PUBG Mobile 1.1 Güncelleme Notları

PUBG Mobile 1.1 güncellemesiyle birlikte oyuna Metro Royale adında yeni bir oyun modu ekleniyor.
PUBG Mobile Metro Exodus
PUBG Mobile, Metro Exodus ile yaptığı iş birliğinden sonra oyuna Metro Royale adında yeni bir oyun modu getiriyor!

PUBG Mobile 1.1 güncellemesi ile birlikte oyuna Metro Royale adında yeni bir oyun modu ve daha birçok yenilik ekleniyor. 10 Kasım Salı günü eklenecek olan bu güncellemeden ödül kazanmak istiyorsanız 10 Kasım ve 15 Kasım arasında oyunu güncellemeniz gerekiyor. Aynı zamanda 15. sezon bu güncellemeyle birlikte biteceğinden dolayı eğer sezon ödüllerini toplamadan oyunun güncellemesini yaparsanız 15. sezonun ödüllerini kaçırmış olacaksınız. PUBG Mobile sezon 16 RP ödülleri hakkında yeterince bilginiz bulunmuyorsa hazırladığımız rehbere mutlaka göz atmalısınız.

PUBG Mobile 1.1 Güncellemesi

PUBG Mobile 1.0 güncellemesiyle büyük bir yankı yaratan PUBG Mobile ekibi şimdi de 1.1 güncellemesini yayınlıyor. Çoğu oyuncunun beklediği bu güncellemenin arasında en çok merak edilen ise yeni oyun modu Metro Royale gibi duruyor. Ayrıca bu oyun modunun yanında daha birçok yenilik de PUBG Mobile’a ekleniyor.

PUBG Mobile 1.1 güncellemesi ne zaman
10-15 Kasım arasında oyunu güncelleyerek çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.1 güncelleme notları yayınlanmasına rağmen bu güncellemenin dosya boyutu ve yayınlanış saati henüz bilinmiyor. 1.1 sürümüyle birlikte çoğu istatistik sıfırlanacağından dolayı güncellemeyi erkenden yaparak tekrardan istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz. Bunun yanında PUBG Mobile’a yeni başlayan bir oyuncuysanız rütbelerin sıfırlanmasından dolayı birkaç gün boyunca normalde sizin seviyenizden çok daha yüksek oyuncularla eşleşebilirsiniz. PUBG Mobile 1.1 güncellemesini 10-15 Kasım tarihleri arasında indirirseniz aşağıda bulunan hediyeleri kazanabilirsiniz.

  • 2888 BP
  • 100 AG
  • Thorn Trooper Sırt Çantası

PUBG Mobile Metro Royale modunda neler olacak?

Birçok yenilikle birlikte gelecek olan Metro Royale oyun modunun içerisinde alışılmadık silahlarla karşılaşabilirsiniz. Normalden daha güçlü zırh ve yetenekler, karanlık yerlerde savaşmayı kolaylaştıran gece görüş dürbünleri ve önceki oyun modunda olan zombiler de bu oyun modunun içerisinde yer alacak.

PUBG Mobile Metro Exodus
Metro Royale oyun modunda çeşitli harabeler görebileceksiniz.

Savaş Mekanikleri

10 Kasım Salı günü güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek oyun modu hakkında birçok kişinin aklında soru işaretleri bulunuyor. Metro Royale modunda Erangel’i daha farklı bir şeklinde oynayacaksınız. Çeşitli harabeler, siperler ve haydut kampları bulunan bu haritanın belirli bölgelerinden vagonlara atlayarak adeta karanlık dünyaya giriş yapabileceksiniz.

Yeni Silahlar

Yeni silah M203 Bomba Atar ile rakiplerinizi havaya uçurabilir ve termal görüşle birlikte herhangi bir engelin arkasında saklanan düşmanlarınızı rahatça görebileceksiniz. Aynı zamanda Metro serisinde bulunan epey sessiz olan Tikhar tüfeği de bu güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek.

Daha Güçlü Zırhlar ve Yetenekler

Güçlü silahların karşısında nasıl olur da hayatta kalırız sorularını duyar gibiyiz. Tıpkı silahların gücü gibi oyuna daha iyi zırhlar ve özel yetenekler eklenecek. Bu yeteneklerle birlikte girdiğiniz savaşlardan hasar dahi almadan kolaylıkla çıkabilirsiniz.

PUBG Mobile Metro Royale
PUBG Mobile’a yeni silahlar ve ekstra güçlü zırhlar geliyor!

Dürbünler

Bu oyun modunda haritanın çoğu önemli yeri karanlık olacağından dolayı oyuna gece görüş dürbünü eklenecek ve böylelikle karanlık alanlardaki çatışmalarda daha etkili olabileceksiniz. Daha önceden de gece görüş dürbünü oyunda olduğundan dolayı bu dürbüne alışmak çoğu oyuncu için sorun olmayacak.

Yeni Canavarlar

Metro Exodus oyununda bulunan haydut benzeri canavarlar güncellemeyle birlikte gelecek olan Metro Royale modunun içerisinde yer alacak. Önceki oyun modunda bulunan zombiler öldüğünde çeşitli lootlar bıraktığından dolayı oyuncular tarafından yeni canavarların loot bırakıp bırakmayacağı merak ediliyor.

Karaborsa

Karaborsa mağazası sadece Metro Royale moduna özel olarak getirilmiş bir yenilik. Bu oyun modunda kazandığınız çeşitli ödülleri karaborsada satarak Metro parası kazanabilir ve paranızı biriktirdikten sonra beğendiğiniz eşyaları dilediğiniz gibi karaborsadan satın alabilirsiniz ancak buradan alacağınız herhangi bir eşya sadece Metro Royale modunda etkili olacak.

Loadout

Eğer Call of Duty Mobile oynadıysanız bu seçeneğin ne olduğunu biliyor olmalısınız. Loadout’ta hazırladığınız silahları oyun içerisinde kolaylıkla kullanabileceksiniz ancak bu özellik de sadece Metro Royale modunda geçerli olacak.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler