PUBG Mobile: Yeni Oyuncular İçin En İyi Silahlar

PUBG Mobile’da yeniyseniz, bu silahları kullanmak oyuna alışma sürecinizi daha da hızlandıracak.
pubg mobile yeni başlayanlar oyunculara silah önerileri
Yeni oyunculara yaptığımız silah önerileriyle birlikte oyuna daha hızlı alışın ve yeni oyunculara göre daha iyi bir performans gösterin.

PUBG Mobile oynamaya başladıysanız yeni başlayan oyuncular için en iyi silahlar rehberimize mutlaka göz atarak size uygun silahı bulun! Bir battle royale oyunu olan PUBG Mobile’da kullanacağınız silahlar büyük önem taşıyor. Her bir silahın kendine ait özelliği olduğu oyunda hangi silahı kullanacağınızı biliyor musunuz?

PUBG Mobile Silah Rehberi: Yeni Oyuncular İçin En İyi Silahlar

PUBG Mobile’a yeni başladıysanız muhtemelen kafanızda birçok soru vardır. PUBG Mobile, oyun dinamikleri ve içerisindeki zenginlik nedeniyle öğrenilmesi biraz zaman alan bir oyundur. Oyun içerisinde öğrenilmesi gereken şeylerin başında ise oyundaki silahlar ve özellikleri geliyor.

pubg mobile yeni oyuncular için en iyi silahlar
Oyuna adaptasyon sürecinizde kullanımı kolay silahları tercih ederseniz, adaptasyon sürecinizi ciddi oranda hızlandırabilirsiniz.

Peki, oyun üzerinde bu kadar etkisi olan silahları ne kadar iyi biliyorsunuz? Yeni başladığınız PUBG Mobile’da daha verimli sonuçlar almak için hangi silahları tercih etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız, endişe etmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değil. Bu içeriğimizde, kullanımı kolay olan ve oyuna adaptasyonunuzu kolaylaştıracak silah önerilerinde bulunacağız. Silah önerilerine geçmeden önce, yeni başlayan oyuncuların sıkça yaptığı hataları öğrenmek ve bu hataların erkenden önüne geçmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile oyuna yeni başlayanların yaptığı hatalar içeriğimize göz atabilirsiniz.

M416

pubg mobile yeni oyuncular için en iyi silahlar
Kullanımı oldukça kolay olan ve çeşitli eklentilerle birlikte daha da kolay bir kullanıma sahip olabilen M416, oyuna yeni başlayan oyuncuların tercih edebileceği taarruz tüfeklerinden biri.

Yeni oyuncular için önerilerde bulunduğumuz PUBG Mobile silah rehberi listemizin ilk sırasında M416 bulunuyor. Oyunun en popüler silahlarından biri olan M416, bunu oyunculara sunduğu stabil kullanıma borçlu. Yeni başlayan oyuncular için de ideal bir silah olan M416, kullandığı 5.56 mermi türü nedeniyle yüksek hasarlar çıkartabiliyor. Çeşitli eklentilerle de kullanımı kolaylaşan ve geri tepmesi ciddi derecede azalan M416’yı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer geri tepme konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, PUBG Mobile geri tepme nasıl azaltılır içeriğimize mutlaka göz atın.

Uzi

pubg mobile yeni başlayanlar oyunculara silah önerileri uzi
Düşük hasarına rağmen sahip olduğu atış hızıyla bu eksikliğini giderebilen ve yakın mesafe çatışmalarda oldukça etkili olan Uzi, kolay kullanımı ile yeni başlayan oyuncuların tercih edebileceği silahlardan biri.

Listemizin ikinci sırasında, bir hafif makineli tüfek olan Uzi bulunuyor. Düşük hasarına rağmen sahip olduğu atış hızı nedeniyle bu eksikliğini giderebilen ve yakın mesafede oldukça etkili olan Uzi, kolay kullanımı nedeniyle yeni başlayan oyuncular tarafından tercih edilebilir. Oyundaki en düşük hasarlı silahları öğrenmek ve bu silahların düşük hasara sahip olduğunun farkına vararak kullanmak için PUBG Mobile en düşük hasarlı silahlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

M249

pubg mobile yeni oyuncular için en iyi silahlar
Sadece airdroptan elde edilebilen M249, ağır görünüşünün altındaki kolay kullanım sayesinde oyuncuların favorilerinden biri.

PUBG Mobile silah rehberi listemizin üçüncü sırasında, sadece airdroplardan elde edilebilen ve bu nedenle nadiren kullanabileceğiniz M249 bulunuyor. Bir şarjöründe 100 mermi bulundurabilen ve kullandığı 5.56 mermi türü sayesinde rakipler üzerinde ciddi hasarlar bırakabilen M249, kolay kullanımı nedeniyle de tercih ediliyor. Oyunda bulunan en iyi airdrop silahlarını öğrenmek için PUBG Mobile en iyi airdrop silahları içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

DP-28

pubg mobile yeni başlayanlar oyunculara silah önerileri dp-28
7.62 mermi türünü kullanan ve yüksek hasara sahip olan DP-28, yeni başlayan oyuncuların rahatlıkla kullanabileceği silahlardan biri.

Listemizin dördüncü sırasında, 7.62 mermi türünü kullanan ve bu sayede yüksek hasar verebilen ve aynı zamanda kolay bir kullanıma sahip olan DP-28 bulunuyor. Bir şarjöründe 47 mermi bulunduran ve bu sayede sürekli atışlarda oyunculara daha az zorluk çıkartan DP-28, orta mesafeli çatışmalarda da kullanıcısına epey kolaylık sağlıyor. DP-28’e dair daha detaylı bilgi için PUBG Mobile DP-28 hakkında bilinmesi gerekenler içeriğimize göz atabilirsiniz.

Kar98K

pubg mobile yeni oyuncular için en iyi silahlar
Oyunun en popüler silahlarından biri olan Kar98K, yeni başlayan oyuncuların kullanabileceği keskin nişancı tüfeklerinden biri.

PUBG Mobile silah rehberi listemizin son sırasında, oyundaki en etkili silahlardan biri olan Kar98K bulunuyor. Bir keskin nişancı tüfeği olan Kar98K, yüksek hasarlı olması ve ikinci seviye kasklar da dahil olmak üzere kafadan vuruşların çoğunda tek atması nedeniyle oldukça sık tercih ediliyor. Zor olduğunu düşünüp keskin nişancı tüfeği kullanmaktan kaçınıyorsanız veya kendinizi keskin nişancı tüfeklerinde daha iyi bir hale getirmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile keskin nişancı tüfekleri taktikler ve öneriler içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts