Raft Sistem Gereksinimleri: Raft İndir

Raft’ın sistem gereksinimleri neler? Tüm soruları yanıtladık.
Raft İndir
Raft sistem gereksinimleri neler?

Raft sistem gereksinimleri düşük bir oyun bunun sebebiyse oyunun oldukça sakin olması ve çok az sayıda efekt olması. Bu içeriğimizde her sistem gereksinimleri içeriğimizde olduğu gibi Raft’ı oynayabilmek için nasıl bir bilgisayara sahip olmanız gerektiğine ve Raft indirmek için neler yapmanız gerektiğine değineceğiz.

Raft Sistem Gereksinimleri

Raft sessiz sakin bir oyun olmasının yanında oyunda sadece bir platform, deniz ve adalar bulunmasından dolayı gereksinimleri epey düşük bir oyun. Eski bir bilgisayar sahipseniz Raft’ı rahatlıkla oynayabilmeniz mümkün.

Raft kaç GB
Raft’ı eski bir bilgisayarla bile oynayabilirsiniz.

Raft Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşlemci: 2.6 GHz Dual Core
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 500

Üst taraftaki listedeki donanımları karşılayan bir bilgisayarınız varsa Raft’ı çok rahat oynayabilirsiniz. Yüksek grafik ayarlarında sorun yaşamanız durumunda grafik ayarlarını düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Raft Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: Intel Core i5 2.6GHz
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 700

Intel Core i5 2.6GHz ve grafik kartı olarak GeForce GTX 700 serisinin herhangi bir ekran kartına sahipseniz Raft’ı yüksek grafik ayarlarında rahatlıkla oynayabilmeniz mümkün. Oyunda beğenmediğiniz detaylar bulunuyorsa ayarlardan dilediğiniz gibi değiştirebilmeniz mümkün.

Raft nasıl indirilir
Raft’ı indirmek için öncelikle oyunu Steam’den satın almış olmanız gerekiyor.

Raft kaç GB

Oyunun sistem gereksinimleri epey merak edilmesinin yanında bir diğer merak edilen konu Raft kaç GB olduğu. Raft’ı indirip oynayabilmek için bilgisayarınızın diskinde 6 GB boş alan olması gerekiyor. Aynı zamand Raft hala güncellenen bir oyun olduğundan dolayı güncellemelerle birlikte Raft’ın diskinizdeki dosya boyutu gün geçtikçe artmakta.

Raft İndir

Raft indirmek oldukça basit, oyunu Steam mağazasından satın alarak indirmeye başlayabilirsiniz. Hemen aşağıya koyduğumuz butona tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidip satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunu almak için Steam’de en az 31 TL bakiyeye sahip olmanız gerekiyor, özel indirimleri bekleyerek oyunu daha ucuza alabilirsiniz.

Raft
Raft
Developer: Redbeet Interactive
Price: 31 TRY

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden bakabilirsiniz?

Sistem Gereksinimleri kategorimizde birçok farklı oyunun sistem gereksinimlerini paylaşıyoruz. Herhangi bir oyunu bilgisayarınızın açıp açamayacağını indirerek öğrenmek yerine oyunun ismini sitede aratabilir veya sistem gereksinimleri kategorimizden bulabilirsiniz. Ayrıca hemen aşağıdaki düğmeden bir başka oyunun sistem gereksinimlerine gidebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler