En İyi Minecraft Pocket Edition Sunucuları

Arkadaşlarınızla birlikte sunuculara katılarak eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.
Minecraft Pocket Edition Sunucular
Oyunun önerilen sunucular bölümünü kullanabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition sunucuları çeşitli oyun modlarına sahip olabilirler. Genellikle çoğu oyuncu adada hayatta kalma ve normal hayatta kalma modlarını tercih ediyorlar. Herhangi bir sunucuya girdiğiniz zaman Minecraft Pocket Edition’un daha farklı bir hal aldığını göreceksiniz. Aynı zamanda çeşitli arkadaşlıklar kurarak birlikte oyun oynayabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Türkiye Sunucuları

Minecraft Pocket Edition içerisinde birçok sunucu bulunuyor. Tamamen Türkçe sohbet kurulan sunuculara girebileceğiniz gibi yabancı sunucularda da oynayabilirsiniz. Ayrıca Minecraft Pocket Edition’un “Sunucular” bölümünde önerilen sunucular yer alıyor. Önerilenler yerine göz atarak ilginizi çekebilecek sunuculara giriş yapabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition TurkMCPE
TurkMCPE sunucusunda adada hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

TurkMCPE

“Skyblock” adıyla bilinen adada hayatta kalmaya çalıştığınız oyun modunda adanızı geliştirerek diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun arena bölümünde güçlü ekipmanlarınızla birlikte oyuncularla çatışabilirsiniz. Öldüğünüzde eşyalarınızın düşeceğinden dolayı arena bölümünde dikkatli olmalısınız. Sunucunun en iyi adasına sahip olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak zorundasınız. Taş toplayarak, çiftlik kurarak ve çeşitli etkinliklere katılarak oyun parası kazanabilirsiniz. Paralarınızı biriktirerek adayı genişletmek için gerekli olan eşyaları kolaylıkla marketten satın alabilirsiniz. Sunucuya bağlanmak için “oyna.turkmcpe.net” bu kodu kullanabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition OyunGG
OyunGG sunucusunda yumurta savaşları oynayabilirsiniz.

OyunGG

Tıpkı TurkMCPE sunucusunda olduğu gibi OyunGG sunucusunda adada hayatta kalma modunu oynayabilirsiniz. Aynı zamanda sunucuya yeni eklenen “EggWars” ismiyle popülerleşen yumurta savaşlarına katılarak maceraya hız kesmeden dahil olabilirsiniz. Yumurta savaşlarını ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Yumurta savaşları oyun modunda amacınız kaynak çıkan yerlerden cevherler toplayarak adanızda bulunan köylüden ticaret yaparak karşı takımının yumurtasını kırmak. Herhangi bir takımın yumurtası kırıldıktan sonra o takımın bütün oyuncularını öldürmek zorundasınız. Yumurtalar kırıldıktan sonra ölürseniz bir daha canlanamazsınız. Bu sunucuya bağlanmak için “Play.OyunGG.Net” kodunu kullanmalısınız.

Minecraft Pocket Edition RedMC
RedMC sunucusunda oynarken diğer oyuncularla yarışabilirsiniz.

RedMC

Kendi adanızda hayatta kalırken çeşitli görev yapabildiğiniz RedMC sunucusunda birçok mod bulunuyor. Oyunda durduğunuz her dakika başına size özel hediyeler veriliyor. Normal Skyblock adasına göre daha büyük bir adada başlıyorsunuz. Ayrıca daha fazla ekipmana sahipsiniz. Kendi çiftliğinizi kurabilir ve siz yokken çiftliğinize bakacak bir köylüyü işe alabilirsiniz. Böylelikle sürekli olarak tarlayla ilgilenmek yerine siz bir köşede yapı yaparken sizin tarlanızı toplayacak birisi olacak. Aynı zamanda madenci de satın alabilirsiniz. Bu tür şeylerin işlevleri büyük olduğundan dolayı fiyatları da oldukça pahalı olabilir. RedMC sunucusuna katılmak için “play.redmc.me” bu kodu kullanmalısınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts