Supercell ID Rehberi: Nedir, Nasıl oluşturulur?

Brawl Stars Supercell ID Nasıl Yapılır?
Brawl Stars Supercell ID Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Supercell ID nedir, nasıl oluşturulur? Daha önce oluşturulmuş bir ID, Brawl Stars hesabına nasıl bağlanır? Cevaplar Mobidictum’da! Brawl Star mobil oyununu oynuyorsunuz. Peki cihazınız değişti ya da kaybettiniz. Belki de arkadaşınızın telefonundan oynamak istiyorsunuz. Hatta bir arkadaşınızla hesap değiştireceksiniz. O zaman Brawl Stars hesabınıza ne olacak? İşte bu noktada devreye ID giriyor.

Supercell ID nedir?

Bu sistem, bütün mobil cihazlardan oyun hesabınıza erişmenizi sağlayan, bunu yaparken de aynı zamanda hesabınızı koruyan bir sistemdir. Ücretsiz ve kullanışlı bir sistem olan ID’yi almak oldukça kolaydır. Şimdi size Brawl Stars ID bağlamayı ya da ilk kez oluştaracaksanız ID oluşturmayı göstereceğiz.

Brawl Stars Supercell ID nasıl oluşturulur?

Brawl Stars Ayarlar Sekmesi
Brawl Stars Ayarlar Sekmesi
  • Brawl Stars’ı açtıktan sonra sağ üstteki ayarlar sekmesine gidin. Burada ID altındaki yere dokunun. Eğer daha önce Brawl Stars’ı ID’ye bağlamadıysanız burada “Bağlan” yazacaktır. Bağlandıktan sonra ise arka planı yeşile dönerek “Bağlandı” yazar. Bağlan’a tıklayın.
  • Bu aşamada, eğer daha önceden Supercell’in başka bir (Clash of Clans, Clash Royale gibi) oyunu oynarken ID oluşturduysanız,”Giriş Yap” kısmına tıklayarak önceden kayıt olduğunuz mail adresi ile bu hesabı Brawl Stars’a bağlayabilirsiniz.

"Brawl

  • Supercell ID’yi ilk kez oluşturuyorsanız, ekranın altında yer alan “şimdi kaydolun” kısmına tıklayın. İlk aşamada sizden doğrulama kodunun da gönderileceği bir e-posta adresi isteyecektir. “Devam Et” kısmına tıklayın ve e-posta adresinizi girin. Girdikten sonra “Kaydol” butonuna tıklayın. Altta bildirimler ile ilgili bir kutucuk yer alıyor. Bu kutucağa tik atarsanız Brawl Stars ile ilgili önemli gelişmeler olduğunda mail adresinize gelecektir.
Brawl Stars Supercell ID Email Ekranı
Brawl Stars ID Email Ekranı
  • Bir sonraki aşamada ekranınıza 6 kutucuktan oluşan bir doğrulama kodu isteyecek. E-postanızı kontrol edin ve 6 haneli doğrulama kodunu buraya girin. Ardından “Gönder” butonuna dokunun.

"Brawl

  • İşlem tamamlandı. Artık Supercell ID sahibisiniz. İstediğiniz mobil cihazda bu hesaba giriş yaparak Brawl Stars hesabınıza erişebilirsiniz.

"Brawl

Bir de ödül var!

Brawl Stars Supercell ID Ödülü-Sihirbaz Barley
Brawl Stars Supercell ID Ödülü Sihirbaz Barley

ID’ye bağlandıktan sonra Brawl Stars size bir görünüm (kostüm) hediye ediyor. Siz de Brawl Stars üzerinden Supercell ID oluşturarak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda hesabınızın güvende olduğunu bilerek her mobil cihazdan Brawl Stars hesabınıza erişebilirsiniz. ID ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını resmi web sitesinin destek bölümünde bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
16 Yorum
  1. Abi güzel de kod nereden geliyor işte denedim olmuyor.Yoksa SUPERCELL ID yapmanız çok güzel olmuş ama zor işte mesela sadece E-POSTA sormanız yeter bence.Ama BARLEY SİHİRBAZ vermeniz çok iyi olmuş ama bence sheelly yani şeliy de veriyor mu bilmiyorum ama soru işaretlilerin hepsi açılsın açılmıyorsa.

  2. Abi oyun güzel.E SUPERCELL ID yapmanız da güzel.Ama kod zor.Girenler bana da öğretsin.

  3. Abi bugün biraz kurcaladım.Bi baktım E-POSTA yok bende.Yükledim yine email şifresine girdim.Oğlum sinir oldum yine mesaj yok.Sinirimi bozdu nereden geliyor mesaj.Neredeyse bütün uygulamaları indirdim ya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler