The Forest Sistem Gereksinimleri: The Forest Kaç GB?

The Forest oyununun sistem gereksinimlerini yazdık.
The Forest Sistem Gereksinimleri
The Forest Sistem Gereksinimleri.

The Forest sistem gereksinimleri ve kaç GB olduğunu öğrendiğiniz zaman bilgisayarınızın oyunları kaldırıp kaldırmadığına detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Bu oyunu oynayan çoğu oyuncu arkadaşlarıyla birlikte oynayıp, oyunu bitirmişlerdir. Oyuna verdikleri yorumlar ise her zaman pozitif yönde olmuştur. Eğer arkadaşlarınız ile bir ormanda hayatta kalmak istiyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz.

The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT ve üzeri
  • DirectX: Sürüm 9.0

Oyunu minimum ayarlarda oynamak için işlemciniz Intel Dual-Core 2.4 GHz veya daha üstü olması gerekiyor. Bilgisayarınız oyunu kaldırması için en az 4 GB RAM ihtiyacı olması gerekiyor. Aynı zamanda hata veya herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelmemek için en düşük Windows 7 ve üstü işletim sisteminiz olursa çok daha iyi olur.

The Forest Minimum Gereksinimler
Oyunda kendi kalenizi kurabilirsiniz.

The Forest Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
  • İşlemci: 4 çekirdek ve üstü işlemci tavsiye ediyoruz
  • Bellek: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 78500 ve üstü
  • DirectX: Sürüm 9.0

The Forest oyununu en iyi şekilde oynamak ve atmosferini en iyi şekilde kendinize aldırmak istiyorsanız bu oyunu önerilen sistem gereksinimlerine sahip olmalısınız. Bu yüzden işlemci olarak 4 çekirdek ve üstü işlemci tavsiye ediyoruz. Ekran kartı olarak ise NVIDIA GeForce GTX 560 ya da AMD Radeon HD 78500 ve üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. RAM konusunda ise en az 4 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

The Forest Kaç GB
The Forest 5 GB bir depolama alanına sahip.

The Forest Kaç GB?

Oyunun dosyaları herhangi bir güncelleme ile değişse de şuan ki durumu 5 GB’lık bir alana sahip olmalısınız ki The Forest oyununu sorunsuz bir şekilde indirip, oynayabilirsiniz. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız. En iyi hayatta kalma oyunlarından olan bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

The Forest Önerilen Sistem Gereksinimleri
Bu oyunu oynayan çoğu oyuncu pozitif yönde açıklamalar yapıyor.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini neden öğrenebilirsiniz?

Oyunu satın almadan veya indirmeden önce Sistem Gereksinimleri kategorimizden oyunun gerektirdiği donanımları inceleyerek gereksiz zaman kaybı yaşamadan performansınızın ne aralıklarda olabileceğini görebilirsiniz. Aynı zamanda tüm popüler, yeni, nostaljik ve indirimdeki oyunlara bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts