Brawl Stars Crow Rehberi (Bilgi ve Taktikler)

Brawl Stars Crow ile daha güzel!
brawl stars crow
Brawl Stars Crow

Brawl Stars Crow oynanış rehberi ile karşınızdayız. Oyunun 4 efsanevi karakteri arasında bulunan Crow’un tüm detaylarına bu yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Karga olarak tasarlanan karakterimiz Crow, düşman karakterleri hançerle zehirleme yeteneğine sahip. Karakterimizin sağlık puanı 1. seviyede 2400 iken maksimum seviyede 3360‘a kadar çıkabiliyor. Crow’un her ne kadar menzili diğer karakterlere göre yüksek olsa da sağlık puanı ortalamanın altında.

Saldırı: Sustalı Bıçak

Crow, varsayılan saldırısı Sustalı Bıçak‘ı kullandığında etrafa biri düz ikisi etrafa yayılan toplam 3 hançer gönderir. Bu hançerler rakibin canını düşürmenin yanında onları zehirleme özelliğine de sahiptir. Hançer başına hasar seviye 1 Crow’da 320 iken bu sayı maksimum seviyede 448’e kadar çıkabiliyor. Bu da Brawl Stars’da karakter seviyelerinin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi.

Özel Güç: Swoop

Kargamızın özel gücü ise Swoop! Crow özel gücü Swoop’u kullandığında havaya sıçrar ve etrafa radyal bir şekilde 14 tane hançer fırlatır. Bu saldırının hemen sonrasında yene iner ve aynı saldırıyı yerde yeniden tekrarlar. Bu hançerlerin hasarı varsayılan Sustalı Bıçak hasarıyla birebir aynıdır. Üstelik Crow havadayken Hesaplaşma modundaki gaz hasarı dahil her hasara karşı bağışıklıdır.

brawl stars crow
Brawl Stars Crow, diğer karakterlere nazaran daha düşük sağlık puanına sahiptir.

Brawl Stars Crow Oynanış Tüyoları

  • Tüm hançerlerinizi bir kerede ateşlemeyin, maksimum uzun menzilli hasar için, zehir hasarı en az iki kez aktive olana kadar bekleyin ve daha sonra başka bir saldırı atın. Bu, zehrin süresini yenilediğinden daha fazla hasara neden olur.
  • Crow’un hançerleri tek başına oldukça düşür bir hasar vermektedir. Fakat hançerleri tek bir hedefe isabet ettirmeyi başarırsanız rakibinize ölümcül bir saldırı yapmanız muhtemel olur.
  • Eğer sıcak bir çatışmada canınız düşükse Swoop’u kullanabilirsiniz. Crow özel gücü sayesinde bir kaç saniye de olsa herhangi bir hasar almaz. Bu da kaçmanıza olanak sağlar.
  • Crow’un diğer karakterlere göre canı daha düşük olduğundan kısa mesafede çok da etkili değildir. Saldırılarınızı olabildiğinde orta ve uzak mesafeden yapmaya çalışın.
  • Crow en iyi kısa mesafeli karakterlere karşı etkilidir. Hançerlerin zehiri sayesinde kısa mesafeli karakterlerin canını geri toplamasını engelleyebilirsiniz.

Verdiğimiz bilgiler sayesinde siz de Crow ile harikalar yaratabilirsiniz. Daha fazla Brawl Stars rehberi için bizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Brawl Stars karakterleri sayfamızdan birçok karakter için hazırladığımız rehberlere göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts