Apex Legends Mobile Hakkında Bilinen Tüm Detaylar

Apex Legends Mobile ne zaman çıkacak? EA CEO’su Andrew Wilson, Apex Legends’ın mobil platformlara gelebileceğine dair açıklamalarda bulundu.
Apex Legends
Apex Legends

Apex Legends, battle royale türündeki en başarılı oyunlardan biridir ve PC ve konsolda özel bir oyuncu tabanına sahip. EA ve Respawn nihayet akıllı telefonlarda Apex Legends Mobile için oyunun çıkış tarihini doğruladılar.

Apex Legends için çıkış tarihi doğrulandı!

Respawn Entertainment’ın Battle Royale türüne giriş yapması Apex Legends ile oldu. Apex Legends, diğer oyunlara kıyasla çok daha pazarlama ve tanıtım olmadan yayınlansa da kısa zaman içerisinde özel bir kitleye sahip oldu.

Apex Legends Mobile
EA ve Respawn, Apex Legends’ın çıkış tarihini doğruladı.

Apex Legends, çoğu oyuncu için sürpriz oldu ve takım oyununa teşvik eden ve hızlı temposu ile oldukça sevilerek oynanan oyunlar arasında kendine yer bulmaya başladı. Üç kişiden oluşan takımlarda her biri birbirinden benzersiz beceriye ve yeteneğe sahip 13 farklı karakterden birisini seçerek oynamaya başlıyor.

Overwatch ve Valorant gibi oyunlara benzer bir şekilde, bir takım tarafından seçilen karakterler o maçın dinamiklerini tamamen değiştirebiliyor. Bu yüzden takımınız için iyi bir kombinasyon yapmak Apex Legends’ta fazlasıyla büyük öneme sahip diyebiliriz. PUBG Mobile ve CoD Mobile gibi aynı türdeki diğer oyunların mobil oyun pazarında büyük bir varlık gösterirken Apex Legends’ı akıllı telefonlara getirmek de tartışma konusu oldu. Aşağıda yer alan videoda EA CEO’su, Apex Legends’ı bu yılın sonuna kadar küresel olarak iOS ve Android’e getirmekten bahsediyor.

EA’nın CEO’su Andrew Wilson açıklamalarda bulundu

EA CEO’su Andrew Wilson dün Apex Legends’ı mobil platformlara getirmekten bahsetti. Bu olay, hali hazırda oyunun PC’de ve konsolda oynayan oyuncular için harika bir haber oldu. Ayrıca bu sadece PC ve konsolda oynayanlar için değil, mobil oyun meraklıları için de harika bir haber. PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile gibi oyunlar piyasaya sürüldüğünden beri mobil oyun pazarına hükmediyorlar. Eğer oyunu PC veya konsolda oynuyorsanız ve en iyi loot yerlerini bilmiyorsanız “Apex Legends Loot Rehberi” adlı içeriğimize mutlaka göz atmalısınız.

2020’nin Sonbahar aylarında Respawn ve EA tarafından Apex Legends’ın Nintendo Switch sürümü için onaylandı. Oyunun konsollarda ve PC’de olan başarısı göz önüne alındığında, Nintendo Switch versiyonunun da hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacağı düşünülüyor.

Battle Royale türünün daha hızlı bir tempoda tutulması oyuncular tarafından son derece iyi karşılandı. Oyuncular tarafından tek sevilen şey oyunun hızlı temposu değil. Ayrıca Apex Legends’ın Titanfall evreninde geçen hikayesi de oyuncular tarafından oldukça takdir edilen unsurlar arasında yer alıyor. EA CEO’sunun Apex Legends’ın Nintendo Switch sürümünü açıklamasının yanı sıra, oyunun mobil versiyonunun da yakında tanıtılma olasılığını oldukça arttırmış görünüyor. Oyunun mobil versiyonunun da yakın bir tarihte tanıtılması durumunda Apex Legends popülerliğini bir miktar daha arttırabilir gibi duruyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts