Brawl Stars Jessie Rehberi

brawl stars jessie

Brawl Stars Jessie ile daha güzel! Bu rehberimizde Oyunun oldukça sevilen karakteri Jessie hakkında konuşacağız. Jessie 2017 yılının haziran ayında Brawl Stars oyununa eklenen ve Target(şok tabancası) kullanan bir karakter. Bu güzel karakterin seslendirmesini ünlü ses sanatçısı Maya Tuttle yapmıştır.

Brawl Stars Jessie

500 kupaya ulaştığınızda açılan Jessie karakteri oldukça özel ve güçlü bir silah kullanıyor. Bu yüzden savaşırken düşmanlarınız yakın veya uzak olmamanız gerekli. En etkili orta mesafelerde savaşırsınız. Ana silahı orta derecede hasar veren ve orta derece menzilli bir şok tabancası. Silahından çıkan mermiler en yakın düşmanı vurur ve bir sonraki en yakın düşmana sıçrar. Bu yeteneği onu  özel bir karakter yapar. Toplamda 3 düşmana sıçrama hakkı var. Şarjör değiştirmesi 1,8 saniye sürer. 720 hız ve 9 menzil ile savaşır

 • Şarjör Değiştirme Süresi: 1,8 Saniye
 • Hız: 720
 • Menzil: 9

Özel Güç

Jessie’nin özel gücü onu diğer karakterlerden üstün kılar. Özel gücünün kullandığınızda  yere sabitlenen bir makineli taret cihazı kurar. Doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığında maçın gidişatını tam tersine çevirir. Özel gücünüzü açık alanlara kurmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede daha fazla etkisini gösterir.

Brawl Stars Jessie Taktikleri

 • Jessie’nin mermi sıçratma hareketi onu özel yapar. ilk atışınızda en yakın rakibinizi vurur ve mermi en yakın rakibe sıçrar.Yani eğer iyi nişan alırsanız bir taşla 3 kuş vurabilirsiniz.
 • Özel gücünüzü açık alanlarda kullanmanız özel gücünüzü daha etkili kılar ve rakiplerinizin kaçmasını engeller.
 • Mortis ve Frank ezeli rakipleridir. Özel gücünüzü kullanırken onları hedef almanız sizi bir adım öne çıkarır.
 • Eğer karşınızda kısa menzilli savaşçılar varsa özel gücünüzü açık alana yerleştirmelisiniz bu sayede rakiplerinizin silahınızı engellemesi zorlaşır ve daha fazla hasar alırlar.
 • Rakiplerinizle mücadele ederken bir gözünüzde cephanenizde olsun.
 • Ezeli rakipleri Mortis ve Frank’tır. Ana saldırınızı ve süper gücünüzü kullanırken onları önceliğinize almanızda fayda var.
 • Jessie karakterini düşük seviyelerde kullanmayın. Karakteriniz en az 6 level olduğunda kullanmaya başlayın. Çünkü düşük seviyelerde silahı çok zayıf, canı da yetersizdir.
 • Jessie bir taktik karakteridir. Bu nedenle rakibinizi asla birebir karşınıza almayın.
Total
0
Shares
2 comments
 1. malesefki jessi gerçek hayatta ve yaşıyo buna dayanan kanıtlarım var googleye lcdfnjkwehrgkjşerşfbkjerbfkçşjrfnerjf4jh5kfnrejkdlferkbfş4wjfkn3hjfbj34fbj5bjbrehdbedh34 “pem” yazın ve harita bölümüne taklayın sonra oraya braws stras yazın park afyon yazıuo yoksa yoksa park afyon lanetli olabilir sonra park afyonun etrafını dolaşırken jessinin heykelini görüceksiniz sonra 2 veya3 hafta içinde braws starsı silmeniz lazım nedenleri karakterler canlanıcak ve garip garip sesler çıkartıcaklar sonrada telefonunuz yada tabletiniz sonsuza dek kapanacak bu yazıyı okuduktan sonra bıraws starsı 23 dakika içerisinde silin ve çabuk olun birde o bulunduğunuz evden taşının

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts