Minecraft Pocket Edition En İyi Elitra Büyüleri

En iyi elitra büyülerini kullanarak daha uzun süre uçabilirsiniz. Böylelikle maceralara gidişiniz ve eve dönüşünüz daha hızlı olur.
Minecraft Pocket Edition Elitra Büyüleri
En iyi elitra büyülerini kullanarak sonsuza kadar uçun!

Minecraft Pocket Edition elitra büyüleri kullanarak kanadınızın daha yavaş kırılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca haritanızda hala elitra bulamadıysanız “Minecraft’ta Elitra nedir ve nasıl bulunur?” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz. Havai fişeklerle birlikte uçuş hızınızı arttırabildiğiniz elitranın kullanımı da oldukça basit.

Minecraft Pocket Edition Elitra Büyüleri

Minecraft Pocket Edition‘da çeşitli büyüler basarak kanadınızın dayanıklılığını arttırmanın yanında çeşitli tecrübe puanı toplama yöntemleriyle kırılan veya hasar alan kanadınızı kısa süre içerisinde tamir edebilirsiniz. Dayanıklılığı oldukça az olduğundan dolayı uzun bir yolculuk yapmadan önce elitranızın dayanıklılığını bilmelisiniz.

Minecraft Pocket Edition Elitra
Kanatlarınıza sadece 4 adet büyü işleyebilirsiniz.

Evden çıkarken yüksek dayanıklılığa sahip olsalar da eğer hiçbir büyü kullanmıyorsanız kısa süre içerisinde kanadınız kırılabilir. Sürekli olarak kontrol ederek kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Eğer kontrol etmezseniz yerden oldukça yüksekteyken bir anda yere çakılabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Elitra Bağlama Laneti
Bağlama lanetli bir eşyayı takarsanız bir daha asla çıkaramazsınız.

Bağlama Laneti

Sadece bir seviyesinde kullanılabiliyor. Ayrıca eğer bu büyüye sahip bir kanadı kullanmak için takarsanız bir daha asla geri çıkaramazsınız. Eğer üzerinizden çıkarmak istiyorsanız ölmeniz gerekiyor. Ancak topladığınız tecrübe puanları da öldüğünüzde azalacağından dolayı yeni büyüler basamazsınız.

Yok Etme Laneti
Yok etme lanetine sahip kanadınız varken ölürseniz elitranız kaybolabilir.

Yok Etme Laneti

Oyunun bir başka sevilmeyen büyüsü daha. Eğer bu büyüye sahip kanadınız varsa öldükten sonra yok olabilir. Olabildiğince dikkatli uçmalı ve canavarların bol olduğu yerlerden uzak durmalısınız. Kanatlara bu büyü işlenebilse de kanatların hiçbiri kendiliğinden kötü büyülere sahip olarak çıkmıyor.

Kırılmazlık
Kırılmazlık büyüsüyle elitranızın dayanıklılığını arttırabilirsiniz.

Kırılmazlık

Maksimum 3 seviyesinde kullanılabilir. Her artan seviyede büyüsü kullanılan eşyanın dayanıklılığı artar. Sayı olarak dayanıklılığı artmasa da daha yavaş kırılır. Özellikle daha uzun süre kanat kullanmak isteyenlerin en çok sevdiği bir büyü. Aynı zamanda büyü basılabilen diğer aletlere de kırılmazlık basılabiliyor.

"<yoastmark

Tamir

Neredeyse oyunun en iyi ikilisi diyebiliriz. Elitra ve tamir yan yana geldiğinde inanılmaz şeyler yaşanabiliyor. Sürekli olarak tecrübe puanı kazanabileceğiniz bir sistem veya mekanizma varsa her kanadınızın kırıldığı zaman o sistemi kullanarak hasar almış kanadınızı dakikalar içerisinde tamir edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts