Azar Web Giriş (Girmeden Önce Bak)

Azar Web ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
azar web giriş

Azar Web giriş üzerine bilinenleri madde madde anlattık. Azar’ın nasıl kullanılacağından başlayalım.

Azar hakkında ne biliyoruz?

  • Azar, sanal alemde dünya üzerinde güvenilir ve eğlenceli arkadaşlıklar edinme uygulamasıdır.
  • Uygulamada birbirinden farklı ülkelerden, farklı dilleri konuşan insanlar ile tanışıp görüntülü konuşabilirsiniz.
  • Eklentiler sayesinde görüntülü konuştuğunuz insanları arkadaş olarak ekleyebilir ve ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz.

Dünyanın en hızlı gelişen sosyal platformu olan Azar Görüntülü Sohbet Programı 10 haftada 1 milyona ulaşan kullanıcısıyla Instagram‘ı gerisinde bırakmıştı. Ayrıca Azar, Tayland’da en çok indirilen programlar arasında ilk sırada yer alıyor.

Azar Web Giriş

Azar Web Giriş

Ücretsiz uygulamanın hızlı büyümesi sonucunda şu an dünyanın dört bir yanından 3 milyondan fazla kullanıcısıyla hizmet vermekte. Siz de farklı insanlarla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken Azar uygulamasını indirmek. Anlaştığınız ve sevdiğiniz insanları arkadaş olarak ekleyip mesaj atabilirsiniz.

Azar İndir

Görüntülü sohbet platformunda yapılan değişiklikler ile artık web’ten de girebilmek mümkün. Kısa süre içerisinde arkadaş edinmek istiyorsanız uygulamaya kayıt olup, ister akıllı cihazlarınızdan isterseniz de bilgisayarınızdan erişebilirsiniz. Beta sürecinde olan özelliğe erişebilmek için Google Chrome kullanmanız gerekmekte. Ayriyetten uygulama’ya web’ten bağlanmak için resmi sitesini kullanmanız gerekmekte!

iOS

‎Azar - Video Chat
‎Azar - Video Chat
Developer: Hyperconnect
Price: Free+

Android

Azar-Görüntülü Sohbet
Azar-Görüntülü Sohbet

Azar indirmek tehlikeli mi?

Azar’da size zarar verebileceğini düşündüğünüz veya uygunsuz bir iletişim kurduğunuz insanları tek bir tuşla geçebilmeniz mümkün. Ayrıca sizi mesaj yoluyla rahatsız eden insanları da rahatlıkla bloklayabilirsiniz. Böylelikle uygulama içerisinde güvenli bir şekilde dolaşabileceksiniz. Ayrıca istediğiniz zaman bu uygulamayı silebileceğinizi ve hesabınızı sonsuza kadar kapatabileceğinizi unutmayın.

Azar indirmek düşünüldüğü kadar zor olmamasının yanında hiçbir virüs içermediğinden rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı ilk indirdiğinizde gereken izinleri sağlamazsanız görüntülü konuşmalara katılamaz ve daha birçok özellikten faydalanamazsınız.

Azar Web Uygulamasının Özellikleri

Uygulamanın en önemli özelliği görüntülü konuşma olmasıdır. Kaliteli bir şekilde donma ya da takılma olmadan sizler de görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar için herhangi bir ücret alınmaması da en önemli avantajlardan birisi. Mesajlaşırken sesli mesaj özelliğini kullanabilir, yabancılar ile konuşurken mesajı tekrar tekrar dinleyip dediklerini anlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken kayıt olmak ardından da giriş yapıp arkadaş bulmaktır. Son derece basit olan bu sistem sayesinde sizler de çok kısa süre içerisinde arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Azar Web bilgisayardan giriş de mümkündür. Telefon ve bilgisayar beraber kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play’den ve Apple Store’dan indirebilirsiniz.

Azar Hesap Silme

Azar hesabı silmek bir hayli basit. Eğer Azar hesap silme işlemini gerçekten de yapmak istiyorsanız bu hesabın bir daha geri açılamayacağını ve var olan tüm ödüllerin de silineceğini unutmamalısınız. Azar hesap silme için detaylı bilgiye “Azar hesabı nasıl silinir?” adlı içeriğimizden edinebilirsiniz.

Azar Web giriş rehberimiz bu kadardı. Mobidictum olarak mobil dünyanın birçok konusunda içerikler üretip sizlerle paylaşıyoruz. Mobil oyun ve uygulama dünyasından haberdar olmak ve özel içerikler ile birçok detayı öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

Total
2
Shares
Related Posts