Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri

Left 4 Dead 2’yi oynamak için nasıl bir bilgisayara sahip olmak gerekiyor?
Left 4 Dead 2 kaç GB
Left 4 Dead 2 oynamak için nasıl bir sisteme sahip olmak gerekiyor?

Left 4 Dead 2 sistem gereksinimleri birçok oyuncu tarafından hala merak edilmekte. Valve tarafından geliştirilen ve bir dönemin internet kafelerinin vazgeçilmez oyunu haline gelen Left 4 Dead 2, 17 Kasım 2009 tarihinde yayınlandı.

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (32 – 64 bit) / Vista 32 – 64 / XP
  • Ekran Kartı: ATI X800, Nvidia 6600 veya Shader Model 2.0 destekli 128 MB ekran kartı

Left 4 Dead 2‘yi minimum ayarlarda rahat bir şekilde oynamak istiyorsanız yukarıdaki listedeki donanımlara sahip bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Bu tür bir bilgisayarla performansınız size fazla geliyorsa grafik kalitesini arttırmayı deneyebilirsiniz.

Minimum gereksinimlerin altında bir bilgisayara sahipseniz grafik ayarlarını oldukça iyi yapmanız gerekiyor. Arka planda çalışan veya işlemciyi yoran herhangi bir program varsa kapatmalı ve oyun içerisindeki “Sinematik Görüntü” adı verilen ayarı kesinlikle kapatmanız gerekiyor.

L4D2 Sistem Gereksinimleri
Left 4 Dead 2’yi eski nesil bir bilgisayarla rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (32 – 64 bit) / Vista (32 – 64 bit) / XP
  • Ekran Kartı: NVidia 7600, ATI X1600 veya Shader Model 3.0 destekli bir ekran kartı.

Minimum sistem gereksinimleriyle önerilen sistem gereksinimleri arasında pek bir fark olmasa dahi yüksek grafik ayarlarında oynamak için Pentium 4’e göre daha güncel bir işlemci ve ekran kartı tercih etmeniz gerekiyor.

Önerilen gereksinimlerin üzerinde donanıma sahip bir bilgisayarınız varsa tüm grafik ayarlarını en kaliteli seçeneğine çekebilirsiniz. Göze batan dokulardan rahatsız oluyorsanız bazı ayarları da dilediğiniz gibi kısabilirsiniz.

L4D2 kaç GB
Left 4 Dead 2 güncellenmediğinden dolayı bu oyunu indirmek için size 13 GB boş alan gerekiyor.

Left 4 Dead 2 kaç GB?

Left 4 Dead 2 kaç GB? Oyuna artık güncelleme gelmediğinden dolayı Left 4 Dead 2’nin dosya boyutu konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Oyunu oynayabilmek için en az 13 GB boş alana ihtiyacınız olsa da ekstra DLC veya mod paketleriyle birlikte gereken boş alan kapasitesi de artıyor.

Valve, Left 4 Dead 2’yi güncellemese dahi CS: GO gibi yeni nesil oyunlarına sürekli olarak güncelleme getiriyor. Güncelleme notlarına en hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Mobidictum’u takip etmeye devam edebilirsiniz.

L4D2 İndir
Left 4 Dead 2 indirmek için aşağıdaki düğmeye basabilirsiniz.

Left 4 Dead 2 İndir

Left 4 Dead 2 indir tuşunu hemen alt tarafa ekliyoruz. Hızlı bir şekilde oyunu indirmek istiyorsanız bu tuş yardımıyla oyunun Steam sayfasına gidebilir ve 18.50 TL karşılığında oyunu satın alabilmeniz mümkün.

Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
Developer: Valve
Price: 18.5 TRY

Oyunları genellikle Türkçe yama ile oynuyorsanız bu oyun için ekstra olarak yama indirmeniz gerekmiyor. Oyunun seslendirmeleri ve alt yazıları İngilizce olsa da arayüzü Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Left 4 Dead 2 Türkçe Yama

Left 4 Dead 2 Türkçe yama kullanmak istiyor olabilirsiniz, oyunların dil yamaları internet üzerinde bulunabiliyor olsa da güvenilir sitelerden dosya indirmesi yapmanızı öneririz. Oyunun zaten Türkçe dil desteği bulunduğundan dolayı buraya herhangi bir yama dosyası eklemiyoruz.

Left 4 Dead 2 indirme işlemi sırasında disk yazma hatası alıyorsanız sizler için hazırladığımız Steam disk yazma hatasının nasıl çözüleceğine dair rehbere hemen aşağıdaki düğmeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts