PUBG Mobile Pusan Oyuncularla Başa Çıkma Taktikleri

PUBG Mobile’ın bir parçası olan pusan oyunculara karşı nasıl mücadele etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?
pubg mobile pusan oyuncularla başa çıkma
PUBG Mobile’ın bir parçası olan pusan oyunculara karşı nasıl önlem alabileceğinizi biliyor musunuz?

PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma taktikleri ile çok basit bir şekilde ölmekten ve sinir krizleri geçirmekten kurtulun. Bir hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile’da birbirinden farklı oyuncu tipleri bulunuyor. Oyuncular tarafından bu oyuncu tipleri arasından en az sevilenler ise çeşitli nedenlerden ötürü pusan oyuncular. Peki, pusan oyunculara karşı hangi önlemler alınabilir?

PUBG Mobile Pusan Oyuncularla Başa Çıkma

PUBG Mobile’da hayatta kalmak için çok sayıda yöntem mevcut. Her oyuncu, kendi oyun tarzına göre hayatta kalma taktikleri tercih ediyor ve tercih ettiği bu yöntemle galibiyete ulaşmaya çalışıyor. Ancak bazı yöntemler var ki çok az oyuncu tarafından tercih ediliyor ve geriye kalan oyuncu topluluğu bu yöntemlerden nefret ediyor. Bu yöntemlerin başında, kampçı oyuncu tarzı da diyebileceğimiz pusma geliyor. PUBG Mobile’da daha sık kazanmak ayarlarda nasıl değişiklikler yapabileceğinizi görmek için PUBG Mobile kazanma ayarları içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile pusan oyuncularla başa çıkma listesi
PUBG Mobile’da her oyuncunun galibiyete ulaşmak için uyguladığı yöntemler farklılık gösteriyor.

Bu içeriğimizde, bilmeyenler için pusarak oynama oyun tarzını açıklayacağız ve bu yöntemi tercih eden oyunculara karşı daha başarılı olmanız için hangi yöntemleri kullanmanız gerektiğine değineceğiz. Doğru bulsanız da bulmasanız da bu oyun tarzı hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi tarafından tercih ediliyor ve bunu engellemek doğal olarak mümkün değil. Bu nedenle yapılabilecek şeylere odaklanarak bu durumun sizin için yarattığı olumsuzlukları minimuma indirgeyebilirsiniz. Pusarak oynama oyun tarzının detaylarına geçmeden önce, sizleri daha kolay ve sık bir şekilde galibiyete ulaştıracak galibiyet taktiklerini öğrenmek için PUBG Mobile kazanma taktikleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

Pusarak oynama tarzı nedir?

pubg mobile pusarak oynama
Pusarak oynamayı tercih eden oyuncular, oyun boyunca bir yerde kalarak ve rakiplerini en savunmasız anlarında öldürmeye çalışarak galibiyete ulaşmayı amaçlar.

PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma taktikleri içeriğimizde ilk olarak, pusan oyuncuların kim olduğundan bahsedeceğiz ve kullandıkları yöntemlere değineceğiz. Bir hayatta kalma oyunu olan ve tek amacımızın hayatta kalan son oyuncu olmak olduğu PUBG Mobile’da hayatta kalmak için uygulanan yöntemler oyuncudan oyuncuya değişiyor. Bazı oyuncular kazanmak için mümkün olduğunca fazla rakip elemeye çalışırken bazı oyuncular etliye sütlüye karışmadan oyunun sonuna kadar saklanmayı tercih ediyor. Pusan oyuncuların oyun tarzı, az önce değindiğimiz oyun tarzlarından ikincisine benziyor. Yani pusarak oynamayı seven oyuncular, oyun içerisindeki temel ihtiyaçlarını giderdikten sonra oyun içerisindeki alana ve kendi bulundukları konuma göre bir tercih yaparak saklanmaya başlıyor ve rakiplerini bekliyor. Bazen rakiplerini çok basit bir şekilde etkisiz hale getirebilecek konumdayken bile rakiplerini öldürmeyen bu oyuncu türünün tek amacı, rakiplerine gitmeden rakiplerinin onlara gelmesi ve onları en uygun bir anda etkisiz hale getirmektir. Bu nedenle diğer oyuncular tarafından korkak olarak adlandırılan pusarak oynayan oyuncular, topluluk tarafından pek sevilmiyor. Ancak her bir oyuncu, kendi tercih ettiği yöntemi uygulayarak oyunu oynamakta özgür. Bu nedenle, bu oyun tarzının doğru olup olmadığına dair girilecek tartışmalarda bir sonuç almak mümkün değildir. Oyun içerisindeki performansınızı etkileyen ping konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile ping düşürme önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pusarak oynayanlara karşı neler uygulanabilir?

pubg mobile detaylara dikkat etme
Oyun içerisindeki detaylara dikkat ederek pusan oyuncuları daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma taktikleri içeriğimize, yaptığımız tanımın ardından bu oyunculara karşı uygulayabileceğiniz taktiklerden bahsederek devam ediyoruz. PUBG Mobile’ın bir parçası ve değiştirilemez bir gerçeği olan bu durumla başa çıkmak için uygulayabileceğiniz iki taktik bulunuyor. Bunlardan ilki, PUBG Mobile oynarken detaylara dikkat etmeniz. Evet, başta bu madde kafanızı biraz karıştırabilir ve bu maddeyi durumla bağdaştıramayabilirsiniz. Ancak pusan oyuncularla başa çıkmanın en etkili yolu, oyun içerisindeki detaylara dikkat etmeniz ve oralardan çıkarım yapabilmenizdir. Örneğin, alanın içerisinde bir eve girecekseniz, o evin içerisindeki kapılara, yerdeki lootlara dikkat ederek içeride bir rakip olup olmadığını kestirmeye çalışabilirsiniz. Bu durumu başta pusan oyuncular için kullanabilirsiniz. Devamında, birkaç konutluk bir küçük bölgeye girdiğinizde daha geniş bir varsayım yapmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, bir binanın içerisinde veya dışarısında olun, her durumda dikkatli davranmaya ve tedbiri elden bırakmamaya gayret gösterin. PUBG Mobile’da daha rahat bir şekilde adam görmek için PUBG Mobile adam görme taktikleri içeriğimize mutlaka göz atın.

pubg mobile tpp modunu kullanma
TPP modunda oynarken bu bakış modunun getirdiği avantajları kullanarak pusan oyuncuları tespit edebilirsiniz.

PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma taktiklerinde bir diğer taktik önerimiz, eğer TPP oyun modunda oynuyorsanız bir yere girmeden önce yahut bir yere bakmadan önce bu bakış modunun avantajını kullanmanız. Çoğu oyuncu, bu durumun avantajını çatışmalarda kullansa da, bu özelliği çatışma dışında da kullanarak pusan oyunculara karşı büyük bir önlem alabilirsiniz. Bu özelliği kullanmayı alışkanlık haline getirerek istenmeyen yerlerden istenmeyen kişilerin çıkma durumunu engelleyebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz taktikleri uygulayarak pusan oyuncularla mücadele konusunda büyük adımlar atabilirsiniz. Ayrıca, böyle durumların getirdiği olumsuz sonuçları en aza indirgeyebilirsiniz. PUBG Mobile’da oyun içini etkilemeyen ancak oyundaki önemli özelliklerden biri olan popülerlik konusuna dair detaylı bilgi için PUBG Mobile popülerlik nasıl gizlenir içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts