PUBG Lite Launcher hatası nasıl çözülür?

PUBG Lite launcher hatasının neyden kaynaklandığını ve çözüm yollarını aktardık.
PUBG Lite Launcher Başlatılamadı
Birçok farklı sebepten kaynaklanan PUBG Lite Launcher hatası nasıl çözülür?

PUBG Lite launcher hatası birçok oyuncunun canını sıkmaya devam ediyor. Bu hatanın çözümü biraz karışık olduğundan dolayı çoğu kişi oyunu silip yeniden yüklemeyi denese dahi aynı hatayla karşılaşmaya devam ediyor.

PUBG Lite Launcher hatası neyden kaynaklanıyor?

PUBG Lite Launcher hatasının neyden kaynaklandığı henüz bilinmese dahi bu hatayı çözen birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu içeriğimizde tüm PUBG Lite Launcher hatalarına ve bu hataların çözümlerine değineceğiz. Ayrıca oyuna yeniden bağlandığınızda isminizi değiştirmek isterseniz PUBG Şekilli Nick Yapıcı aracımız bulunuyor. Bu araç yardımıyla PUBG isimlerinizi şekilli yapabilirsiniz.

PUBG Lite Oyun Açılmıyor
PUBG Lite launcher hatasını çözemeyen oyuncular oyunu silmek zorunda kalıyor.

PUBG Lite Launcher hatası çözümleri

Bu hatanın çözümü için yapabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunuyor. Hemen aşağıda bulunan çözümleri deneyerek PUBG Lite Launcher hatasından kurtulabilirsiniz. Ayrıca bir diğer PUBG Lite hatası olan PUBG Lite Safe Mode Hatası Çözümü içeriğime de göz atabilirsiniz.

Özel Başlatıcı Kullanmak

PUBG Lite’ın dosya konumunda bulunan launcher’ı kullanarak oyuna tekrardan giriş yapabilirsiniz. Bu launcher oyunu kurduğunuz dosya uzantısının içerisinde olacak. Eğer özel başlatıcıyı bulamadıysanız aşağıda bulunan adımları sırasıyla uygulayın.

  • Oyunun dosya konumunu açın.
  • “Client” dosyasını açın.
  • PUBGLite” özel başlatıcısını açın.
  • Çıkan “Please run from launcher” uyarısından sonra oyunu başlatın.

Launcher’ı kapatıp açın

PUBG Lite launcher’ını yeniden açarak bu hatanın üstesinden gelmeyi başaran birçok oyuncu bulunuyor. Launcher’ı tamamen kapatıp oyunu yönetici olarak çalıştırmayı denemelisiniz. Böylelikle hata gidecektir. Eğer aynı hatayı almaya devam ediyorsanız bir diğer çözüm yollarını deneyin.

İnternet bağlantınızı kontrol edin

Launcher, internet bağlantısına ihtiyaç duyduğundan dolayı oyuna bağlanmadan önce bağlantınızı kontrol edin. Eğer internetinizde bir sorun varsa müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Böylelikle internetinizdeki sorunlar düzelecek.

PUBG Lite Launcher
Oyunun dosyalarında eksik varsa PUBG Lite’a giremeyebilirsiniz.

Eksik dosyalar

Oyunun eksik dosyaları bulunuyorsa PUBG Lite Launcher hatası gibi daha birçok farklı hatayla karşılaşabilirsiniz. Oyunun güncel ve dosyalarının eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra oyuna tekrardan bağlanabilirsiniz.

Sürücüleri güncelleyin

Yeni nesil ekran kartına sahipseniz sürücülerinizin güncel olduğundan emin olmalısınız. AMD ve NVIDIA ekran kartlarının kendine özel sürücüleri bulunmakta. Masaüstünde boş bir alana sağ tıklayarak sürücü ekranınızı açabilirsiniz. Ardından ayarlardan grafik kartınızın sürücüsünün güncel olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir güncelleme varsa kısa bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu güncelleme esnasında ekranınızda gidip gelmeler olabilir bunlar gayet normal olduğundan şüphelenmenize gerek yok.

Daha fazla hata çözümüne nereden ulaşabilirsiniz?

Mobidictum olarak hem mobil hem bilgisayar oyunlarının haberlerini, rehberlerini, sistem gereksinimlerini ve hata çözümlerini yazıyoruz. Farklı oyunlarda karşılaştırdığınız hataları sitemizde aratabilirsiniz. Eğer karşılaştığınız hatanın çözümü sitemizde bulunmuyorsa hemen alt tarafta bulunan yorum kısmından bize geri bildirim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuza gelerek bizimle direkt olarak iletişim kurabilir, çekiliş ve turnuvalarımıza da katılabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts