Browsing Category

Clash Royale

30 posts
Clash Royale rehberleri, son güncellemelerin detayları, en güçlü desteler ve özel içerikler Mobidictum aracılığıyla oyuncularla buluşuyor.
Clash Royale Sezon 19

Clash Royale Sezon 19 yayınlandı!

Clash Royale'in Frozen Peak adlı 19. sezonu başladı. Bir ay boyunca sürecek olan bu sezonda yeni bir kart tanıtılmamış olsa da birçok küçük değişiklik yapıldı.
clash royale sezon 18 dengelemeleri

Clash Royale Sezon 18 Dengelemeleri

Clash Royale sezon 18 dengelemeleri içeriğimizle yeni sezonda gerçekleşecek kart dengelemelerini öğrenin.
Clash Royale Sezon 13 Güncelleme Detayları

Clash Royale Sezon 13 Güncelleme Detayları

Clash Royale Sezon 13 güncellemesi geçtiğimiz günlerde geldi! Bu güncelleme içerisinde birçok denge değişiklikleri ve özellikler karşımızda.
Clash Royale Klan Savaşları

Clash Royale yeni güncellemesini açıkladı!

Supercell yaptığı açıklama ile Ağustos ayında oyuna yeni bir güncelleme getireceklerini söyledi. Bu güncellemede klan savaşları artık komple değişiyor.
Clash Royale

Clash Royale Sezon 12 Güncelleme Detayları

Supercell, geçtiğimiz günlerde Clash Royale 12. Sezon güncellemesini duyurdu. Gelecek olan bu güncelleme içerisinde denge değişiklikleri, yeni kart, yeni Pass Royale ve yeni bir tema ile karşımıza çıkacaklar.
Clash Royale dünya sıralamasına girmiş desteler

Clash Royale: Dünya Sıralamasına Girmiş Desteler

Clash Royale'de her hafta düzenli olarak profesyonel oyuncuların yapmış olduğu desteler, dünya sıralamasında sürekli yerlerini alıyorlar. Bu yazımızda sizlere Clash Royale dünya sıralamasına girmiş olan desteler göstereceğiz.
Clash Royale popüler desteler

Clash Royale Popüler Olan Desteler

Clash Royale'de e-spor oyuncularının hazırlamış olduğu desteleri kullanarak hem kupanızı hemde arena seviyenizi kolaylıkla arttırabilirsiniz.
Clash Royale kolay arena

Clash Royale Kolay Arena Atlama Desteleri

Clash Royale, Supercell’in çıkarmış olduğu tüm dünyada çokça oynanan popüler mobil oyunlardan biridir. Bu yazımızda Clash Royale de rahatlıkla arena atlayabileceğiniz 2 desteyi sizlere göstereceğiz.
Clash Royale

Clash Royale Arena Seviyesine Göre Desteler

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan Clash Royale deste taktikleri sizlere göstereceğiz ve bu yöntem ile hızlı kupa kasabileceksiniz.
Clash Royale

Clash Royale Bahar Sezonu ne zaman başlıyor?

percell. Clash Royale Ligi'nin Batı 2020 Bahar Sezonunu 23 Mayıs'ta başlatacağını duyurdu. 2019 bahar sezonunda Supercell'e yardımcı olan OGN America firması, bu Clash Royale Bahar Liginden çekilmesi nedeniyle bu ligi Mart ayına ertelediklerini açıkladı.
Clash Royale Sezon 11 güncellemesi

Clash Royale Sezon 11 Güncellemesi

Supercell'in popüler oyunlarından biri olan Clash Royale yeni bir güncelleme getireceğini duyurdu. Bu güncellemede yeni özellikler ve denge değişikliklikleri olacak.