Steam Calculator: Hesabım kaç TL eder?

Steam Calculator ile birlikte hesabınızın değerini öğrenebilirsiniz.
Steam Calculator
Valve sunucuları

Steam Calculator eklentileriyle birlikte Steam hesabınızın fiyatını öğrenebilirsiniz. Genellikle bu gibi uygulamalar hesap satışlarında kullanılıyor. Aynı zamanda herhangi bir platform üzerinden Steam hesabı alacaksanız Steam Calculator uygulamalarıyla birlikte hesabın detaylarını öğrenebilirsiniz.

Steam Calculator nedir?

Steam Calculator gibi uygulamalar Steam üzerinde bulunan çoğu profili detaylı olarak incelemenize olanak tanır. Bazı profillerin detaylarına ulaşamıyorsanız büyük bir ihtimalle profilin gizlilik ayarlarından dolayı. Bu hatayı almamak için sizin yapabileceğiniz hiçbir şey bulunmuyor.

Steam Calculator Profil İnceleme
Steam Calculator ile birlikte herhangi bir hesabın tüm detaylarına erişebilirsiniz.

Steam hesabınızın fiyatını kontrol etmek için “SteamDB” adlı internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu siteyle birlikte Steam hesabınızın fiyatını ister Dolar olarak isterseniz de Türk Lirası olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca amacınız hesabınızı satmaksa envanterinizde bulunan tüm eşyaları başka bir hesaba geçirmeli veya hesaplanan fiyata ekstra olarak eklenmesi gerekiyor.

Steam Calculator nasıl kullanılır?

Steam hesabınızın fiyatını öğrenmek için çeşitli uygulamalar veya internet siteleri kullanabilirsiniz. Hesabınızın gerçek fiyatını öğrenmek istiyorsanız gizlilik ayarlarınızdan tüm seçenekleri “Herkese Açık” olarak değiştirmelisiniz. Böylelikle tüm detaylarınız listelenecek ve hesabınızın fiyatını öğreneceksiniz.

Steam Profil Ayarları
Gizlilik ayarlarından tüm seçenekleri “Herkese açık” olarak değiştirmelisiniz.

Kullandığınız tarayıcı üzerinden “Steam Calculator” yazmak size birçok sonuç verecek. Güvenilir bir siteye gireceğinizden emin olmalısınız. Genellikle arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan sitelere tıklamak daha iyi olabilir. Bu sitelerin Google üzerindeki sıralamaları kullanım sayısına bağlı olduğundan dolayı birçok kişinin ilk sırada yer alan siteyi kullandığını görebilirsiniz. Steam Calculator ile birlikte hesabınızın fiyatını öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan işlemleri uygulayabilirsiniz.

  • Öncelikle Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Profilinizi açın.
  • Sayfanın boş bir yerine sağ tıklayıp “Sayfa Bağlantısını Kopyala” seçeneğine tıklayarak profil bağlantınızı kopyalayın.
  • Arama motorunuzu açarak “Steam Calculator” araması yapın.
  • Arama sonucunda “steamdb.info” internet sitesini kullanabilirisiniz.

Steam Calculator güvenli mi?

Steam Calculator sitelerine hesabınızla giriş yapmanız gerekmediğinden dolayı bu gibi sitelere güvenebilirsiniz. Ayrıca Steam hesabınızın güvenliğini arttırmak adına iki faktörlü doğrulamayı açabilirsiniz. İki faktörlü doğrulama seçeneği bulunan çoğu platformdan bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Steam Profili
Profilinize girip boş alana sağ tıklayarak bağlantınızı kopyalayabilirsiniz.

Profil bağlantınızı kopyalayabilir veya SteamID kodunuzla birlikte Steam Calculator’dan hesabınızın bilgilerine ulaşabilirsiniz. Steam Calculator’da hangi oyunlardan yasaklandığınız, kaç oyuna sahip olduğunuz, sahip olduğunuz oyunların fiyatının ne kadar olduğunu, kaç saat oyun oynadığınızı, Steam seviyenizi ve kaç yıldır Steam kullanıcısı olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Steam Calculator hatası nasıl çözülür?

Steam Calculator hatası yüzünden hesabınızın değerini göremiyor olabilirsiniz. Bu hatanın çeşitli sebepleri olsa da böyle bir durumun önüne geçmek için hesap ayarlarınızı gözden geçirmelisiniz. Karşılaştığınız hataya göre yapmanız gerekenler değişebilir ancak genel olarak hatanın gizlilik ayarlarından dolayı olduğunu unutmamalısınız. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak Steam profilinizin gizlilik ayarlarını doğru bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Steam Calculator Hata Çözümü
Gizlilik ayarlarınızdan dolayı Steam Calculator kullanırken hata alabilirsiniz.
  • Steam’e girerek profilinizi açın.
  • “Profili düzenle” seçeneğine tıklayarak ayarlara giriş yapın.
  • Sayfanın solunda kalan kategorilerden “Gizlilik Ayarları” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan tüm ayarları “Herkese açık” olarak değiştirin.
  • “Oyun detayları” bölümünün hemen altında yer alan “Kullanıcılar oyun detaylarımı görüntüleyebiliyor olsa bile oynama süremi her zaman gizli tut.” seçeneğini aktifleştirirseniz hesabınızın tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Smurf ne demek

Smurf ne demek?

Çoğu oyuncu en üst rütbeye ulaştıktan sonra yeni bir hesap açarak sıfırdan rütbe atlamaya çalışıyor. Bunu yapanlar ise oyunlarda smurf olarak adlandırılıyor.
Devamını oku