PUBG Mobile Metro Royale Giremiyorum Hatası

PUBG Mobile Metro Royale oyun modu daha beta aşamasında olduğundan dolayı bu modu oynamak şimdilik kapalı.
PUBG Mobile Metro Royale
Metro Royale oyun modu şu an beta aşamasında.

PUBG Mobile, Metro Royale giremiyorum hatası nasıl çözülür? Geçtiğimiz günlerde güncellemeyle birlikte PUBG Mobile’a eklenen yeni oyun moduna birçok kişi bağlanamadığından dolayı internet üzerinde “PUBG Mobile Metro Royale giremiyorum” gibi aramalar yaparak çeşitli çözümler arayışında. Bu oyun moduna girmek için oyununuzun güncel olduğundan emin olmalısınız. PUBG Mobile güncellemeleri nasıl yapılır bilmiyorsanız hazırladığımız rehbere mutlaka göz atmalısınız.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl girilir?

PUBG Mobile Metro Royale oyun modu şimdilik beta aşamasında olduğundan dolayı giriş yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Güncellemeyle birlikte oyuna eklenmesine rağmen çoğu oyuncu Metro Royale oyun moduna giriş yapmakta güçlük çekiyor. Geçici bir süre betada kalacak bu oyun moduna girmek için yapabileceğiniz pek fazla bir şey yok. Betadan çıkmasına rağmen hala giriş yapamıyorsanız Play Store veya App Store mağazasından oyunun güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Oyununuz son sürüm olmasına rağmen hala giriş yapamıyorsanız uygulama izinlerinden PUBG Mobile’a depolama iznini vermeniz gerekiyor.

PUBG Mobile Metro Royale Beta
Metro Royale oyun modu kısa süreliğine kapalı.

Mağaza içerisinden PUBG Mobile güncellemesi yapmanıza rağmen oyuna herhangi bir depolama izni vermediyseniz giriş ekranındaki güncellemeler yapılamayacağından dolayı büyük bir olasılıkla hata alacaksınız. Çoğu kişi güncelleme sonrasında gerekli izinleri vermediğinden dolayı oyuna giriş yapamıyor. Hiçbir sorun olmamasına rağmen erişim hatası alıyorsanız yoğunluktan dolayı PUBG Mobile’ın sunucularında çeşitli yavaşlamalar söz konusu olabilir. Oyun içerisinden sunucu bölgesini değiştirmek işe yaramasına rağmen eşleşmelerde daha yüksek ping değerleriyle oyun oynamak zorunda kalabilirsiniz.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl girilir?

PUBG Mobile Metro Royale oyun moduna çoğu kişi erişemiyor. Bağlanmak istenildiğinde Metro Royale’in şimdilik beta aşamasında olduğunu ve bu beta programına katılmak için özel bir davet gerektiğini yazan bir hatayla karşılaşılıyor. Beta davetinin nasıl alındığını paylaştığımız “PUBG Mobile Metro Royale davet nasıl alınır?” adlı içeriğimize bakarak PUBG Mobile Metro Royale davet kodu ile birlikte bu oyun moduna bağlanmayı deneyebilirsiniz. İlerleyen günlerde yeni bir özellikle davet almak Metro Royale oyun moduna girmenize yardımcı olabilir.

Tüm bu sorunlar yaşanırken sunucuların doluluğundan dolayı 60 gün boyunca sunucu değiştirme yasağı gelmesi de çoğu kişi tarafından eleştirilmesine sebep oldu. Eleştirilerin birçoğunun sebebiyse çoğu oyuncunun sunucu değiştirerek Metro Royale oyun moduna giriş yapmaya çalışması oldu. Yeni bir güncelleme gelmediği sürece PUBG Mobile Metro Royale girilmiyor olabilir. PUBG Mobile’ın sosyal medya hesaplarını takip ederek bu tür sorunların neyden dolayı kaynaklandığını, nasıl önüne geçilebileceğini ve ne zaman geçileceğine kadar tüm detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Metro Royale Giremiyorum
Metro Royale oyun modunun betadan çıkmasını beklemelisiniz.

Çoğu kişi bu oyun moduna erişemediğinden dolayı “PUBG Mobile Metro Royale nasıl girilir?” gibi soruların cevabını arıyor. PUBG Mobile’ın son sürümüne sahip olmanıza rağmen lobi ayarlarında Metro Royale oyun modunu göremiyor olabilirsiniz. Metro Royale oyun moduna lobi ayarlarından erişemiyorsanız bir de lobi temasının arkasında bulunan geçide tıklamayı denemelisiniz. Aynı zamanda oyuna ilk girdiğiniz zaman nasıl giriş yapmanız gerektiği hakkında oyun size yardımcı oluyor.

Bu eğitici geçtiyseniz lobi temasının arkasında yer alan mağaraya tıklamanız gerekiyor. Tıklamanıza rağmen hala giriş yapamıyorsanız oyun modu geçici olarak kapatılmış olabilir. Aynı zamanda PUBG Mobile Metro Royale oyun modu güncellemeyle birlikte gelmesine rağmen hala betada olduğunu unutmamanız gerekiyor. PUBG Mobile’ın geliştiricileri bu oyun modunun ne zaman beta sürümünden çıkacağını henüz paylaşmadı. Çoğu kişi bu oyun modunda çok büyük bir hataya yol açtığını savunmasına rağmen PUBG Mobile’ın resmi sayfalarından kısa süre içerisinde yapılacak olan açıklamayı bekliyor.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl güncellenir?

“PUBG Mobile Metro Royale nasıl güncellenir?” gibi konular çoğu oyuncu tarafından merak ediliyor. Cihazınızın mağazasından PUBG Mobile’ı kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. PUBG Mobile’ı güncelleyemiyorsanız büyük bir ihtimalle oyuna güncelleme gelmemiş demektir. Aynı zamanda oyun içerisinde bulunan güncellemeleri de yaparak PUBG Mobile’ı son sürümde tutabilirsiniz.

Total
20
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts