PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme

PUBG Mobile’da promosyon kodlarının nasıl aktifleştirilmesi gerektiğini biliyor musunuz? Bu kodları kullanırken dikkatli olmalısınız.
PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme
PUBG Mobile Promosyon kodları nasıl aktifleştirilir?

PUBG Mobile promosyon kodu aktifleştirme çoğu oyuncu tarafından tam olarak bilinmiyor. Promosyon kodları kullanarak pahalı olan, UC karşılığı satın alınan veya değerli eşyaları ücretsiz olarak alınmasını sağlar. Ancak bu kodların bir limiti bulunuyor. Bu kodların içerisinden emojiler, danslar, silah kostümleri ve araba kostümleri gibi birbirinden güzel eşyalar çıkabilir.

Promosyon kodları nasıl kullanılır?

Promosyon kodlarının içerisinde sizleri bekleyen sürprizler bulunuyor. Ayrıca ekstradan promosyon kodu kazanmak istiyorsanız PUBG Mobile Gizli 13. Sezon Promosyon Kodları haberimize göz atabilirsiniz. Çoğu oyuncu promosyon kodlarını oyunun içerisinden aktifleştirebileceğini düşünüyor. Ancak bu kodlar oyunun içerisinin bir bölümünden kullanılmıyor. Eğer kod kullanacaksanız aşağıdaki işlemleri eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme
PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme
  • Arama motorunuzu açıp “PUBG Mobile redemption center” yazıp aratın.
  • İlk sırada olan PUBG Mobile Redeem code sayfasını açın.
  • Karşınıza gelen sayfadan ilk satıra hesap ID’nizi yazın
  • İkinci satıra promosyon kodunu yazmanız gerekiyor.
  • Son satırın sağ tarafından bulunan doğrulama kodunu hemen solundaki boşluğa görüldüğü gibi yazmalısınız.

Bu işlemler uygulandıktan sonra hediyeler çok geçmeden hesabınıza gelecek. Unutmayın promosyon kodlarının bir süresi veya maksimum kullanım limiti bulunuyor. Promosyon kodları saatler içerisinde bile bitebilir. Bu yüzden aktifleştirmek için hızlı olmalısınız. Ayrıca PUBG Mobile’ın aktifleştirmek için girdiğiniz hesap ID’nizi iki defa kontrol edin. ID’de ufak da olsa yapacağınız hata hediyenin başka hesaba gitmesine neden olabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts