PUBG Mobile Yüksek Hasarlı En İyi Silahlar

PUBG Mobile en iyi 5 silahı. Savaşlarda gereken silahlar farklılık gösterse de oyunun en iyileri haline gelmiş silahları.
PUBG Mobile Yüksek Hasarlı En İyi Silahlar
PUBG Mobile Yüksek Hasarlı En İyi Silahlar

PUBG Mobile yüksek hasarlı en iyi silahlar yardımıyla karşınıza çıkan rakipleri kolayca öldürerek oyunu kazanabilirsiniz. Tüm silahlar arasında en iyi diyebileceğimiz bir silah olmasa da kendi silah kategorisi içerisinde en iyi silah olmayı başarmışlar. Eğer yakın mesafede daha fazla etkili olmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız PUBG Mobile Yakın Mesafe Çatışmaları İçin 3 Taktik rehberine göz atabilirsiniz.

Kullanışı Kolay ve Hasarı Yüksek En İyi Silahlar

PUBG Mobile oynarken en iyi silahlar sizi bir yere kadar idare edebilir ancak iyi eklentilere de sahip olmalısınız. Ayrıca oyuncular tarafından oyunun en büyük tartışmasına yol açan “uzatılmış şarjör mü, hızlı çekim şarjör mü?” soruları çoğu oyuncu tarafından merak ediliyor.

PUBG Mobile AWM
AWM oyunun en yüksek hasarına sahip silah.

AWM

Seviye 3 kaskları bile tek kurşunla kırabilen AWM oyunun en iyi keskin nişancı tüfeği. Sadece droplardan ve işaret fişeği droplarından çıkabiliyor. Sadece droplardan çıkmasına rağmen bazı zamanlar başka silahlar çıkabiliyor. Atış hızı yavaş olmasına rağmen oyunun en yüksek hasarına sahip olduğundan çoğu oyuncu tarafından seviliyor.

PUBG Mobile MK14
DMR olmasına rağmen çoğu oyuncu MK14 silahını AR gibi kullanıyor

MK14

DMR kategorisinde olmasına rağmen oyuncular tarafından çok sevilen MK14 adeta taaruz tüfeği gibi kullanılıyor. Bu silahı otomatiğe alırsanız yakın mesafede üstünlüğünüzü arttırabilirsiniz. Bu silaha 6x ve 8x dürbünleri takılabildiğinden uzak mesafeden de etkili olabiliyor. Seviye 2 kasklı bir düşmanın kafasına denk getirebilirseniz düşmanınızı öldürebilirsiniz.

PUBG Moible AKM
AKM, taaruz tüfeklerinin en iyi silahı.

AKM

AR kategorisinde en çok seken silah olarak biliniyor. Ancak oyunu uzun süredir oynayan oyuncular bu silahı oldukça iyi olabiliyorlar. Yakın mesafeden en etkili taaruz tüfeği olsa da eğer yeni başladıysanız antrenman bölümünden silahı test etmelisiniz. Takılabilen eklentiler ile adeta canavara dönüşen AKM silahının etrafta bulunabilme şansı oldukça yüksek.

PUBG Mobile M416
Doğru eklentiler kullanıldığı zaman oyunun en kolay silahı olabiliyor.

M416

AKM’den sonra en iyi hasara sahip AR silahı. Doğru eklentilerle birlikte çok iyi işler çıkarabilirsiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız bu silahı kullanabilirsiniz. Orta mesafeye kadar etkili olan M416’nın geri sekme oranı düşük olduğundan düşmanları daha rahat öldürebilirsiniz.

PUBG Mobile En iyi silahlar
Oyunun en yüksek mermi kapasitesine sahip silahı

M249

Oyunun en yüksek mermi kapasitesine sahip makineli tüfeği. Agresif oynayan oyuncular için oldukça iyi olmasının yanında araç patlatmakta daha iyisi yok. Sekme oranının yüksek olduğundan dolayı bu silahı dikkatli kullanmalısınız. Aksiyon içerisinde mermi değiştirmek zorunda kalmadığınızdan dolayı araçları daha hızlı patlatabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts