PUBG Mobile yeni Karakin haritasını duyurdu!

Tencent, PUBG Mobile’ın yeni haritası Karakin’i duyurdu.
Karakin
PUBG Mobile Karakin

PUBG Mobile Karakin haritası duyuruldu. Tencent bugün PUBG Mobile‘ın 1.3.0 beta sürümünü yayınlayarak oyunculara altıncı haritası olan Karakin’i tanıttı.

PUBG Mobile Karakin Haritası

Karakin haritası, Şubat 2020’de PUBG’nin PC versiyonunda yayınlanmıştı. Son paylaşılan bilgilere göre, artık mobil oyuncular da artık bu haritayı oynayabilecek.

Karakin nasıl bir harita?

  • Harita, Sanhok’un yarısı kadar olup 2×2 karelerden oluşuyor.
  • Karakin’de sadece 64 oyuncu bulunacak ve her bir oyuncu birinci olmaya çalışacak.
  • Haritanın bitki örtüsü Kuzey Afrika’da yer aldığından dolayı ufakta olsa Miramar haritasını andırıyor.
PUBG Mobile Karakin haritası
Haritanın oyuna 18. sezon gelmesi planlanıyor.

Oyuncular bu haritayı oynamak için şu anda iOS ve Android cihazlarına beta sürümünü indirebilirler. Tencent, her iki platform için indirme bağlantılarını yayınladı. Bağlantının üstüne tıklayarak karşınıza çıkan adımları takip etmeli ve beta sürümünü indirmelisiniz. Karakin haritasının yanı sıra PUBG Mobile’ın 1.3.0 beta sürümü Panzerfaust adlı yeni bir ateşli silahı da beraberinde getirdi. Bunun yanında başka bazı yeni silahlar ve bir araç da yayınlandı.

PUBG Mobile Karakin
COVID-19 nedeniyle haritanın çıkış tarihi ertelendi.

PUBG Mobile’ın resmi 1.3.0 yamasının çıkış tarihi belirlenmedi. Muhtemelen bu yama oyunun 18. sezonunda yer alacak gibi duruyor. Şu anda devam eden 17. sezon ise 21 Mart’ta sona ermesi planlanıyor. Normalde Karakin haritası daha erken gelecekti ancak PMGC 2020 finallerinde üç oyuncunun COVID-19 testi pozitif çıktığından dolayı harita ertelendi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts