde sizlere verdiğimiz taktikleri uyguladığınız zaman hem taktikleri uygularken aksiyonlar yaşayacaksınız hem de elinize bol miktarda para geçecek. Herkesin uzun süre beklediği Cyberpunk 2077 oyununda para önemli bir rol oynuyor çünkü bazı yapacağınız görevlerde oyundaki diğer karakterlere bir miktar para teklif etmeniz gerekebilir.

Cyberpunk 2077 Para Kazanma

Karakter oluştururken en ince ayrıntısına kadar dikkat etmeniz gereken bu oyunda tüm teknolojik aletleri ve sizlere karşı gelen rakiplerinizi bile hackleyebilirsiniz ancak oyunun başında biraz zorlanabilirsiniz. Bu nedenle oyuna giriş yapmadan önce sizlere hazırladığımız “Cyberpunk 2077 Başlangıç Rehberi” adlı yazımıza göz atarak oyuna daha hakim olabilirsiniz. Bu başlangıç rehberini okuduktan sonra da para kazanma taktiklerini uygulamaya başladığınızda kısa süre içerisinde zengin olabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 para nasıl kazanılır
Sizlere verdiğimiz bu üç taktiği kullanarak büyük miktarda paralar ele geçirebilirsiniz.

Güç ve ihtişamla dolu olan Night City’de sizleri çok zorlu görevler bekliyor olacak. Bu görevlere geçmeden önce kendinize bir miktar para toplayarak silahlar, eklentiler ve vücudunuza taktırabileceğiniz implantlar alarak bu zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Para kazanmak için yapmanız görevler ise şu şekilde:

Yan görevler yapın

Night City’nin yüzeyi oldukça büyük ve burada keşfedilmeyi bekleyen onlarca yer bulunuyor. Bu şehri keşfe çıktığınız zaman etrafta sizlere danışacak insanlar olacak. Yani bunları oyun içerisinde Fixer olarak tanımlıyor. Bunlar sizlere illegal görevler veriyor ve verdikleri görevi yerine getirdiğiniz takdirde sizlere bir miktar para sunuyorlar. Sizlere verilen bu görevler araba kaçırma olabilir, suikast olabilir veya başka biriyle anlaşma yapmak olabilir.

Cyberpunk 2077 para sahibi nasıl oluruz
Yan görevler yaparak paranızı yükseltebilirsiniz.

Şehirde sizinle iletişime geçecek Delamain adında bir karakter bulunuyor. Bu karakter ile görüşmeler yaptığınız takdirde sizlere görevler verecek. Bu görevlerin amacı ise Night City’de kaybolan araçları bularak ona teslim etmeniz. Kaybolan arabaları Delamain’e teslim ettiğiniz zaman sizlere para teklifleri sunacak. Tekliflerden yararlanarak para sahibi olabilirsiniz.

Yağmalar yapın

Haritada dolaşırken işinize yarayabilecek her şeyi yağmalamalısınız. Öldürdüğünüz rakiplerin silahlarını, kıyafetlerini ve üstlerinde bulunan materyalleri bile almalısınız. Bir eşyanın üzerinde yaklaştığınızda zaten karşınıza küçük bir kutu parçası çıkacak. Onun üzerine gelip aldığınızda çantanıza otomatik olarak eklenecek. Ayrıca kullanabileceğiniz en önemli yağma yöntemi ise, öldürdüğünüz rakiplerin silahlarını sürekli alabilir ve gidip silahçılara satabilirsiniz. Bu taktiği sürekli uyguladığınız zaman para kazanma derdi de yaşamazsınız.

Cyberpunk 2077 nasıl para kazanılır
Yağmalar yaparak paranızı yükseltebilirsiniz.

En çok para veren materyal ise mücevherler oluyor. Bunları sattığınız zaman elinize büyük bir miktarda para ele geçiyor. Bu mücevherleri bulmak için ise rakiplerinizi öldürmeli ve harita üzerinde keşfe çıkmalısınız. Girilebilecek her ıssız noktaya girebilir ve “Tab” tuşuna basarak V’nin göz özelliğini aktif ederek bu materyalleri bulabilirsiniz.

Eşyalarınızı satın

Az önce de bahsettiğimiz gibi öldürdüğünüz rakiplerin üstlerini yağmalayarak ve yere düşürdükleri silahları çantanıza alarak silahçılara satmanız mümkün. Eğer silahçılara gitmek istemiyorsanız bu eşyaları satmanın farklı bir yolu daha var. Haritayı açtıktan sonra, harita üzerinde ufak kutucuklar bulunuyor. Bu kutucukların yanına gittiğiniz zaman çantanız da bulunan eşyaları satabiliyorsunuz.

Cyberpunk 2077 para kazanma rehberi
Eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Çantanızda bulunan eşyaları satarken, satacağınızın kişinin para miktarına da bakmak önemli. Eğer eşyalarınızı satacağınız kişinin üstünde bol miktarda para bulunuyorsa bu eşyaları satabilirsiniz. Ancak satacağınız kişinin üstünde az bir miktar da para bulunuyorsa satmanızı tavsiye etmiyoruz. Nedeni ise satacağınız eşyalara çok az değer biçiyor. Zengin birine gidip bu eşyaları satarsanız muhtemelen eşyalarınıza yüksek değer biçecektir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler