GTA 5 Zentorno Hilesi

GTA 5 Zentorno hilesi nedir ve nasıl yapılır? En çok satılan video oyunları arasında bulunan GTA 5’in en popüler aracını nasıl elde edebilirsiniz?
GTA 5 Zentorno hilesi nasıl yapılır?
GTA 5 Zentorno hilesi nasıl yapılır?

GTA 5 Zentorno hilesi nasıl yapılır? Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 5, Rockstar Games tarafından 2013 yılında piyasaya sürüldü. Oyun dünyasının şüphesiz en favori oyunlarından olan GTA 5 neredese 7 yıldır güncelleme almaya ve oyuncular tarafından oynanmaya devam ediyor. Özellikleri çıktığı dönem hem grafik hem de açık dünya elementleri sayesinde oldukça beğenilen GTA 5, Dünya genelinde en çok satılan video oyunları arasında bulunuyor. Bu yazımızda GTA 5’in en favori arabalarından olan Zentorno’yu nasıl elde edebileceğinizi anlatacağız.

GTA 5 Zentorno Hilesi

Oyunun favori araçlarından olan Zentorno’yu hikaye modundan elde etmek için 3. parti yazılımlara danışabilirsiniz. Cheat Engine veya Mod Trailer yükleyerek kendi save dosyanıza Zentorno alabilirsiniz. Fakat bu tarz 3. parti yazılımlar bilgisayarınıza hem performans hem de güvenlik tarafında zarar verebilir. Bundan dolayı eğer Zentorno kullanmak istiyorsanız harita üzerindeki konumları ziyaret edebilir veya karakterleriniz ile biriktirdiğiniz oyun içi paralar ile satın alabilirsiniz. GTA Online’da ise Zentorno’yu almak için para biriktirmeniz gerekiyor. Hikaye modunun aksine Online’da eğer 3. parti bir yazılım kullanırsanız yüksek ihtimal ile yasaklanacaksınız.

Ana karakterlerinizde bulunan oyun içi para ile Zentorno satın alabilirsiniz.
Ana karakterlerinizde bulunan oyun içi para ile Zentorno satın alabilirsiniz.

Eğer satın almak için yeterli paranız yoksa harita üzerinde bulunan otoparklardan Zentorno’yu bulup kendi garajınıza sokabilirsiniz. Eğer hali hazırda hikaye modunda belli bir yere geldiyseniz veya direkt olarak hikayeyi bitirdiyseniz Zentorno almak için yeteri kadar paranız olacaktır. Yan görevleri de tamamlayarak ekstra para elde etmeniz mümkün.

GTA 5 Zentorno nerede?

Zentorno’nun kesin olarak bilindiği sadece bir konum bulunuyor. Aşağıdaki görselde de görüldüğü gibi köprünün hemen yanında bulunan otoparktan Zentorno’yu alabilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, her oyun oturumunda araç bu konumda gözükmüyor. Eğer bulamadıysanız uyuyarak oyunu kayıt edebilir veya hastaneden tekrar doğarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Bu konumda bulunan otoparkı ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde Zentorno alabilirsiniz.
Bu konumda bulunan otoparkı ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde Zentorno alabilirsiniz.

Diğer GTA 5 Araba Hileleri

Aşağıda bulunan kodlar sayesinde oyundaki diğer araçları direkt olarak elde etmeniz mümkün. Yapmanız gereken tek adım ESC tuşunun altında bulunan é butonu ile oyun konsolunu açmak. Bu oyun konsolu sayesinde hileleri yazarak istediğiniz aracı veya özelliği açabilirsiniz. Fakat bu komutları kullandıktan sonra oyun içi herhangi bir başarım veya kupa kazanamazsınız.

 • BANDIT BMX bisikleti
 • FLYSPRAY Pervaneli Duster model uçak
 • RAPIDGT Rapid GT model spor araba
 • BUZZOFF Buzzard model savaş helikopteri
 • COMET Comet model spor araba
 • OFFROAD Sanchez model dağ motoru
 • HOLEIN1 Golf aracı
 • BARNSTORM Mallard model gösteri uçağı
 • TRASHED Çöp kamyonu
 • VINEWOOD Limuzin
 • ROCKET PCJ-600 model motorsiklet
 • EXTINCT Dodo model deniz uçağı
 • BUBBLES Denizaltı (Öncelikle hikaye modunda açılmalı)
 • DEATHCAR Süper zırhlı spor araç (Öncelikle hikaye modunda açılmalı)
GTA 5 araba hileleri sayesinde fotoğrafta bulunan Comet aracını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
GTA 5 araba hileleri sayesinde fotoğrafta bulunan Comet aracını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda “GTA 5 Zentorno hilesi nasıl yapılır?” sorusunu cevapladık. Zentorno’yu hile yapmanın aksine kendi oyun içi paralarınız ile elde ederseniz hem oyundan daha fazla zevk alırsınız hem de yasaklanma riskini sıfıra indirirsiniz. Eğer bilgisayarınızda ilk defa bu oyunu oynayacaksanız GTA 5 Sistem Gereksinimleri: GTA 5 kaç GB? yazımıza göz atmayı unutmayın. Bu tarz içeriklerin devam için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts