Muck Night Blade Seed Kodu

Muck’ta en zor yapılan kılıcı ilk günden bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Gelin hep beraber Night Blade’i ilk günden nasıl bulabileceğinize bakalım.
Muck Bug Seed Kodu
Muck Night Blade seed kodu ile erişilmesi çok zor olan kılıcı ilk günden bulabilirsiniz.

Muck Night Blade seed kodu, bir oyuncu tarafından bulundu. Peki nedir bu Night Blade silahı? Muck’un en güçlü kılıçlarından olan Night Blade çoğu yaratığa inanılmaz derecede hasar verebiliyor. Rastgele girdiğiniz bir dünyada bu kılıca erişmek için onca zorluk çekmeniz gerekmesine rağmen adeta Muck Bug Seed listesi arasında ilk sırada yer alacak olan bu seed ile oyunu kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Muck Night Blade Seed Kodu

Oyunu adeta epey kolaylaştıran Muck Bug Seed’i ile yeni bir dünya oluşturmanız gerekmekte. Pekii, dünya oluşturulduktan sonra bu kılıç nerede bulunuyor? Dünya oluşturulduktan sonra doğduğunuz yerin hemen yakınlarında bir mağara bulunuyor, bu mağaranın içerisinde de bulunması en nadir olan kılıç Night Blade bulunuyor.

Muck Night Blade Mağarası
Muck Night Blade kılıcı mağaranın içerisindeki sandıkta bulunuyor.

Bu Muck Seed’i her ne kadar önemli olsa da sadece kılıçla birlikte belirli bir yere kadar ilerleyebilirsiniz ayrıca oyun bir hayli zor olmasının yanında tek başınıza oynamanız durumunda epey zorlanabilirsiniz. Size vereceğimiz kod ve taktiklerle tek başınıza bile oyunu bitirebilirsiniz. Bu konuda önerimiz arkadaşlarınızla beraber bir ekip ruhu oluşturmak. Kusursuz bir iş dağılımı yaptıktan sonra hızlıca gelişmeniz gerekiyor. Ayrıca birçok oyunda kendinize arkadaş arıyorsanız Mobidictum‘un Discord sunucusuna gelebilirsiniz.

Ekibinizden bir kişi Night Blade’i kullanan için zırh yapmakla uğraşmalı ve geriye kalanlar ise malzeme toparlayıp gemiyi tamir etmeli. Aynı zamanda gemiyi tamir edecek olan arkadaşlarınız eli boş bir şekilde sadece gemiyi tamir ederse geceleri onlar için adeta kabus gibi geçecek. Hemen aşağıdan Muck Night Blade Seed kodunu kopyalayabilir ve siz de oyunun sonunu arkadaşlarınızla birlikte görebilirsiniz.

Muck Seed ile Dünya Oluşturma

Muck’ta seed koduyla yeni bir oyun oluşturma oldukça basit. Üst tarafta bulunan kod ile dünya oluşturabilir ve ilk günden Night Blade’i bulabilirsiniz. Ayrıca bu kod kısmını boş bırakmanız durumunda seed kodunuz rastgele oluşuyor. İstediğiniz seed kodu ile dünya oluşturmak istiyorsanız aşağıda bulunan adımları sırasıyla uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak oyunu açın.
  • Ardından “Host Lobby” seçeneğine tıklayın.
  • İstediğiniz oyun ayarlarını uygulayın.
  • Dünya ayarlarının en altındaki seçenekte bulunan “Seed” kutucuğuna girmek istediğiniz kodu yazın.
  • Ardından arkadaşlarınızı lobiye davet edin ve oynamaya başlayın.

Bu kod Muck Bug Seed’i mi?

Oyunlardaki dünyalar veya seed kodları daha öncesinden ayarlanmıyor, yani bu seed bir oyuncu tarafından rastgele oluşturulmuş bir dünyada Night Blade’e denk gelmesiyle oluşuyor. Zaten kod girme oyun içerisinde de bulunan bir şey olduğundan gönül rahatlığıyla bu seed’i kullanabilirsiniz.

Muck Seedleri
Oyun bir hayli zor olduğundan Muck’u arkadaşlarınızla birlikte oynamalısınız.

Bu kodlarla birlikte mantıken oyunu bitirmiş sayılsanız da arkadaşlarınızın “Seed ile ben de oyunu bitiririm.” sözlerine maruz kalabilirsiniz. Her ne kadar dünya zorluğunu seçme şansına sahip olsanız da oyun size çok zor geliyor veya oyunun sonunu merak ediyor olabilirsiniz, Muck en iyi seed kodu ile birlikte oyunun sonunu kolaylıkla görebilirsiniz. Bir tavsiye daha vermek gerekirse, öncelikle oyunu herhangi bir kod kullanmadan oynamanızı öneririz. Böylelikle daha ayrı bir heyecanla oyunu bitirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts