Brawl Stars İndir: APK, Android, iOS, PC

Brawl Stars indirme linklerini bir sayfada topladık.
brawl stars apk
Brawl Stars indir APK

Brawl Stars indir butonlarımızı her platform için sadece bir sayfada topladık! Hemen aşağıdaki tablodan Brawl Stars‘ı hangi cihazınıza indirmek istediğiniz seçebilir ve Brawl Stars yükle butonlarımıza gidebilirsiniz.

Brawl Stars APK

Brawl Stars’ı Android cihazınıza kurmak için APK indirmeyi de tercih edebilirsiniz. Tabii ki APK bir dosyayı cihazınıza kurmak için güvenlik duvarını kapatmanız gerekiyor. Bu yüzden Brawl Stars APK indir dosyaları güvenilir kaynaklardan indirilmeli. Resmi ve güvenilir indirme linklerini hemen aşağı ekledik, dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Brawl Stars APK ban sebebi mi?

Oyunların APK dosyaları adı verilen kaçak sürümleri birçok illegal internet sitesi tarafından oyuncularla paylaşılıyor. Çoğunlukla telefonunuza zarar veren bu dosyaları aktif etmek için cihazınızda değişiklik yapacak olan bu dosyaya izin vermiş de oluyorsunuz. Günümüzde dijital güvenliğin epey sorun olduğu bir dönemde herhangi bir dosyaya cihazınızın tüm izinlerini yönetme yetkisi vermeniz doğru olmayacaktır. Bir diğer yandan Supercell’in bu konuda herhangi bir yaptırım uygulayıp uygulamadığı ise bilinmiyor.

Brawl Stars Android indir

Brawl Stars’ı Android cihazınızda oynamak için Google Play üzerinden oyunu indirebilirsiniz. Hemen aşağıdaki butona bastığınızda Google Play’e yönlendirileceksiniz.

Brawl Stars
Brawl Stars
Developer: Supercell
Price: Free

Brawl Stars APK Android butonumuza basıp oyunu cihazınızı indirmeden önce oyunun sistem gereksinimlerini bilmelisiniz. Akıcı bir oyun deneyimi yaşamak ve cihazınızın ısınmaması için şu özelliklere sahip bir cihazınız olmalı:

Brawl Stars Android Sistem Gereksinimleri

  • 1,0 GB RAM yeterli ama oyunu sorunsuz oynamak için 1,5 GB ve üstü bir RAM değeri önerilir.
  • 1 GB boş alan yeterli ama en az 1,5 GB ve üstü boş depolama alanı önerilir.
  • Android 4.3 yeterli ama oyunu tüm özellikleriyle sorunsuz oynamak için Android 5 ve sonrası önerilir.

Oyun her ne kadar 250 MB boş alan istese de bundan daha fazla boş alanınız olması cihazınızın daha rahat çalışması için epey önemli.

Brawl Stars iOS indir

Brawl Stars’ı iOS bir cihazda oynamak için App Store’u kullanabilirsiniz. Aşağı bir buton ekledik, bu butona tıklayarak App Store üzerinden Brawl Stars’a gidebilirsiniz.

‎Brawl Stars
‎Brawl Stars
Developer: Supercell
Price: Free+

Brawl Stars iOS Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: iOS 9.0 ve sonrası bir sürüm olmalı
  • RAM: 1 GB
  • Boş Alan: 250 MB

Android için yaptığımız uyarı iOS için de geçerli. Oyun her ne kadar 250 MB’lık bir alan kaplasa da, cihazınızı sorunsuz kullanabilmek için bundan daha fazla boş alanınız olmalı.

Brawl Stars bilgisayara nasıl indirilir?

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanım açısından büyük bir fark yaratır. Özellikleri gereği, mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olur. Bu nedenle Brawl Stars’ı bilgisayar üzerinden oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlar. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilir, rakiplerinizden birkaç adım daha önde olabilirsiniz.

Supercell, oyununun herhangi bir emulator üzerinden oynanmasına izin vermiyor gibi duruyor. Yani Brawl Stars’ı bilgisayar üzerinden oynamak hesabınızı riske atmak anlamına gelebilir. Hesabınızı riske atacak bir indirme linkini de eklemek istemiyoruz. Brawl Stars’ı bilgisayar üzerinden oynamanızı da önermeyiz.

Brawl Stars APK Hile

Brawl Stars’ın hileli versiyonları da her güncellemeyle birlikte oyunculara yeni APK’lar sunuyor. Bunlar arasında Türkiye’de en popüler olanlardan biri de Nulls Brawl. Nulls Brawl APK içeriğimizde bu konunun detaylarını anlattık. Okumadan Brawl Stars APK hile odaklı içerikleri dikkate almamanızı öneriyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts