PUBG Mobile Sanhok 2.0 Haritası ve Yeni Silah (Sızıntı)

PUBG’nin bilgisayar sürümüne 22 Temmuz itibariyle gelecek olan Sanhok 2.0 güncellemesinin mobil sürümlere ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.
PUBG Mobile Sanhok 2.0
Yeni güncellemeyle çimen yoğunluğu biraz azalacak.

PUBG Mobile Sanhok 2.0 haritası geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Gelecek olan büyük güncellemede haritanın baştan aşağı değişmesi ve yeni silah eklenecek olması Sanhok sevenleri tedirgin ediyor. Çoğu oyuncunun Sanhok haritasının ilk halinde çeşitli taktikleri olduğundan dolayı yeniden alışılması zor olacak gibi duruyor.

PUBG Mobile Sanhok 2.0

Haritaya dair görüntüler sosyal medyada dolaşıyor. Aynı zamanda Erangel 2.0‘dan sonra da Sanhok haritasının değişmesi çoğu kişinin Miramar haritasında da bu tarz değişiklikler bekliyor. Oyuncular tarafından “Sanhok 2.0” adıyla bilinen bu güncellemeye karşılık PUBG Mobile ekibi güncellemeleri içeren ufak bir kesit paylaştı.

PUBG Mobile Güncelleme
PUBG Mobile Sanhok 2.0 haritası 22 Temmuz tarihinde PC platformuna geliyor.

Haritadaki çoğu yerin değişmesinden dolayı araçların oluşabileceği bölgelerin de değişmesi bekleniyor. Bilgisayar platformuna 22 Temmuz 2020 tarihinde gelmesi beklenen Sanhok 2.0 güncellemesinin mobil sürümünün net bir tarihi paylaşılmadı. Her platformun aynı olacağından dolayı geç bir tarih olsa da PUBG Mobile Sanhok 2.0 güncellemesi kesinlikle gelecek.

Harita Değişiklikleri

Harita içerisindeki bölgeler baştan aşağıya değişiyor. Oyuna gelecek olan yeni haritayla şu anki haritayı karşılaştırdığınızda Sanhok 2.0’ın daha düzenli olduğunu göreceksiniz. Yukarıdan bakıldığında daha güzel gözüken bölgeler için oldukça uğraşılmış gibi gözüküyor. Aynı zamanda yeni hava durumu eklendi.

PUBG Mobile Docks
Docks artık böyle gözükecek.

Harita içerisinde dolaşırken oyuncular su içerisinden geçmek zorunda kalabiliyorlar. Yeni güncellemeyle biraz daha derin ve daha kısa akıntılar göreceksiniz. Eskiden daha uzun ve daha az derin olduğundan dolayı karşıya geçmeye çalışırken ölebilirsiniz. Yeni güncellemeyle bu işlem biraz daha kolaylaşmış gibi duruyor.

Yeni Gelen Özellikler

Yeni güncellemeyle Sanhok haritasına birçok özellik geliyor. Eskiden yapılması zor olan şeyler yeni güncellemede kolay, kolay yapılan şeyler de zorlaşmaya başlıyor. Oyunun gidişatını değiştirebilecek birçok özellik bulunuyor. Yeni silah, özel zırhlı araç ve planör gibi yeniliklerle daha iyi loot yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Zırhlı Araç
Zırhlı araçlar ne kadar hasar alırsa o kadar iyi eşya düşürürler.

Zırhlı araçlar

Özellikle belirli bir güzergaha sahip zırhlı araçlar güzel ekipman bulamayan oyuncuları sevindirecek biçimde. Zırhlı araç sadece üç bölgeden yola çıkabiliyor. Aynı zamanda tüm haritanın ana yollarını kullanabiliyor. Bu araçlara sıktığınız zaman mermi kutusu gibi özel silah paketleri kazanabiliyorsunuz. Araçtan düşen kutular içerisinde yer alan silahların eklentileri de bulunuyor. Zırhlı araca her sıktığınızda düşen ekipmanın nadirlik derecesi de artıyor.

PUBG Mobile Yeni Silah
Oyuna gelecek olan MG42 silahı.

Yeni Silah MG42

Oyuncular tarafından Sanhok 2.0 adıyla bilinen yeni güncellemede Sanhok haritasında MG42 silahıyla karşılaşacaksınız. Makineli tüfek kategorisinde olan bu silahın mermi tipi olarak 7.62 kullanacağı ve şarjör içerisinde sadece 50 mermi bulundurabileceği biliniyor. Hasar oranı veya silahın geri tepmesi gibi detaylar henüz paylaşılmış değil.

PUBG Mobile Bootcamp
Sanhok 2.0’da Bootcamp böyle olacak.

Bölgelerin Şekil Değişiklikleri

Harita üzerindeki her bölgenin şeklinin değiştiğini görebilirsiniz. Özellikle Bootcamp bölgesinin simetrik bir şekilde duruşu çoğu oyuncuyu tatmin ediyor. Ev gibi yapılarda da değişiklikler görebilirsiniz. Daha önce PUBG Mobile’da hiç görülmemiş yapılara bile tanık olabilirsiniz. Docks, Bootcamp ve Ruins bölgeleri başlı başına değişiyor. Diğer bölgelerde de ufak detaylar veya değişiklikler yapıldı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts