EA Apex Legends Mobile için Çinli bir ortakla çalışıyor

Apex Legends Mobile geliyor
Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile için Electronic Arts, Çinli bir ortakla birlikte çalıştığını duyurdu. Apex Legends’ın merakla beklenen mobil versiyonu için çalışmalara başlandı.

Electronic Arts Apex Legends için Tencent ile çalışıyor olabilir

Electronic Arts, Apex Legends’in merakla beklenen mobil versiyonu için Çinli bir ortakla çalışmalara başladığını duyurdu. Çinli ortak denildiğinde akıllara daha öncesinde de PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile ile birlikte çalışmış olan Tencent geliyor. Ancak Electronic Arts’ın çalıştığı bu ortak Tencent değilse insanları inanılmaz derecede şaşırtacak gibi duruyor.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile 2021 yılında gelebilir.

PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile ile birlikte kalmamıştı. Tencent daha öncesinde EA ile FIFA Online 4 ve Çin’de Need for Speed Online‘ı yayınlamak için de birlikte çalışmıştı. Hali hazırda bir ilişkileri olduğunu ve de Tencent’in mobil savaş oyunlarını yayınlamak için birçok batılı yayıncıyla birlikte çalıştığı göz önüne alırsak EA’nın çalışmalara başladığı Çinli ortak Tencent gibi görünüyor diyebiliriz.

Apex Legends’ın artık mobil sürüme geleceğini kesin olarak söyleyebiliriz ancak “Apex Legends ne zaman çıkacak?” sorusuna EA tarafından net bir cevap verilmese de oyunun 2021 yılında geleceği kesin gözüyle bakılıyor. Apex Legends Mobile ile ilgili gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz.

Son dönemin yükselen oyun modellerinden battle royale tarzında ortaya çıkan ve henüz ilk sekiz saatinde 1 milyon oyuncudan daha büyük bir kitleye ulaşan Apex Legends, ilk gününün sonunda yaklaşık 5 milyon oyuncuya ulaşmıştı. PUBG, Fortnite gibi yapımlarla bir anda rekabetin içine dalan oyun, mobil dünyada da PUBG, Fortnite ve Call of Duty Mobile ile kıyasaya bir rekabete girecek gibi duruyor. Konuyla ilgili bilgiler ve mobil oyun dünyasından son gelişmeler için Mobidictum‘u takip etmeyi sakın unutmayın. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts