Paladins Sistem Gereksinimleri: Paladins Kaç GB

Paladins’i oynayabilmek için nasıl bir bilgisayara sahip olmak gerekiyor? Tüm detayları aktardık.
Paladins Sistem Gereksinimleri
Paladins sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan eski bir bilgisayarla bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Paladins sistem gereksinimleri oyuncular tarafından bir hayli merak ediliyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan Paladins kaç GB olduğu da birçok oyuncunun merak ettiği bir başka konu. Bu içeriğimizde Paladins hakkında sorulan soruları yanıtlayacağız.

Paladins Sistem Gereksinimleri

Paladins sistem gereksinimleri güncel oyunlara göre biraz düşük denilebilir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini ve yüksek grafik ayarlarında oynayabilmek için gereken önerilen sistem gereksinimlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paladins Önerilen Sistem Gereksinimleri
Paladins minimum sistem gereksinimlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paladins Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce 8800 GT

Yukarıdaki gereksinimlerden de görebileceğiniz üzere Paladins’i eski bir cihazla dahi oynayabilmeniz mümkün. Tabii bu tür oyunlarda performans oldukça önemli olduğundan dolayı yüksek performans için daha iyi bir donanımlara sahip olmanız gerekiyor.

Paladins Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: Intel Core i5-750 2.67 GHz veya AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • RAM: 6 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 8 / 10 (64-bit)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950

Minimum gereksinimlerle önerilen sistem gereksinimlerini karşılaştırdığınızda görebileceğiniz gibi Paladins temel olarak işlemciye yüklenen bir oyun. Oyunu yüksek grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız yukarıdaki gereksinimleri karşılayan bir bilgisayara ihtiyacınız var.

Paladins İndir
Paladins kaç GB olduğu oldukça merak ediliyor. Oyunu indirmek için 30 GB boş alana ihtiyacınız var.

Paladins kaç GB?

Paladins kaç GB olduğu birçok oyuncu tarafından merak ediliyor. Öncelikle söylemek gerekirse Paladins hala güncellenen bir oyun olduğundan dolayı gün geçtikçe diskteki gereken boş alan miktarı da artıyor. Paladins’i indirmek ve oynayabilmek için diskinizde yaklaşık olarak 30 GB boş alan olmalı.

Paladins İndir

Paladins indirmek oldukça basit. Herhangi bir Steam hesabınız varsa Paladins’i ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilmeniz mümkün. Hemen aşağıdan oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Paladins®
Paladins®
Developer: Evil Mojo Games
Price: 0

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Mobidictum olarak birçok oyunun gereksinimlerini yazmaya özen gösteriyoruz. Bilgisayarınızın bir oyunu kaldırıp kaldırmadığını öğrenmek için oyunları indirerek zaman kaybetmek yerine Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde sistem gereksinimlerine yer vermediğimiz oyunu hemen aşağıdaki yorumlar kısmından bize bildirebilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan düğmeden de bir başka oyunun gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts