PUBG Mobile Metro Royale davet nasıl alınır?

PUBG Mobile Metro Royale oyun moduna bağlanırken çoğu kişiye davet gerektiğini söyleyen bir hata veriyor. Bu oyun moduna bağlanmak için davet alamazsınız.
PUBG Mobile Metro Royale Davet Alma
PUBG Mobile Metro Royale daveti alamazsınız.

PUBG Mobile Metro Royale davet nasıl alınır? PUBG Mobile’a yeni gelen Metro Royale modunda nasıl davet alıp oynayabileceğinizi biliyor musunuz? Çoğu PUBG Mobile oyuncusu yeni gelen oyun moduna girmekte zorluk çekiyor ve bu yüzden PUBG Mobile Metro Royale davetinin nasıl alınacağını araştırıyor.

PUBG Mobile Metro Royale davet nasıl alınır?

PUBG Mobile Metro Royale moduna katılmak için davet almanız gerekiyor. Şu anda çoğu oyuncu oyun modunun beta aşamasında olduğunu ve bundan dolayı Metro Royale’de oynayabilmek için davet isteniyor. Birçok kişinin canını sıkan bu durum yakında bir güncellemeyle birlikte geçeceği düşünülüyor. Aynı zamanda PUBG Mobile Metro Royale bağlanma hatası alıyorsanız “PUBG Mobile Metro Royale Giremiyorum Hatası” adlı içeriğimize de göz atarak bu sorunu çözebilirsiniz.

PUBG Mobile Metro Royale Davet
PUBG Mobile Metro Royale modu.

PUBG Mobile’a gelen güncelleme eğer doğru bir şekilde yapılmadıysa PUBG Mobile Metro Royale oyun moduna giremiyor olabilirsiniz. Bilgisayardan oynuyorsanız kullandığınız emülatörden içerisinden güncellemeyi tekrar kontrol etmelisiniz ya da oyunu silip tekrardan indirmelisiniz. Mobil cihazlar üzerinden PUBG Mobile oynuyorsanız Play Store veya App Store’a giriş yaparak PUBG Mobile’ın güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Mağaza üzerinde güncelleme yapılmasına rağmen hala bu oyun moduna giremiyorsanız oyun içi güncellemeleri yapmamış olabilirsiniz. Yüklenme ekranında yapılan bu güncellemeyi indirebilmek için PUBG Mobile’a depolama izni vermeniz gerekiyor. Uygulama izinlerini düzenlemek için telefonunuzun ayarlarına girmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile Metro Royale Beta aşamasında mı?

PUBG Mobile Metro Royale beta aşamasında olduğundan dolayı bağlanmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Verileri silmek, oyunu silip tekrardan yüklemek ve yeni bir sosyal medya hesabınızı yeniden PUBG Mobile ile ilişkilendirmek zaman zaman bu tarz sorunları çözebiliyor. Metro Royale’e giremiyorsanız oyunu silip tekrardan yükleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl davet alınır
PUBG Mobile Metro Royale Beta aşamasında olduğundan dolayı bağlanamıyor olabilirsiniz.

PUBG Mobile Metro Royale davet alma hakkında birçok internet sitesinde Metro Royale moduna katılmak için sizleri oradan oraya dolaştırıyorlar ve sitelerde sizden birkaç işlem yapmanız ve yorum olarak PUBG Mobile ID numaranızı paylaşmanız isteniyor. Gereken tüm işlemleri tamamladıktan sonraysa size davet göndereceklerini ve kolaylıkla PUBG Mobile Metro Royale oyun modunu oynayabileceğinizi söylüyorlar. Böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil ve Metro Royale modu sadece PUBG Mobile tarafından gönderilir.

Metro Royale PUBG Mobile
Metro Royale moduna giriş yapabilmek için PUBG Mobile’dan bildirim bekleyin.

PUBG Mobile Metro Royale oyun moduna giriş yapmak için söylenen bu adımların hiçbirini uygulamak zorunda değilsiniz. Uygulasanız dahi size davet göndereceklerini söylemelerine rağmen hiçbir şekilde davet alamayacağınızı göreceksiniz. PUBG Mobile Metro Royale oyun moduna giriş yapmak istiyorsanız uygulayabileceğiniz en iyi yöntem oyun verilerini temizlemek veya yeni bir sosyal medya hesabını PUBG Mobile hesabınıza bağlamak olacak. Metro Royale modu hakkında sizlere başka yerlerden gönderilecek mailleri dikkate almayın. Aksi takdirde cihazlarınıza virüs bulaşabilir ya da hesaplarınız çalınabilir.

PUBG Mobile Metro Royale davet nasıl alınır hakkındaki tüm bilmeniz gerekenler bunlar. Metro Royale hakkında herhangi bir gelişme olduğu taktirde bu içeriğimizi güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Ayrıca PUBG Mobile’da iyi bir takım arkadaşı arıyorsanız sizleri Discord sunucumuza davet ediyoruz. Discord sunucumuzda bulunan PUBG Mobile oyuncuları ile iletişime geçerek birlikte oyunlar oynayabilir ve hızlıca üst rütbelere çıkabilirsiniz.

Total
2
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler