LoL PBE nasıl indirilir?

LoL PBE nasıl indirilir içeriğimizle PBE sunucusuna nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl indireceğinizi öğrenin.
lol pbe nasıl indirilir
LoL PBE nasıl indirilir içeriğimizle bu özel sunucuya nasıl katılabileceğinizi öğrenin.

LoL PBE nasıl indirilir içeriğimizle League of Legends’ta yaşanan tüm yenilikleri ilk deneyen kişiler arasında olmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenin. Yapısı itibariyle değişmeye oldukça müsait olan ve belirli aralıklarla çeşitli güncellemeler gerçekleşen League of Legends’ta bu tarz durumları oyuna getirmeden önce test edilmesini sağlamak amacıyla bir test sunucusu bulunuyor. Peki, PBE olarak da bilinen bu sunucuyu nasıl indireceğinizi biliyor musunuz?

LoL PBE İndir

League of Legends’ta sürekli değişiklikler gerçekleşiyor. Her bir yamada bazı şampiyonlar güçlendirme alırken bazılarında ise dengelemeye gidiliyor. Riot Games, yapılan bu değişikliklerin oyuna olabilecek etkilerini görmek için bu değişiklikleri önce test sunucusunda deniyor. Test sunucusunda yapılan değişikliğin oyuna etkileri gözlemleniyor ve eğer geliştirici ekip bu dengelemeden memnunsa bu değişiklikler bir sonraki yamada oyuna ekleniyor.

lol pbe sunucusu nasıl indirilir
Oyuncular, çeşitli nedenlerden ötürü PBE sunucusunda oynamayı tercih edebiliyor.

Bu içeriğimizde, PBE sunucusunda oynamak isteyen oyuncular için PBE sunucusunu nasıl indireceklerine değineceğiz. Eğer oyunu tamamen eğlencesine oynamak istiyorsanız, oyunda gerçekleşmesi beklenen değişiklikleri önceden deneyimlemek istiyorsanız veya farklı nedenlerden ötürü PBE sunucusunda oynamak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

lol pbe sunucusu kaydolma
PBE sunucusuna kayıt olabilmek için bazı koşulları yerine getiriyor olmanız gerekiyor.

PBE sunucusuna nasıl kaydolunur?

LoL PBE indir içeriğimizde ilk olarak bu sunucuya nasıl kayıt olabileceğinizden bahsedeceğiz. PBE sunucusunda oynamak için öncelikle PBE sunucusuna kayıt olmanız gerekiyor. Ancak, bu sunucuya her isteyen oyuncu katılamıyor. Riot Games, sunucudaki oyuncu sayısını belli bir ölçekte tutmak ve gerçekten iyi niyetli oyuncuların bu sunucuda var olmasını sağlamak amacıyla bu sunucuya kayıt aşamasında bazı kriterleri göz önünde bulunduruyor. Eğer PBE sunucusuna kayıt olmak istiyorsanız ana hesabınızın kullanılabilir (hali hazırda uzaklaştırma cezasının olmaması) olması gerekiyor. Ayrıca, PBE sunucusuna kayıt olmak istiyorsanız takdir seviyenizin 3 veya üzerinde olması gerekiyor. Eğer bu kriterleri karşılıyorsanız, bu bağlantıdan PBE sunucusuna kayıt olabilirsiniz.

lol pbe sunucusu indirme
PBE sunucusunda oynamak için öncelikle League of Legends’ı indirmeli veya istemcinin ayarlarından PBE sunucusunu seçmelisiniz.

LoL PBE sunucusu nasıl indirilir?

LoL PBE sunucusuna kayıt kriterlerini karşılıyorsanız ve kaydolma aşamasını tamamladıysanız, sıra PBE sunucusunu indirmekte. LoL PBE indir işleminde iki farklı yol bulunuyor. Eğer League of Legends bilgisayarınızda yüklü değilse, LoL PBE sunucusunu indirmek için tek yapmanız gereken, bu bağlantıdan gerekli sayfaya gidip “Açık Beta hesabın zaten var mı? O zaman buradan indir.” yazısına tıklamak. Bu yazıya tıkladıktan sonra ekranda çıkan “Açık Beta İstemcisi’ni İndir” başlığı altında kullandığınız platformun olduğu kutucuğa tıklamanız yeterli. Bu basit işlemlerin ardından PBE sunucusunun indirme işlemlerine başlamış olacaksınız. Oyun tamamen yüklendikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle PBE sunucusuna girebilirsiniz. Eğer League of Legends’ı daha önceden indirdiyseniz, oyunun istemcisini açtıktan sonra sağ altta bulunan “Ayarlar” kutucuğuna tıklayın. Çıkan ekranda “Mevcut Sürüm” seçeneğinden PBE’yi seçin. Ardından gerekli güncellemeler tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek PBE sunucusuna giriş yapabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler