Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri: Kaç GB?

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri ve kaç GB olduğunu bildiğiniz zaman oyunun bilgisayarı kaldırıp kaldırmadığına bakabilirsiniz.
Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri
Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri neler veya kaç GB olduğunu biliyormusunuz? Eğer bu bilgelere sahip olabilirseniz oyuncular tarafından sevilen en iyi tır oyununu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmadığına bakabilirsiniz. Bu oyunu oynayan insanlar genellikle hem eğlenmek için hemde uzun yolculuklar sevenler tarafından oynanıyor.

Euro Truck Simulator 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
 • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB’dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class ve ya daha üst seviye olmalı
 • DirectX: 10
 • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı

Oyunu minimum ayarlarda oynamak için işlemciniz Dual core CPU 2.4 GHz veya daha üstü olması gerekiyor. Bu oyunun RAM konusunda pek sıkıntı çekmediğinden dolayı 2 GB RAM sahip bir bilgisayar bu oyunu her türlü kaldırabilir. Aynı zamanda ekran kartı olarak 256 MB’dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class ve ya daha üst seviye olursa sizler için daha iyi olur.  Hata veya herhangi bir sorun karşılaşmamak için en düşük Windows Windows XP ve üstü işletim sistemine sahip olmalısınız.

"<yoastmark

Euro Truck Simulator 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8
 • İşlemci: Dual core CPU 3.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1024 MB Bellek GeForce GTS 450-class ve ya daha üst seviye ekran kartı olmalıdır
 • DirectX: 10
 • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı

Euro Truck Simulator 2 oyununu en iyi şekilde oynamak ve atmosferini en iyi şekilde kendinize aldırmak istiyorsanız bu oyunu önerilen sistem gereksinimlerinde oynamalısınız. Bu yüzden işlemci olarak Dual core CPU 3.0 GHz veya üstü bir işlemciye sahip olmalısınız. Ekran kartı olarak ise 024 MB Bellek GeForce GTS 450-class ve ya daha üst seviye ekran kartı olmalıdır. RAM konusunda ise en az 4 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

Euro Truck Simulator 2 Kaç GB
Oyun 10 GB bir depolama alanına sahip.

Euro Truck Simulator 2 Kaç GB?

Oyunun dosyaları herhangi bir güncelleme ile değişse de şuan ki durumu 10 GB’lık bir alana sahip olmalısınız ki Euro Truck Simulator 3 oyununu sorunsuz bir şekilde indirip, oynayabilirsiniz. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız. En iyi uzun yolculuk oyunlarından biri olan bu oyunu oynarken hem sakinleyecek hemde eğleneceksiniz.

"<yoastmark

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’da Sistem Gereksinimleri adında bir kategorimiz var. Bu kategoride son dönemin öne çıkan oyunlarından, henüz piyasaya çıkmamış oyunlarına kadar birçok oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca nostaljik yapmaki isteyen oyuncular için araya eski oyunları da ekliyoruz. Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts