PUBG Mobile En İyi Jiroskop Ayarları

PUBG Mobile’da jiroskop ayarları ile daha pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz
PUBG Mobile jiroskop ayarları
PUBG Mobile Jiroskop Ayarları

PUBG Mobile jiroskop ayarları ile daha pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Jiroskop en iyi hassasiyet ayarları sayesinde rakiplerinize çok daha kolay nişan alıp daha rahat bir oyun geçirebilirsiniz.

PUBG Mobile En İyi Jiroskop Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile, mobil oyunlar arasında en rekabetçi oyunlardan biri ve oyuncular da bu oyunda profesyonel takımlara girebilmek için mükemmel olmaya çalışıyor. Daha iyi oynayabilmek için doğru hassasiyet ayarlarına sahip olmalısınız, böylece oyununuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Aşırı kötü bir şekilde geri tepme, yanlış hassasiyet veya bazen beceri eksikliğine dayanabilir.

PUBG Mobile serbest görünüm kamera ayarları
PUBG Mobile Serbest Görünüm Kamera Hassasiyeti

Birçok PUBG Mobile oyuncusu, oyunun telefonun ekran yönünün nereye döndüğünü tanımlayabilen ve geri tepme kontrolüne yardımcı olabilen jiroskop sensörünü kullanıyor. Jiroskop kullanırken aynı VR gözlüklerde olduğu gibi telefonu nereye çevirirseniz karakteriniz de o tarafa doğru bakacak. Başlarda sizleri biraz zorlasa da alışınca bırakmak istemeyeceksiniz. Özellikle hareketli bir rakibe karşı keskin nişancı tüfeğiyle nişan almak jiroskop kullanmadan oldukça zor bir parmağınızla nişan alıp diğeriyle ateş etmek sizleri zorlayacaktır. Ancak jiroskop varken nişan bölümünü telefonunuzu hareket ettirerek rakibinize nişan alabilir ve daha hızlı ateş edebilirsiniz.

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti (Serbest Bakış)

Kamera hassasiyeti (serbest bakış) göz düğmesinin hassasiyetidir. Karakter konumunu değiştirmeden etrafa bakmak için kullanılır.

PUBG Mobile Kamera Ayarları
PUBG Mobile Kamera Ayarları

PUBG Mobile Kamera Ayarları

PUBG Mobile’da en önemli ayarlardan birisi de kamera ayarlarıdır. Bu ayarlar kamera açısının hareketini etkiler. Başlangıçta oyuncular kamera ayarlarını ayarlarken zorlanabilir ancak alışınca daha rahat galibiyetler alacaksınız. Yukarıdaki ayarları kullanabilir veya zevkinize göre değişiklik yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti
PUBG Mobile – Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti

Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti

Nişan alma animasyon hassasiyeti de oldukça önemlidir. Bu ayarlar ile geri tepme kontrolünü sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki verilen ayarlar daha kolay geri tepme kontrolü sağlamaya yönelik ayarlardır. Hassasiyet ayarları düzene göre değiştirilmelidir. Bu ayarlar, üç parmak ve dört parmak düzeni için rahatlıkla kullanılabilir. İki parmak oynuyorsanız, biraz daha yüksek hassasiyete sahip olmak için çok az daha hassasiyet ayarlarını arttırabilirsiniz. Hassasiyet ayarları kişisel zevk ve tercihe göre değişebilir. Ayarları her zaman kişisel tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts