PUBG Mobile: En İyi Airdrop Silahları

PUBG Mobile’ın en etkili airdrop silahlarına yakından bir göz atın.
pubg mobile en iyi airdrop silahları
PUBG Mobile en iyi airdrop silahları ile kolayca maçları kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile en iyi airdrop silahları içeriğimizle oyun içerisinde airdrop ile elde edilebilen silahlar arasından ön plana çıkanları inceliyoruz. Airdroplar oyun içerisinde oyunculara birçok avantaj sağlayabiliyor. Bu avantajlardan birisi de güçlü silahlar.

PUBG Mobile En İyi Airdrop Silahları

Gerçekçi bir oyun yapısına sahip PUBG Mobile’da silahların yeri ayrı. Mümkün olduğunca gerçekçi bir silah kullanma deneyimi sağlayan PUBG Mobile’da çeşit çeşit silah bulmak ve kullanmak mümkün. Oyun içerisindeki bazı silahlar loot yaparken bulunabilirken bazı silahları oynamak için airdropları takip etmeli ve şanslı olmalısınız.

pubg mobile airdrop
PUBG Mobile’da airdrop içerisinde bulunan silahlar ile yapacağınız stratejiler sizlere kolaylıkla oyunu kazandırabilir.

Airdroplar, oyun içerisinde oyunculara birçok avantaj sağlıyor. Airdroplar ile güçlü zırh ve kaska, büyük bir dürbüne, sağlık kitlerine ve M249’dan AWM’ye birçok eşsiz silaha sahip olabilirsiniz. Bu silahların her biri çok güçlü olmasına karşın bazıları belirli avantajlarından ötürü ön plana çıkıyor. Bu içeriğimizde, oyuncuların galibiyete giden yolunu daha da kolaylaştıran en iyi airdrop silahlarını inceleyeceğiz.

AWM

PUBG Mobile en iyi airdrop silahları içeriğinin ilk silahı, neredeyse tüm oyuncuların kullanmak için can attığı AWM. Oyun içerisindeki en iyi keskin nişancı tüfeği konumunda olan AWM, oyundaki en güçlü silah özelliğini de taşıyor.

pubg mobile awm
Oyundaki en güçlü silah olan AWM ile rakiplerinizi uzaktan kolaylıkla avlayabilirsiniz.

AWM o kadar güçlü ki, rakibinizin kaskı seviye üç olsa da onu kafadan tek bir vuruşla alt etmeniz mümkün. Mermi başına 105 hasarı bulunan AWM, elinde bulunduğu oyuncuların galibiyet almalarını kolaylaştırıyor.

Groza

Oyundaki en iyi yakın mesafe silahı, 7.62 mermisi kullanan ve bu nedenle isabet ettirdiği tek bir merminin bile rakiplerinin canına okumasına yettiği Groza ile yakın mesafedeki çatışmalarda kaybetme şansınız çok az. Aynı mermi türünü kullanan AKM ve Beryl M762’den daha hızlı ateş oranına sahip Groza ile çok kısa bir süre içerisinde rakiplerinizin üzerinde ciddi hasarlar bırakabilirsiniz.

pubg mobile groza
Groza ile yakın mesafeden rakiplerinizi hızlı bir şekilde etkisiz hale getirebilirsiniz.

Groza’ya doğru eklentileri taktığınızda da sekme oranı neredeyse sıfıra düşüyor ve yüksek hasarı sayesinde rakiplerinize kaçma fırsatı bile vermeden kolaylıkla indirebiliyorsunuz. Groza yakın mesafede olduğu kadar uzak mesafede de fazlasıyla etkili. Verdiği hasar ve sekmesinin az olması nedeniyle rakibinizin kafasına doğru açacağınız ateşte iki isabetli mermi ile kolaylıkla öldürebilirsiniz.

M249

5.56 mermi kullanan ve 100 mermilik bir şarjöre sahip M249, airdroptan çıkan en etkili silahlardan bir diğeri. Sahip olduğu yüksek mermi kapasitesi ile oyuncuların favorilerinden biri olan M249, yoğun bir çatışma içerisindeyken size uzun bir kullanım avantajı sağlıyor.

pubg mobile m249
M249’un yüksek hasarı ve şarjör kapasitesi ile çatışmalarda sadece rakiplerinize odaklanabilirsiniz.

Ayrıca mermi başına hasarı da fazla olan M249, rakiplerinize ciddi hasar vermenize olanak sağlıyor. Sahip olduğu aparat ile de yere yatarak isabetli vuruşları arttırabileceğiniz M249 ile daha verimli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts