PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır? (Ocak 2021)

PUBG Mobile’da yasal yönden bedava UC kazanabilirsiniz.
PUBG Mobile Bedava UC nasıl alınır
PUBG Mobile Bedava UC nasıl alınır?

PUBG Mobile bedava UC kazanmak mümkün. Hem de hiçbir ban riski olmadan tamamen yasal yönden bu UC’leri kazanabilir ve hesabınıza alabilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava UC

UC, oldukça pahalı ve her oyuncu bu para birimini karşılayamıyor. UC ile oyun içi mağazalardan benzersiz kaplamalar ve kostümler satın alabilirsiniz. Ayrıca UC ile Royal Pass Elite ve Elit Plus satın alabilirsiniz. Android cihazlarınız ile PUBG Mobile’da ücretsiz UC alabilirsiniz. Bunu çeşitli uygulamalarla yapabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler, bir süre önce Hindistan’da kullanıma sunuldu. Bu uygulama, anketleri yanıtlayan kullanıcıları Google Play kredileri ile ödüllendiriyor. Bu kredileri kullanarak UC satın alabilirsiniz. Anket sayısı kişiden kişiye değişebilir. Uygulama 10 milyondan fazla indirilmeye sahip ve Play Store’da 4.3 derecelendirmeye sahip.

PUBG Mobile bedava UC
Easy Rewards

Easy Rewards

Easy Rewards, kullanıcıların bir uygulamayı indirme, anket yanıtlama ve soru cevaplama gibi görevleri tamamlayabileceği çeşitli görevler veriyor. Kullanıcılar bu görevleri tamamladıklarında Flipkart, Amazon ve Paypal kuponları satın alabilecekleri paralar kazanıyor. Sonrasında oyuncular bu kuponlarla Google Play hediye kartları satın alabiliyor. Easy Rewards, Google Play Store üzerinden 100 binin üzerinde indirilme ve 4.4 derecelendirmeye sahip.

PUBG Mobile bedava UC kazanma
PollPay

PollPay

PollPay uygulamasın da para kazanmak için anketleri doldurmak zorundasınız. PoppPay, Easy Rewards ile aslında oldukça benzer, tek farklılık PayPal parasını PollPay ile değil, Easy Rewards ile talep edebiliyorsunuz. Uygulama, Google Play Store 1 milyondan fazla indirilmeye sahip ve 4.5 derecelendirme puanına sahip.

PUBG Mobile’da bedava UC almanın tek yasal yolu yukarıda tavsiye ettiğimiz türdeki uygulamalardır. Bunun yanında birçok web sitesi UC jeneratörü olarak adlandırılan bir araç sunarak PUBG Mobile’da oyunculara bedava UC sağladığını iddia ediyor. Ancak bu tür web sitelerinin sağladığı araçlar, UC’yi almak için yasa dışı bir yol ve eğer bu yolu tercih ederseniz Tencent’in oyunlarında kullanım şartlarına göre yetkisiz bir kanal aracılığı ile UC doldurarak yönergeyi ihlal etmiş olursunuz. Bu şekilde de hesabınızın en yakın zamanda oyundan engellenmesi hiç de şaşırtıcı olmamalı.

Total
2
Shares
14 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler