PUBG Mobile Haritaları ve İpuçları

pubg mobile harita
PUBG Mobile Haritaları

PUBG Mobile haritaları konusunda yepyeni bir rehber hazırladık, PUBG Mobile haritalar konusu artık aklınızdan çıkmayacak. Madde madde, görseller ile haritalara dair birçok konuyu anlattık. PUBG Mobil harita üzerinde artık sizin dediğiniz olacak. 🙂

PUBG Mobile Haritaları

PUBG Mobile güncellemeleriyle getirdiği yeni haritalar ile oyuncular farklı alanlarda oynama şansı oluyor. Sürekli aynı haritada oynamaktan sıkılan oyuncular için alternatif haritalar getiren PUBG bu konuda baya başarılı. Haritalarda ki arazi şartlarına göre farklı araçlar olması ve farklı silahların oluşu ortaya daha iyi savaşlar çıkarıyor. Mobidictum sizler için PUBG Mobile Haritaları konusunu es geçmedi.

Erangel

Kuşkusuz, PUBG Mobile Haritaları arasında en çok oynanan haritası diyebiliriz. Erangel, PUBG’nin ilk  ve en büyük haritasıdır. Doğası içerisinde kolay kamufle olunacağı gibi dağlık bölgeleriyle pusu kurmak için birebirdir. Binaları sayesinde sıcak çatışma alanları çok olan Erangel’in oynaması en zevkli haritalardan biri olduğu kesin.

PUBG Mobile haritaları Erangel
PUBG Mobile Erangel Haritası

Erangel Merkezleri

 • Georgopol,
 • Mylta,
 • Pochinki,
 • Yasnaya Polyana,
 • School gibi önde gelen şehirleri bulunmakta.

Erangel Loot Bölgeleri

Aşağıda bulunan Erangel loot bölgelerini inceleyerek nereye atlayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu bölgeleri aklınızda tutarak maç içinde rakiplerinize karşı birkaç adım daha önde olabilirsiniz.

PUBG Mobile Erangel Loot bölgeleri.
PUBG Mobile Erangel Loot bölgeleri.

Buggy, çeşitli motorlar, arazi ve deniz araçları ile sizlere daha hızlı bir oyun sağlıyor. Erangel rehberi yazımızdan detayları görebilirsiniz.

Miramar

PUBG Mobile gelen ikinci harita olan Miramar çöl savaşını sizlere sunuyor. Eşsiz bir haritaya sahip Miramar da yoğun şekilde dağlar ve kanyonlar bulunmaktadır. Eski taktiklerin işe yaramadığı oyuncuların yeni heyecanlar tattığı bu harita farklı araçlara sahip. Arazi araçları, klasik arabaları ve minibüsü ile dikkat çekiyor.

PUBG Mobile haritaları Miramar
Pubg Mobile Miramar Haritası

Miramar Merkezleri

 • El Pozo,
 • Los Leones,
 • San Martin,
 • El Azahar gibi birçok şehirleri ile oyunculara daha iyi yağma şansı sunuyor.

Miramar Loot Bölgeleri

Aşağıda bulunan Miramar loot bölgelerini inceleyerek nereye atlayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu bölgeleri aklınızda tutarak maç içinde rakiplerinize karşı birkaç adım daha önde olabilirsiniz.

PUBG Mobile Miramar loot bölgeleri.
PUBG Mobile Miramar loot bölgeleri.

Miramar, sokak çatışması istiyorsanız doğru tercihiniz olacaktır. Miramar rehberi yazımızda 2020 model taktikler mevcut. 🙂

Sanhok

Şiddetli çatışma bölgesi olarak bilinen Sanhok, çok fazla orman ve dağlara sahiptir. Diğer PUBG Mobile Haritaları gibi büyük olmayan Sanhok ta her an rakibiniz ile karşılaşabilirsiniz. Bulacağınız silahların tam istediğiniz olma şansı yüksek. Çünkü Sanhok diğer haritalara oranla daha fazla kolay yağmalanabilir ve daha çok eşya bulunabilir bir harita. Bu haritada farklı QBZ95, gibi farklı silahlar bulabiliyorsunuz. Sanhok rehberi yazımızdan konuyla ilgili tüm detayları alabilirsiniz.

PUBG Mobile haritaları Sanhok
PUBG Mobile Sanhok Haritası

Sanhok Merkezleri

Sanhok Loot Bölgeleri

Aşağıda bulunan Sanhok loot bölgelerini inceleyerek nereye atlayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu bölgeleri aklınızda tutarak maç içinde rakiplerinize karşı birkaç adım daha önde olabilirsiniz.

PUBG Mobile Sanhok haritası loot bölgeleri.
PUBG Mobile Sanhok haritası loot bölgeleri.

Vikendi

Vikendi, PUBG Mobile son güncelleme ile gelen yoğun karlara sahip kamufle olunması zor bir haritadır. Eşyaları bulmanız diğer haritalara oranla daha orta seviye durumda. Karlı günlerin olmazsa olmazı kar aracı unutulmamış. Güncellemede haritaya ile birlikte gelen yeni araçlar arasında kar aracı ile buzların üzerinde süzülebilirsiniz fakat çok hızlanmayın, kontrol etmesi zor olabiliyor. O zaman beyazları giymenin vakti geldi diyelim. Dilerseniz Vikendi rehberi yazımızdan bu haritaya dair birçok konuda bilgi alabilirsiniz.

PUBG Mobile haritaları Vikendi
PUBG Mobile Vikendi Haritası

Vikendi Merkezleri

 • Castle
 • Volnova
 • Podvosto
 • Goroka
 • Dino Park ve daha fazla bölge Vikendi’nin merkezleri arasında bulunuyor.

Vikendi Loot Bölgeleri

Aşağıda bulunan Vikendi loot bölgelerini inceleyerek nereye atlayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu bölgeleri aklınızda tutarak maç içinde rakiplerinize karşı birkaç adım daha önde olabilirsiniz.

Vikendi loot haritası.
Vikendi loot bölgeleri.

Mobidictum’da birçok PUBG Mobile yazısı bulabilirsiniz. PUBG Mobile PC indir yazımız üzerinden oyunu bilgisayarınız üzerinden oynama ve bilgisayar ayarlarını yapmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile kategorimizdeki birçok yazıdan da oyunun gündemini ve taktiklerini görebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler