Minecraft En İyi Kılıç Büyüleri

Minecraft kılıca basılan büyüleri bir içerikte topladık.
Minecraft Kılıç Büyüleri
Minecraft Pocket Edition Kılıç Büyüleri

Minecraft kılıca basılan büyüler ile oyunda daha iyi olacaksınız. Minecraft kılıç büyüleri düşmanlarınızı daha hızlı alt etmek için işinize yarayacak.

Girdiğiniz büyük savaşlarda kullandığınız büyüler sizi oldukça öne geçirecektir. Hangi büyüyü kullanacağınızı ve büyülerin ne işe yaradığını bilmiyor olabilirsiniz. Bazı büyüler aynı kılıca basılmadığından tüm büyüleri tek bir kılıç üzerinde toplayamazsınız.

Minecraft Pocket Edition Kılıç Büyüleri

Savaşacağınız düşmanlara göre büyüler kullanmanız sizi daha da öne geçirecektir. Kullandığınız büyülerin bazıları canavarlara daha fazla hasar atmanızı sağlayacak bazıları ise kılıcınızın daha yavaş kırılmasını sağlayacak. Bu büyülerin içerisinde öldürdüğünüz canavarın daha fazla eşya düşürmesini de sağlayanlar da yer alıyor.

Eklembacaklıların kıyameti
Eklembacaklıların Kıyameti Büyüsü

Eklembacaklıların Kıyameti

Bu büyüyü maksimum 5 seviyesinde kılıcınıza basabilirsiniz. Bu büyü kılıcınızda varsa çarp ve keskinlik büyülerini ekleyemezsiniz. Eğer bu büyülü kılıç ile herhangi bir örümceğe vurursanız normal vurduğunuzdan daha fazla hasar vereceksiniz. Eğer zıplayarak vurursanız daha da fazla hasar verirsiniz.

Çarp büyüsü
Çarp Büyüsü

Çarp

Oyuncular üzerinde kullanılırsa daha hızlı zırh kırmanızı sağlar. Bu büyüyü maksimum 5 seviyesinde kullanabilirsiniz. Çarp büyüsünün yanına eklembacaklıların kıyameti ve keskinlik gibi büyüleri ekleyemezsiniz. İskelet, zombi, wither iskeleti, su altı zombileri, zombi domuz adam ve wither gibi yaratıklara çok fazla hasar atabilirsiniz.

Keskinlik büyüsü
Keskinlik Büyüsü

Keskinlik

Genel olarak hasarı arttırır. Keskinlik oyuncular tarafından oldukça sevilen büyüdür. Maksimum 5 seviyesinde kullanabilirsiniz. Bu büyünün yanında çarp ve eklembacaklıların kıyameti büyüsü kullanılamaz. Tüm yaratıklara daha fazla hasar atabilir. Ancak örümcek kesecekseniz eklembacaklıların kıyameti büyüsünü kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Ateş boyutu büyüsü
Ateş Boyutu Büyüsü

Ateş Boyutu

Bu büyünün yanına tüm kılıç büyülerini kullanabilirsiniz. Bu büyü oyun içerisinde bulunan tüm canlılar üzerinde kullanılabilir. Bu büyü kullanıldığında vurduğunuz kişi yanmaya başlayacaktır. Çok hızlı hasar atmasa da oldukça iyi hasar bırakabilen bir büyüdür. Eğer bu büyü ile koyun gibi et veren hayvanları keserseniz pişmiş et düşüreceklerdir. Bu büyü yemek sorununu tamamen ortadan kaldırdığından tüm oyuncuların olmazsa olmazıdır.

Minecraft Kılıç Büyüleri
Geri Tepme Büyüsü

Geri Tepme

Saldırı yaptığınız canlıları normalden daha uzağa fırlatır. Bu büyüyü kılıca 2 seviyesinde basabilirsiniz. Geri tepme büyüsünün yanına basamayacağınız büyü yoktur. Canınız azaldığında kaçmak için canavarlara bir vuruş yaparak kaçmanız kolaylaşabilir. Ancak bu büyüyü kullanırken dikkatli olmalısınız. Bu büyü iskelet üzerinde kullanılması pek iyi olmayabilir.

Minecraft Kılıç Büyüleri
Yağma Büyüsü

Yağma

Kılıcınıza maksimum 3 seviyesinde basabilirsiniz. Bu büyünün yanında kullanılamayacak bir büyü yoktur. Öldürdüğünüzde size eşya veren yaratıkları bu büyü kullanarak öldürürseniz size daha fazla eşya atabilir. Eğer deri ihtiyacınız varsa bu büyüyü kullanmanız sizi hızlandıracaktır. Büyünün seviyesine göre eşya düşme sayısı artabilir. Aynı şekilde eşya düşme şansı da artar.

Minecraft Kılıç Büyüleri
Kırılmazlık Büyüsü

Kırılmazlık

Büyü basılabilen her eşyada kullanıldığı gibi bu büyü kılıçlarda da kullanılabilir. Kılıcınıza maksimum 3 seviyesinde kullanabilirsiniz. Bu büyü kılıcınızın daha yavaş kırılmasını sağlayacaktır. Materyal konusunda sıkıntılarınız varsa bu büyüyü kullanarak uzun bir süre kılıç yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Minecraft Kılıç Büyüleri
Tamir Büyüsü

Tamir

Bu eşyayı sadece 1 seviyesinde kullanabilirsiniz. Bu büyü oldukça değerli. Oyuncular tarafından sevilen ve bulunması zor olan bu büyüyü kılıcınıza bastığınızda yerden aldığınız her tecrübe puanı kılıcınızı tamir edecektir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler