Clash of Clans 6. işçi nasıl alınır?

Clash of Clans’ta 6. işçi ile gelişiminizi hızlandırın.
clash of clans 6. işçi
Clash of Clans 6. işçi nasıl alınır?

Clash of Clans 6. işçi nasıl alınır biliyor musunuz? Oyunda işçiler çok büyük öneme sahip, çünkü bina yükseltmek için yeteri kadar kaynağın olmasının yanı sıra boş işçinin de olması gerekiyor. Clash of Clans’ta işçi sayısı, oyun içerisindeki taşlarla 5’e kadar çıkartılabiliyor. Ama bu sayıyı 6’ya da çıkartabilirsiniz.

Clash of Clans 6. işçi

Clash of Clans’ta işçi sayısı büyük önem taşıyor. Başlarda yeterli olan 2 inşaatçı, seviyeler geçtikçe yetmemeye başlıyor. Bu nedenle oyun içerisindeki taşları kullanarak, 3 yeni inşaatçı daha alabilir ve toplamdaki inşaatçı sayısını 5’e çıkartabilirsiniz. Ancak belli bir süre sonra 5 inşaatçı da size yetmeyecek. Uzayan inşaat seviyeleriyle gelişiminiz doğal olarak yavaşlayacak, maddeler birikecek ve bu durum büyük olasılıkla sizi rahatsız edecek. Peki hiçbir ücret ödemeden 6. inşaatçıya sahip olabilirsiniz desek? Clash of Clans’ta İnşaatçı Üssündeki bazı gereklilikleri tamamlayarak 6. işçiye sahip olabilirsiniz.

clash of clans 6. işçi bina
Clash of Clans’ta 6. işçiye sahip olmanız için O.T.T.O binasını kurmuş olmalı ve bunun yanında 6. işçi için gereken diğer şartları yerine getirmiş olmalısınız.

Clash of Clans 6. işçi hangi binayla açılır?

İnşaatçı Üssünde 9. seviyeye ulaştığınız zaman, O.T.T.O Kulübesi adında yeni bir bina açılıyor. Bu binayı yükselttiğiniz zaman, İnşaatçı Üssünde bulunan Usta İnşaatçı, ek bir inşaatçıya sahip oluyor. Bu sahip olduğunuz ek bir inşaatçı ile birlikte Usta İnşaatçı, artık asıl köyünüze de gidip gelebiliyor. Bu tamamen size ve sizin ihtiyaçlarınıza bağlı. Ana köyünüzde 5 inşaatçı da doldu, kaynaklar birikti, yeni yükseltmeler yapmak durumundasınız. İnşaatçı Üssünden Usta İnşaatçıyı ana köyünüze gönderin ve yeni yükseltmeye başlayın. Tüm bu olumlu durumların yanında, ek bir inşaatçıyı aktif hale getirmeniz için uygulamanız gereken birkaç adım bulunuyor. Bu adımları uygulayarak İnşaatçı Üssünde ek bir inşaatçının sahibi olabilirsiniz.

clash of clans 6. işçi şartları
Clash of Clans’ta 6. işçiyi almanız için bazı binalarda belirli seviyelere ulaşmalısınız.

Clash of Clans 6. işçi nasıl elde edilir?

Yukarıda, İnşaatçı Üssünde ek bir inşaatçının O.T.T.O Kulübesi ile açıldığından ve güzel avantajlarından bahsettik. Ancak, ek bir inşaatçı sahibi olmak için sadece O.T.T.O Kulübesi sahibi olmak yetmiyor. O.T.T.O Kulübesini 5. seviyeye yükselttikten sonra ek bir inşaatçı sahibi olabilmeniz için:

  • Asıl köyde 3 bina geliştirmeniz
  • Top Arabasını 18. seviyeye yükseltmeniz
  • Mega Teslayı 9. seviyeye yükseltmeniz
  • Savaş Makinesini 30. seviyeye yükseltmeniz gerekiyor.

Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra Usta İnşaatçının yanında ek bir inşaatçıya daha sahip olacaksınız. Böylelikle Usta İnşaatçı’yı O.T.T.O Kulübesinden ya da İnşaatçı Binasından ana köye gönderebilirsiniz. Ana köyde bulunan Usta İnşaatçıyı, Usta İnşaatçının Kulübesine dokunarak İnşaatçı Üssü’ne gönderebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts