PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite için gereken sistemi yazdık.
pubg lite kaç gb
PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite sistem gereksinimleri yönünden PC üzerinden PUBG oynayamayan oyuncuların iyi bir seçeneği oldu. Oyun grafik kalitesinden ödün verse de oyunculara aynı PUBG zevkini verebiliyor. Aynı zamanda oyundaki silahlar, haritalar ve araçlar tamamıyla aynı. Teknik detaylar için aşağıdaki tablodan ilgilendiğiniz alana bakabilirsiniz.

Detaylara geçmeden önce belirtelim: Oyunun mobil versiyonunu oynamak isterseniz PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri yazımıza gidebilirsiniz.

PUBG Lite PC

PUBG çıkışıyla birlikte birçok oyuncuyu yeni bir bilgisayar almaya yöneltmişti. Bu bağlamda oyunu kaliteli grafiklerle akıcı bir şekilde oynamak için birçok bilgisayara takviyeler gelmişti. Eğer grafik kalitesini çok önemsemiyorsanız PUBG Lite veya PUBG Mobile‘a şans verebilirsiniz. Lite sistem gereksinimleri yönünde PUBG’nin yanında epey sönük kalıyor.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5 2.8GHz
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870

PUBG Lite sistem gereksinimleri ortalama bir bilgisayarın bile kaldırabileceği seviyede. Özellikle Battle Royale oyunları seviyor ama sisteminizin yetersizliğinden dolayı çekiniyorsanız PUBG Lite tam olarak size göre.

PUBG Lite kaç GB?

PUBG Lite Kaç GB?

Peki ya hepimizin severek oynadığı PUBG Lite kaç GB? Oyuncular genellikle PUBG’nin bilgisayar sürümünü sistem yetersizliğinden dolayı oynayamıyorlar. Fakat PUBG Lite, PC sürümüne göre çok daha düşük sistem gereksinimlerine sahip. Bu da oyunun boyutunun daha düşük olmasına olanak sağlıyor.

  • 4 GB

PUBG Lite bilgisayarınıza kurulduktan sonra sadece 4 GB disk alanı kaplıyor. Bu sayede gönül rahatlığı ile PUBG Lite oynayabilirsiniz.

PUBG Lite için Gereken Programlar

Oyunun resmi internet sitesinden verilen bilgilere göre, PUBG Lite’ı sorunsuz oynamak için cihazınızda Microsoft Visual C++ .NET Framework 4.5.2 ve DirectX 11 olmalı. Bilgisayar programlarına yabancıysanız bu programlar sizi korkutmasın. Cihazınız herhangi bir oyunu açıp oynatabiliyorsa yukarıdaki programlar çok büyük ihtimalle cihazınızda vardır.

Oyun oynamak için yeterli donanıma sahibim ama bilgisayarım yavaş diyorsanız PC Hızlandırma içeriğimize giderek ekstra bilgi alabilirsiniz. Bakarsınız PUBG Lite yerine PUBG oynamak daha cazip gelir, kimbilir!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts